Antanas Vinkus Seimo sieks arba su socialdemokratdarbiečiais, arba „valstiečiais“, tikisi ir jų bendro palaikymo

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-20
Peržiūrėta
2075
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narys Antanas Vinkus, atstovaujantis Seime Palangai ir daliai Kretingos, šiandien „Palangos tiltui“, patvirtino, jog ketina dalyvauti rudenį vyksiančiuose naujojo Seimo rinkimuose. „Tikrai dalyvausiu. Jau nusprendžiau – mano tvirto apsisprendimo niekas nepakeis. Kadangi Seime priklausau Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijai, kuri yra valdančiosios koalicijos sudėtyje, dar neapsisprendžiau, ar dalyvausiu rinkimuose kaip kandidatas vienmandatinėje apygardoje, ar daugiamandatinėje apygardoje, kurioje Seimo nariai renkami pagal partijų sąrašus. Dabar vyksta mano pokalbiai su Socialdemokratų Darbo partija ir su „valstiečiais.“ Gali būti, kad jos abi mane iškels. Gali būti, kad mane kels kaip nepartinį, tačiau minėtų partijų remiamą kandidatą. Iki kovo 10-osios viskas paaiškės,“ – „Palangos tiltui“ sakė A. Vinkus.
Jis neatskleidė, kurioje rinkimų apygardoje matąs save kandidatuojantį, jeigu nuspręsiąs dalyvauti rinkimuose vienmandatinėje apygardoje.
„Gali būti bet kuri apygarda, tos pajūryje – taip pat,“ – sakė A. Vinkus.
Į Seimą A.Vinkus 2016 metais buvo išrinktas vienmandatėje Palangos – Kretingos apygardoje. Jis įveikė konservatorių kandidatą Vaidotą Bacevičių. Praėjusių metų pabaigoje Vyriausiajai rinkimų komisijai perbraižius apygardų ribas, dabar Palanga yra vienoje Mėguvos rinkimų apygardoje su dalimi Kretingos ir Klaipėdos rajono.

Jūsų komentaras:

nuomonė 2020-02-21 08:53 (IP: 78.58.48.24)
Seimą žmogus įsivaizduoja kaip senelių globos namus

Simas 2020-02-20 20:08 (IP: 84.15.183.154)
Gėda tam senukui, kad visai saiko žmogus nebeturi. Kiek reikia norėti to lovio ?

Taip pat skaitykite

Palangos kredito unija siūlo 5 procentus metinių palūkanų terminuotiems indėliams 12 arba 18 mėnesių Pasiteirauti skambinti tel. +370 460 53553 ; el. p: [email protected]


Danijos atsinaujinančios energetikos kompanija „European Energy“ į metanolio ir žaliojo vandenilio gamyklą Kretingos arba Akmenės rajonuose ketina investuoti apie 400 mln. eurų – 1,6 karto  daugiau nei skelbta anksčiau.„Labai gera vasara. Niekuo nesiskundžiu. Ir orai geri, ir poilsiautojų yra daug. Nors viskas brangsta – pradedant elektra, baigiant aliejumi bulvytėms gruzdinti, manau, kad šiemetine vasara visi džiaugsis“, – kalbėjo vienos Palangos paplūdimyje įsikūrusios kavinės savininkas.


Pirmadienį, balandžio 19 dieną, Lietuvos Konstitucinis Teismas (KT) paskelbė, kad prieš šešerius metus įvesti tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai, todėl negali vykti. „Konstitucinio teismo sprendimą reikia vykdyti, o ne komentuoti ,“ – šyptelėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus, pirmadienio popietę sulaukęs...


Iki kovo 1 d. imtinai Palangoje dviejų arba vienos vakcinos nuo COVID-19 ligos sulaukė 1 tūkst. 301 gyventojas. Dvi vakcinos dozes jau yra gavę 477 gyventojai, vieną kartą vakcina paskiepyti 824 palangiškiai, iš jų – 283 senjorai.


Seimo narys Antanas Vinkus, atstovaujantis Seime Palangai ir daliai Kretingos, šiandien „Palangos tiltui“, patvirtino, jog ketina dalyvauti rudenį vyksiančiuose naujojo Seimo rinkimuose.


Vaikus auginantiems tėvams 2018-ieji atnešė naujovių – nuo sausio 1 d. įsigaliojus naujai išmokų vaikams įstatymo redakcijai, kiekvienam vaikui skiriama universali 30 eurų išmoka. Kurorto gyventojai, turintys teisę į vadinamuosius vaiko pinigus, Palangos miesto savivaldybės Socialinės rūpybos skyriui turi pateikti prašymą. Tačiau, siekiant išvengti...


Palangos senosios gimnazijos bendruomenę prieš didžiąsias metų šventes pradžiugino, galima drąsiai pavadinti, tikras muzikinis įvykis – buvo parodytas bendromis mokinių ir mokytojų jėgomis pastatytas miuziklas pagal kompozitoriaus V. Barkausko jaunesniojo operą „Gripino klasta, arba kas taps karaliumi“.


Dainininkė Evelina Sašenko - šešis kartus „Dainų dainelės“ laureatė, šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantūroje studijuojanti džiazo vokalą. Ji dalyvavo tokiuose projektuose kaip „Triumfo arka 2“, LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai 5“, taipogi du kartus jau žengė į nacionalinės atrankos „Eurovizija“ sceną,  antrasis kartas, žinia, buvo sėkmingas – mergina...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius