21 metų „Auska“ nuomininko Roko Galvono teta Genė: „Linkėjau tau turėti dvarą ir jį jau turi. Dabar tegul visas pajūris tebūnie tavo“ (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-06-03
Peržiūrėta
2643
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rokas Galvonas
Rokas Galvonas

Praėjusio penktadienio (gegužės 28 d.) popietę „Auskoje“ įvyko viešbučio atidarymas, kuriame dalyvavo artimiausi „Roko virtuvės“ vadovo, 21 metų Roko Galvono draugai, artimi giminės, nuo vaikystės jį pažįstantis Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, Palangos verslininkai Antanas ir Daina Bosai, Palangos Viešbučių ir restoranų asociacijos, bei Turizmo informacijos centro vadovai. 

„Mes su Roko mama abi laukėmės kūdikių, valgėme kartu ir čipsus su pomidorais. Esu ragavusi ir keturmečio Roko pietų, ir penkiamečio Roko Velykų stalui paruoštų patiekalų, ir vėliau taip pat visko, kai Rokas demonstravo dar didesnius virtuvės įgūdžius. Mes, didelė šeima – nuo Norvegijos iki Airijos – tave stipriai apkabiname. Prisimink, ką sakiau tau, kai steigei savo pirmąjį restoraną: „Po trijų metų turėsi tris. Taip ir atsitiko. Sakiau: „Kai turėsi turėsi tris, turėsi ir dvarą. Taip ir atsitiko – tu jį turi.“ O dabar sakau: „Tegul visas pajūris būna tavo,“ – R. Galvonui linkėjo jo teta Genė Kaziūnienė.

Dviems metams Vilniaus bendrovei „Roko virtuvė“ neseniai išnuomota „Auska“ vėl veikia kaip 28 numerių viešbutis. Nuo praėjusio savaitgalio jis atviras visiems svečiams. 

Jaunasis Ukmergės verslininkas R.Galvonas sakė, kad šie sunkumai jo neišgasdino. 

„Iššūkiai verčia sutelkti jėgas  ir vilioja juos įveikti. Jei čia viskas būtų buvę tvarkinga ir iš karto paruošta tolimesnei veiklai, vargu ar šis objektas mane būtų sudominęs“, – teigė šalyje 8 restoranus ir 2 viešbučius valdantis R.Galvonas.

Vaikinas pasakojo, kad jis kartu visa savo šeima čia dirbo neskaičiuodami valandų. Buvo pakeistos visos baseino terasos lentos ir naujai perklota link paplūdimio nutiesto medinio tiltelio danga. Daug kur teko perdažyti sienas, šveisti grindis, keisti susidėvėjusią kiliminę dangą, ieškoti „Auskos“ stiliui pritinkančių baldų, susivežti trūkstamą įrangą. Paskaičiuota, kad patalpų remontas, baldai, interjero detalės, įranga nuomininkui kainavo apie 20 tūkst. eurų. 

 „Užtat dabar visi 28 kambariai visiškai paruošti vasarai“, – džiaugėsi R.Galvonas. Be viešbučio „Auskoje“ veiks 50 vietų restoranas, kuris atsidarys birželio 1-ąją. Per metus 120 tūkst. eurų nuomos savivaldybei mokėsiantis verslininkas tiki savo sėkme pajūryje. R.Galvonas įsitikinęs, kad pajūrio pušyne pastatyta „Auska“ svečius vilios dėl to, kad šis viešbutis yra vienintelis pajūryje, turintis tokią turtingą istoriją. Jame lankėsi Sovietų sąjungos politinis elitas, užsienio šalių lyderiai, ilsėjosi visi pirmieji Lietuvos vadovai.

 „Didžioji dalis Lietuvos visuomenės jo net nėra matę, jau nekalbant apie unikalią galimybę čia poilsiauti. Todėl mėginsime organizuoti ir ekskursijas“, – planais dalinosi jaunasis verslininkas. R.Galvonas tikisi, kad vasarą viešbutyje poilsiautojų netrūks, o šaltuoju metų laiku pavyks sulaukti įvairių renginių organizatorių dėmesio: „Auską“ siūlys vestuvių pokyliams, privatiems vakarėliams. ˙ 

Vadovauti viešbučiui pakviesta „Auskoje“ 10 metų dirbusi Viktorija Zaleckienė, kuri čia direktore dirbo valdant ankstesniems nuomininkams. 

„Ankstesnė patirtis jau įrodė, kad vasarą poilsiautojų netrūks, bet norint išsilaikyti svarbiausia bus svečius sudominti šaltuoju metų laiku“, – teigė „Auskos“ direktorė. 

Arčiausiai jūros esančiame viešbutyje svečiai ras įvairaus brangumo kambarių. Pavyzdžiui, standartinis dvivietis numeris vasarą kainuos 99 eurus, o net 200 kvadratinių metrų ploto prezidentiniai apartamentai su trimis miegamaisiais – 249 eurus.

Lino Jegelevičiaus nuotraukos

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Česlovas Gabalis, Jeronimas Milius ir Feliksas Zakrevskis: „Gražiausios roko baladės“


   „Palangos tiltui" palangiškė rašo, kad yra labai skaudu netekti artimo žmogaus, jį laidoti, bet šokas jos laukė brangų žmogų jau palaidojus. PT skelbia visą palangiškės laišką.


Česlovas Gabalis, Jeronimas Milius, Feliksas Zakrevskis (fortepijonas) „Gražiausios roko baladės“


Česlovas Gabalis, Jeronimas Milius, Feliksas Zakrevskis: „Gražiausios roko baladės“


Palangoje link pajūrio einantiems poilsiautojams labai gali būti jau teko užuosti ore tvyrantį išskirtinį kvapą.


Česlovas Gabalis, Jaronimas Milius ir Feliksas Zakrevskis (fortepijonas) „Gražiausios roko baladės“


Šių metų žiemą viena po kitos praūžusios keturios stiprios audros iš paplūdimių nuplovė tris kartus daugiau smėlio nei prieš 17 metų siautusi audra „Ervinas“ ar 2015 metais vykęs „Feliksas“, sako mokslininkai, o ypatingai nukentėjo Kuršių nerija.


Česlovas Gabalis, Jeronimas Milius ir Feliksas Zakrevskis (fortepijonas)  Gražiausios roko baladės


Praėjusio penktadienio (gegužės 28 d.) popietę „Auskoje“ įvyko viešbučio atidarymas, kuriame dalyvavo artimiausi „Roko virtuvės“ vadovo, 21 metų Roko Galvono draugai, artimi giminės, nuo vaikystės jį pažįstantis Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, Palangos verslininkai Antanas ir Daina Bosai, Palangos Viešbučių ir restoranų asociacijos, bei Turizmo informacijos centro vadovai.


Šios savaitės „Lietuvos ryto“ straipsnis „Ar Druskininkai yra kurortas? Paskelbta Vijūnėlės dvaro gelbėjimo operacija“, kurį „Palangos tiltas“ šiandien perspausdina, sukėlė daug šurmulio ne tik didžiausiuose šalies kurortuose, Palangoje ir Druskininkuose, bet ir visoje Lietuvoje. Ar gali būti, kad, kaip rašo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius