„Žvėris Gym“ sportininkai garsino Palangos vardą kikbokso čempionate

Palangos tiltas, 2016-03-07
Peržiūrėta
1120
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Nuotraukose: „Žvėris Gym“ sportininkai su treneriu Rolandu Remeika.
Nuotraukose: „Žvėris Gym“ sportininkai su treneriu Rolandu Remeika.

Vilniuje vasario 26-28 dienomis vykusiame atvirame Lietuvos kikbokso čempionate dalyvavo 310 sportininkų iš 10 valstybių, o per dvi dienas įvyko 231 kova. Šiame čempionate dalyvavo 21-as pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas – tiek tituluotų sportininkų Lietuvoje dar neteko išvysti. Buvo daug įspūdingų kovų, kurios galėtų tapti prestižinių profesionalių turnyrų vakaro kovomis. Žiūrovai visas kovas galėjo stebėti nemokamai. Lietuvos kikbokso federacija įdėjo daug pastangų, kad surengtų aukšto lygio čempionatą. Dalyviai ir žiūrovai liko patenkinti čempionatu, o svečiai iš užsienio žadėjo kitais metais atvykti su dar daugiau tituluotų sportininkų.
Savaitgalio kovos pasižymėjo aukštu meistriškumo lygiu, netrūko ir nokdaunų bei nokautų. Lietuvos kikbokso čempionate dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Moldovos, Baltarusijos, Slovėnijos, Anglijos, Baltarusijos, Rusijos. Džiugu, kad mūsų mažos valstybės sportininkai pamažu pradeda konkuruoti su didžiosiomis valstybėmis.
Čempionate Palangos miesto vardą garsino sporto klubo „Žvėris Gym“ sportininkai. Puikiai pasirodė Rolandas Litvinas, užėmęs pirmą vietą. Antros vietos laimėtojais savo svorio kategorijose tapo Deividas Jemeljanovas ir Arnestas Gusevas.

„Žvėris Gym“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio mėnesį per dvi dienas įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas Kėdainiuose. Šiame čempionate dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos, taip pat ir „Shodan“ mokyklos 27 sportininkai, kurie sportuoja Palangoje. Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai iš šio čempionato parsivežė 17 medalių.


Palangoje prieš Antano Mončio namus-muziejų esančiai erdvei suteiktas pavadinimas: Palangos miesto savivaldybės taryba pritarė pasiūlymui skverą pavadinti mūsų kraštiečio skulptoriaus Antano Mončio vardu. Prašymą suteikti skverui didžiąją gyvenimo dalį Prancūzijoje gyvenusio ir kūrusio, iš Kretingos rajono kilusio, didelę dalį savo kūrybos palikimo padovanojusio...


Šių metų kovo 9-12 dienomis Olandijos mieste Dalfsene įvyko 27-asis atviras Olandijos SAMBO čempionatas. Jau antrus metus iš eilės į šį prestižinį sambo renginį vykstantį Olandijoje išvyksta ir Palangos sambo akademijos sportininkai.


Dviejų dienų kelionė mikroautobusu iki Belgrado vargino, bet kai jautėme vis didėjančią šilumą, ištisai šviečiančią saulę, žydinčias gėles ir krūmus, žaliuojančius medžius – nuotaika buvo gera ir pakili. Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi ir šių eilučių autorė, mokytoja Nijolė Daukšienė vyko į dar nežinomą...


Vilniuje vasario 26-28 dienomis vykusiame atvirame Lietuvos kikbokso čempionate dalyvavo


„Atleto“ sportininkai – Lietuvos čempionai bei prizininkai

„Palangos tilto“ informacija, 2013 10 10 | Rubrika: Sportas

Spalio 5 d. Kaune vyko atviros Lietuvos fitneso ir kultūrizmo federacijos taurės pirmenybės. Jose dalyvavo 68 sportininkai iš visų mūsų šalies miestų.


Jeigu viskas vyks, kaip suplanuota, metų pabaigoje Palanga pagaliau turės ilgai lauktą universalią sporto salę. Ir ne tik ją: ruošiamasi atnaujinti futbolo aikštę bei sirgalių tribūnas, kalbama apie naują aikštę su dirbtine danga. Tačiau ar liks kam atstovauti mūsų miestui, nes, kaip beveik kasmet, Palangos vardą garsinantys krepšinio ir futbolo klubai abejoja, ar...


Pagerbti Palangos vardą garsinantys jaunieji sportininkai

"Palangos tilto" informacija, 2012 09 21 | Rubrika: Sportas

Vakar kurorto vadovai pagerbė keturis jaunuosius Palangos sporto centro auklėtinius už tai, kad, pasiekę puikių rezultatų aukšto lygio varžybose, jie garsina mūsų miesto vardą šalyje ir už jos ribų.


Palangiškiams šauniai sekėsi čempionate Kėdainiuose

"Palangos tilto" informacija, 2012 05 03 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karate kiokušin jaunučių, gimusių 1999 m. – 1996 m., čempionatas, į kurį susirinko daugiau nei 350 dalyvių iš 30 Lietuvos karatė mokyklų. Šios varžybos buvo ypatingos ir tuo, kad 1996-1997 m. amžiaus grupėje prizines vietas užėmę sportininkai užsitikrino teisę dalyvauti Europos jaunučių karate kyokušin čempionate...


„Banguolis“ aktyviai garsina kurorto vardą

Lina Žukauskienė, tautinių šokių kolektyvo „Banguolis“ narė, 2010 04 17 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros centro vyresniųjų žmonių tautinių šokių kolektyvas „Banguolis“, kuriam vadovauja Janina Serapinienė, aktyviai dalyvauja įvairiuose konkursuose, garsina Palangos vardą ir patys pasisemia naujų jėgų bei idėjų drąsiai žengti toliau. Vykę į Salantus, o neseniai sugrįžę iš Žiežmarių, jie iki šiol gyvena patirtais įspūdžiais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius