Anapilin išėjo Angelė Martinkėnienė, viena elegantiškiausių Palangos moterų...

"Palangos tilto" informacija, 2021-03-14
Peržiūrėta
1079
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Angelė Martinkėnienė Facebook nuotr.
Angelė Martinkėnienė Facebook nuotr.

Penktadienį, kovo 12 d., į Amžinybę išėjo viena elegantiškiausių Palangos moterų– Agelė Martinkėnienė. Vien tas faktas, kad čia gyveno, dirbo ir buvo laiminga Ji, Palangai neleido vadintis provincija…

Ji buvo viena iš profesionaliausių Palangos ekskursijų vadovų, puikiai mokėjusi kelias užsienio kalbas ir iki mažiausių smulkmenų išmaniusi visus savo profesijos niuansus.

Jau kuris Angelė (taip visi ją vadindavome) sunkiai sirgo, tačiau tiek ji pati, tiek artimieji tikėjosi, kad moteriai vis dėlto pavyks įveikti ligą, nes kartas nuo karto jos savijauta kiek pagerėdavo. Tačiau penktadienį Palangoje žinoma moteris sunkią ir ilgą kovą pralaimėjo. Angelei buvo 66 metai.

Tiek Palangos gidų gildijos nariai, tiek ją pažinoję žmonės itin gražiai atsiliepia apie šią moterį. Ponia Angelė visus žavėjo savo erudicija, nepriekaištinga gido reputacija, nuoširdumu ir geranoriškumu

Su Angele neteko visiems daug bendrauti. Paprastai ją sutikdavome įvairiuose kurorto valdžios susitikimuose su svečiais iš svetur. Angelė pristatydavo Palangą. Ir Lietuvą. Tiesiogine ta žodžio prasme – savimi.

Kaip visai neseniai, vos prieš porą mėnesių, Palangos žurnalistė Ligita Sinušienė Angelei nusiuntė žinutę su prašymu paremti sūnaus netekusią kretingiškių šeimą. Ji buvo tas žmogus, į kurį, ji žinojo, galėjo kreiptis tokiu atveju! Sureagavo iškart: “Tuoj, pervedu bent 10, Ligita… Palaikykim, padėkim vieni kitiems sunkią valandą…Stiprybės šeimai”. Po minutės dar brūkštelėjo: “Arvydas …30”.aikraščio "Švyturys" 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

COVID-19 pandemija nesutrukdė Palangos LIONS moterų klubui išpildyti kalėdinių svajonių ir Palangos Miesto Socialinių Paslaugų Centras gavo dovanų interaktyvią lentą.    


Penktadienį, kovo 12 d., į Amžinybę išėjo viena elegantiškiausių Palangos moterų– Agelė Martinkėnienė. Vien tas faktas, kad čia gyveno, dirbo ir buvo laiminga Ji, Palangai neleido vadintis provincija…Ji buvo viena iš profesionaliausių Palangos ekskursijų vadovų, puikiai mokėjusi kelias užsienio kalbas ir iki mažiausių smulkmenų išmaniusi visus savo...


Šiandien „Palangos tilto“ redakcija sulaukė liūdnos žinios – mirė vienas seniausių miesto gyventojų, 103 metų Jurgis Kuzmickas.


Gerumo niekada nebūna daug, o ypač šiuo slogiu karantino metu. Tačiau būrys Palangos veiklių ir energingų geradarių moterų, susivienijusių į Palangos LIONS moterų klubą, skuba daryti stebuklus – didesnius ir mažesnius. Tiems, kuriems jų labiausiai reikia. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos LIONS prezidente Raimonda Mitkuviene.


13-metė Justė Jocytė sulaukė dar vieno įvertinimo – kvietimo į Lietuvos moterų krepšinio rinktinę.   


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Po privačias ir valdiškas įstaigas Palangoje bei Kretingoje siautėja vagis ar net keli, tad pareigūnai ragina darbuotojus neprarasti budrumo ir saugoti savo asmeninius daiktus. Praėjusį penktadienį, kovo 16 d., buvo apvogtos dvi „Sodros“ Klaipėdos klientų aptarnavimo skyriaus Palangos poskyrio darbuotojos.


Septintus metus skaičiuojantis Palangos moterų Lions klubas globoja Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje besimokančius neįgaliuosius vaikus bei remia Palangos Dienos centrą, taip pat skiria paramą sunkiausiai sergantiems Palangos miesto vaikams, kasmet rengia įvairias labdaros akcijas bei vakarus, kurių metu renkamos lėšos tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų...


Palangos moterų paplūdimyje jau seniai tapo teisėta vien tiktai dailiosios lyties atstovių karaliavimo zona. Anksčiau vyriškiai, patingėję sukti ratą pro miško takelius, dar bandydavo kirsti jiems uždraustą zoną, tačiau ne juokais apšaukti galiausiai įprato į moterų teritoriją šiukštu kojos nekelti.


Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, per Lietuvą nuvilnijo skaudi žinia, palietusi ne vieno lietuvio širdį – Anapilin iškeliavo poetas Justinas Marcinkevičius, vadinamas dvasiniu tautos vedliu. Ne kartą poetas lankėsi ir Palangoje, kaip jį pažinoję palangiškiai teigė, mūsų kurortą labai mėgęs. Čia, žinoma, turėjo savą gerbėjų ratą. Tikriausiai valandų valandas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius