2022 m. Klaipėdos policijos pareigūnams aktyviai talkino keturkojai kolegos

Palangos tiltas, 2023-02-21
Peržiūrėta
1236
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

2022 m. Klaipėdos policijos pareigūnams aktyviai talkino keturkojai kolegos

2022 m. Klaipėdos apskrities VPK VTT Kinologų poskyryje dirbo penki tarnybiniai šunys – Troja, Gėris, Naruto, Banderas ir Rafis. Keturkojai kolegos pasitelkiami patruliuojant, sulaikant pažeidėjus, sekti pėdsakais ieškant dingusių ar pasiklydusių žmonių, ieškoti narkotinių ar psichotropinių medžiagų ir pamestų daiktų.

2022 m. dažniausiai tarnybiniai šunys padėjo ieškoti narkotinių ar psichotropinių medžiagų – 42 kartus, 2021 m. šiuo tikslu tarnybiniai šunys buvo pasitelkti 18 kartų. Sekti žmogaus pėdsakais ar dingusių žmonių paieškoje keturkojai pareigūnai pernai dalyvavo 14 kartų, užpernai – 11 kartų. Po kartą šunys padėjo sulaikant įtariamąjį ir ieškant pamestų daiktų. Užtikrinant viešąją tvarką renginiuose tarnybiniai šunys dalyvavo 37 kartus (2021 m. – 20). Prevencinėse priemonėse pernai dalyvavo 13, reprezentaciniuose pasirodymuose – 19 kartų (2021 m. atitinkamai – 7 ir 15 kartų).

Pernai Klaipėdos kinologai su savo augintiniais dukart dalyvavo įvairiose meistriškumo varžybose. Vienose iš jų Klaipėdos apskrities VPK atstovė Ona Voronova su tarnybiniu šunimi Gėris žmogaus paieškos rungtyje užėmė II vietą.

2023 m. Klaipėdos apskrities VPK tarnybinių šunų gretas papildys dar viena keturkojė pareigūnė Fėja – naujokė kol kas galės dalyvauti žmonių paieškos ir įtariamųjų sulaikymo operacijose, vėliau, jei sėkmingai baigs dar vieną mokymų kursą, galės pareigūnams talkinti ir ieškant narkotinių ar psichotropinių medžiagų.  

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2022 m. Klaipėdos apskrities VPK VTT Kinologų poskyryje dirbo penki tarnybiniai šunys – Troja, Gėris, Naruto, Banderas ir Rafis. Visą vasarą, kai į Palangą pailsėti plūsta žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio šalių, poilsiautojų saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti pasitelkiamos gausios policijos pajėgos – talkinti vietos kolegoms atvyksta pareigūnai iš visos Lietuvos.


Praėjusį penktadienį, spalio 1 d., miesto meras Šarūnas Vaitkus Šiandien ir vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas pasveikino Palangos miesto policijos pareigūnus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Visų palangiškių vardu kurorto vadovai padėkojo pareigūnams, už nelengvą, bet visuomenei labai svarbų darbą bei palinkėjo sėkmės tieks...


Palangos policija džiagiasi sulaukusi iš užsienio grįžusių žmonių padėkos Palangos oro uoste dirbusiems policijos pareigūnams, kuriems vadovavo Palangos m. PK Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus.


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Šiandien, tarp 11 ir 12 valandos, į kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus FNTT pareigūnams, kavinės savininkas Darius Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, pareigūnams pasipriešino. Sutramdyti D. Miklovą pavyko jį paguldžius ant promenados grindinio ir...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus. Sulaikyti keturi įtariamieji.


Palangos policijos komisariate dirbantys pareigūnai turėjo vilties iškart po Naujųjų metų persikelti į rekonstruotą pastatą Ganyklų g. 30. Tačiau įkurtuvių, kurių laukė ne tik jie, bet ir į miesto pakraštį pavargstantys važinėti kurorto gyventojai, dar teks palaukti. Kiek – kol kas niekas negali atsakyti.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius