Žiemos sporto šventė „Smagu sportuoti kartu“

Palangos tiltas, 2018-02-01
Peržiūrėta
1316
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žiemos sporto šventė „Smagu sportuoti kartu“

Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė įvairiais būdais siekia, kad judėjimas ir sportas taptų kiekvieno vaiko kasdienine veikla bei įpročiu.
Sulaukę nuostabios žiemiškos dienos, sausio 24 dieną, suskubome kviesti vaikus į bendrą būrį švęsti – į jau tradicine tapusią žiemos sporto šventę. Žvaliai nusiteikę didesni ir mažesni darželio sportininkai, nešini rogutėmis bei kitu sporto inventoriumi, sugužėjo į kiemą. Vaikus nustebino iš miško atkeliavę gyventojai: „Zuikis“ – auklėtoja N. Šiušienė, „Meška“ – priešmokyklinio ugdymo pedagogė A. Pališaitienė, kurie rogutėmis atitempė pramogautojams staigmeną – „Senį besmegenį“ – auklėtoją R. Vainorę. Iš paskos atšuoliavo ,,Lapė“ – auklėtoja R. Budrytė, kuri šluota užmėtė pėdas.
Pramoga prasidėjo Senio besmegenio kvietimu pasimankštinti. Grojant nuotaikingai Senio besmegenio muzikai, mankštinosi visi: maži ir dideli. Po mankštos vyko rungčių maratonas. Kiškis kvietė vaikus žaisti netradicinį žiemos futbolą ant sniego ir statė sniego statinius, kuriuos vėliau spalvino. Meška pakvietė sportininkus žaisti „Sniego mūšį“, virvės traukimą ir pasivaržyti greičio rungtyje – „Kas greičiau perveš sniego gniūžtes“. Senis besmegenis pasiūlė pasivažinėti „Sniego taksi“, organizavo „Rogių traukinuką“ ir „Rogių lenktynes“. Vieną užduotį keitė kita. Kūrybiškiausia užduotis – „Gražiausias sniego senis“, į kurią vaikus kvietė „Lapė“. Pramogos dalyviams teko ant sniego nupiešti gražiausią sniego senį. Piešdami vaikai parodė savo meninius gebėjimus ir išradingumą.
Tradicinė žiemos šventė ne tik stiprina ir grūdina mūsų ugdytinius, tačiau palieka malonius, neišdildomus įspūdžius bei prisiminimus. Linksmai pažaidę, draugiškai parungtyniavę, spalvingai nupiešę ir smagiai pašokę su Seniu besmegeniu, vaikai išsiskirstė į grupes. Retai sulaukiame žiemiškų orų, sniego, retai galime pasidžiaugti žiemos malonumais, tad visiems ši šventė suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

Auklėtoja Raimonda VAINORĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sausio 29 d., šeštadienį, didžiausias Baltijos šalyse pėsčiųjų žygių organizatorius „TrenkTuras“ organizuoja žygį Palangoje „Žiemos žygis“. Jame dalyvauti planuoja apie 4 tūkst. žygeivių iš visos Lietuvos, organizatoriai kviečia prisijungti ir kurorto gyventojus.


Trys Karaliai – šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Palangiškiai ir miesto svečiai susitiks prie šventinės miesto eglės atsisveikinti su senaisiais metais. Čia atvyks ir Trys Karaliai, kurie palaimins visus atvykusius ir palinkės puikių 2022-ųjų metų.


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė įvairiais būdais siekia, kad judėjimas ir sportas taptų kiekvieno vaiko kasdienine veikla bei įpročiu.


Saulėtą gegužės 26 dieną Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko nuotaikinga sveikatingumo sporto šventė „Linksmoji karuselė“. Į šventę susirinko gausus būrys vaikučių, tėvelių, senelių, brolių ir sesučių. Skambant Marijono Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“ sporto šventės pradžią vainikavo iškilminga grupių eisena.


Šeimų sporto šventė

2017 05 25 | Rubrika: Miestas

Šventosios pagrindinėje mokykloje įvyko projekto „Šeimos, meno ir sporto glėbyje“ baigiamasis renginys – šeimų sporto šventė „Sportuoju aš, sportuoji tu, sportuojame visi kartu!“ Susirinkusiuosius „išjudino“ mankšta, į kurią visus pakvietė šokių studijos dalyvės aštuntokės Paulina...


Pirmiausiai dvyliktokai atsisveikina su sporto sale, mat pavasaris juos pakviečia sportuoti lauke. Tradicinė jau keturiolikti metai iš eilės vykusi sporto šventė „Aerobikos ir krepšinio fiesta” baigė sporto renginius salėje.


Žiemos atsikratanti Palanga kviečia kartu švęsti šv. Velykas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2015 04 02 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau tapo tradicija, kad pirmieji rengtis artėjančioms šv. Velykoms kviečiami aktyviausi ir nekantriausi kurorto gyventojai – vaikai. Tad kasmet, artėjant šiai pavasario šventei, Birutės parke įsikūrusiame Sodininko namelyje duris atveria Velykų Bobutės trobelė, kur visi besidomintieji gali pasigėrėti šventinėmis puokštėmis, pasimokyti...


Ko gero visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie nuolatinio sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Nuolatinis fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis, kaulų sistemą, širdies ir kraujagyslių veiklą, kvėpavimo sistemą. Tačiau norint prisiversti sportuoti vien gražių žodžių ar pažadų „nuo rytojaus“ – nepakanka. „Visų pirma trūksta teisingo visuomenės...


„Sportuot smagu – prisijunk ir tu“

Genovaitė Jociuvienė, 2011 12 16 | Rubrika: Sportas

Praėjusios savaitės ketvirtadienį Palangos miesto Senojoje gimnazijoje įvyko bendras Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialisčių ir gimnazijos bendruomenės organizuotas renginys – sportinės varžybos „Sportuot smagu – prisijunk ir tu“. Ši...


Pramogų komplekso „HBH Juozo alus“ parkas kiekvienais metais nustebina vis originalesnėmis naujovėmis. Šiais metais parkelyje „išdygo“ keturios naujos skulptūros. Tačiau jos ypatingos tuo, jog jomis galima ne tik grožėtis, bet ant jų galima ir sportuoti. „Su keliais bendraminčiais skulptoriais sumąstėme tokią idėją – pagaminti kinetines, su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius