Antradienį, gruodžio 29-ąją, nuo koronaviruso buvo paskiepyta 40 Palangos ligoninės darbuotojų

"Palangos tilto" redakcija, 2020-12-30
Peržiūrėta
660
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antradienį, gruodžio 29-ąją, nuo koronaviruso buvo paskiepyta 40 Palangos ligoninės darbuotojų

Pagaliau medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų, keli atsisakė, motyvuodami, kad jie nežiną, kokį poveikį vakcina turės jų sveikatai.
„Šiandieną ligoninės medikus pasiekė pati didžiausia kalėdinė dovana – COVID-19 vakcina. Per tris darbo dienas pagal prioritetines grupes privalome paskiepyti 405 ligoninės ir jos padalinių darbuotojus. Pirmąją dieną vakcinavome 110. Tai didžiulis džiaugsmo šaltinis ne vien mums, bet, svarbiausia, mūsų pacientams. Dabar jau tikiu, kad kartu įveiksime pandemijos negandas. Likime stiprūs, saugokime kitus ir save“, – pirmadienį, gruodžio 28 d., savo Facebooko paskyroje parašė Jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga.
Jūrininkų ligoninės Palangos departamentui teko 45 dozės. Kaip sakė Palangos ligoninės vadovė Laimutė Ežerinskienė, keli medikai atsisakė skiepytis.
Pirmasis Palangos ligoninėje buvo paskiepytas kardiologas profesorius Geriuldas Žiliukas.
Šiuo metu Palangos departamente COVID-19 serga 3 darbuotojai ir 1 yra saviizoliacijoje.
Šiui metu visoje Palangoje sergančiųjų koronaviruso infekcija yra apie 330.
Nuo karantino pradžios kurorte „kovidu“ susirgo 621 palangiškiai, pasveikusių – 278, mirusių asmenų – 7, mirusių dėl kitų priežasčių – 5.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų. Tačiau trims slaugos darbuotojams atsisakius skiepytis pasiskiepijusieji ėmė kuždėtis apie tai, kas laukia jų nesiskiepijusiųjų kolegų.


Pagaliau medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų, keli atsisakė, motyvuodami, kad jie nežiną, kokį poveikį vakcina turės jų sveikatai. Nuo karantino pradžios kurorte „kovidu“ susirgo 621 palangiškiai...


Kaip informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, antradienį, gruodžio 29-ąją, Palangos postuose buvo patikrinti 732 automobiliai, neįleisti 27, surašyti du KET protokolai.


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informavo "Palangos tiltą", kad per gruodžio 1-ąją Lietuvoje patvirtinti 2109 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 25 koronaviruso atvejais antradienį pasipildė ir Palanga. Gruodžio 2-ąją COVID-19 Palangoje sirgo 213 asmenų. Bendras koronavirusu sergančių ir jau pasveikusių skaičius Palangoje – 331. 113...


Palangoje COVID-19 antradienį sirgo 128 palangiškiai,3 mirė.


Penktadienį, lapkričio 6 d., Palangoje darbą pradeda mobilus koronaviruso patikros punktas. Jis įsikurs šiaurinėje automobilių stovėjimo aikštelėje prie miesto baseino, Kretingos g. 23. Numatyta, kad mobilus punktas dirbs pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 8.30 val. iki 12 val. Kaip ir pirmosios koronaviruso bangos metu, prie mobilaus punkto darbuotojų...


Vilniaus apskrityje antradienį buvo patvirtinti 2 koronaviruso atvejai. Nacionalinis visuomenės  sveikatos centras sieja juos su rugpjūčio mėnesį Palangoje vykusiomis veteranų krepšinio varžybomis. Vertinama, kad šiuo metu yra susiję 3 atvejai.


Iš atostogų Prancūzijos Alpėse per Milaną į Palangą grįžęs Leonas Šidlauskas, Palangos senosios gimnazijos direktorius, dvi savaites dėl koronaviruso grėsmės praleido namuose.(VISĄ STRAIPSNĮ SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE "PALANGOS TILTAS").


Į redakciją paskambinusi palangiškė pasidžiaugė, jog nuo šiol palangiškiai, vykdami namo iš Klaipėdos jūrininkų ligoninės, nebeturės laukti nežinia kada atriedėsiančio autobuso – surašyti grafikai. „Iki šiol autobusų stotelėje prie Jūrininkų ligoninės buvo aišku tik tai, kada atvyks autobusai, vykstantys į Kretingą. O mums...


Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius