Atėjo laikas įsigyti naujas žiemines padangas?

Palangos tiltas, 2021-08-26
Peržiūrėta
2306
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atėjo laikas įsigyti naujas žiemines padangas?

Artėjant lapkričio 10 dienai, kada vasarinės padangos turi būti pakeičiamos naujomis, dauguma vairuotojų ima svarstyti, ar turimą padangų komplektą vertėtų pakeisti nauju, ar dar vieną sezoną bus galima drąsiai važinėti su senomis padangomis.

 Pasibaigus šaltajam metų laikui visada svarbu įvertinti padangų protektoriaus gylį ir padangų gumos būklę, o pastebėjus tam tikrus pažeidimus padangų rekomenduojama nepasilikti. Informacijos, kaip tvarkyti padangas po žiemos sezono, rasite čia: https://pigu.lt/lt/g/kaip-tinkamai-tvarkyti-ziemines-padangas-po-sezono.  Jei prireiktų įsigyti naujas žiemines padangas, rekomenduojama atsižvelgti į keletą svarbiausių dalykų, kuriuos aptarsime žemiau.

Naujos, naudotos ar restauruotos padangos

Kiekvienas šių pasirinkimų gali būti tikrai palankus, tačiau vairuotojai turėtų būti pakankamai atidūs. Visuomet svarbu įsitikinti, kad padangų pardavėjas yra tikrai patikimas, o jo siūloma produkcija yra aukščiausios kokybės, todėl geriausia rinktis pakankamai gerai žinomas parduotuves, kurios jau spėjo užsitarnauti palankią reputaciją. Jei nuspręsite rinktis restauruotas padangas, tokiu atveju galėsite sutaupyti pinigų, tačiau renkantis tokią produkciją tikrai nėra jokio reikalo skubėti: pirmiausia įsitikinkite, kad ji kokybe gali prilygti naujoms padangoms. Jei rinksitės naudotas padangas, jas geriausia apžiūrėti gyvai, nes tokiu atveju galėsite įvertinti protektoriaus gylį, įsitikinti, kad padangos neturi ženklių pažeidimų, ir t.t.

Padangų tipas

Vairuotojai gali rinktis dygliuotas, kieto arba minkšto mišinio bei universalias padangas. Nors dygliuotos padangos gali užtikrinti geriausią sukibimą su apledėjusia ar užpustyta kelio danga, tačiau svarbu žinoti, kad tokių padangų eksploatavimo trukmė yra trumpiausia (maža to, su šiomis padangomis leidžiama važinėti anaiptol ne visose šalyse). Kieto mišinio padangos pasižymi puikiu sukibimu su šlapia kelio danga, be to, šio tipo padangos turi pakankamai aukštą greičio indeksą. Minkšto mišinio padangos puikiai tinka apsnigtam ar apledėjusiam keliui, tačiau atšilus orams tokios padangos negalės užtikrinti pakankamai gero stabilumo. Universalios padangos geriausiai tinka tuomet, kada kintant sezonams oro temperatūra skiriasi nelabai ženkliai, be to, netenka važinėti apledėjusiais ir užpustytais keliais.

Svarbiausios padangų savybės

Renkantis padangas visuomet svarbu atsižvelgti į keletą sarbiausių šios produkcijos savybių. Vairuotojai turi išsiaiškinti ne tik tai, kokiam sezonui yra pritaikytos padangos, ir ar jos gali garantuoti pakankamai gerą sukibimą su kelio danga. Taip pat svarbu įvertinti, koks yra padangų apkrovos ir greičio indeksas, kokie yra padangų matmenys, kada padangos buvo pagamintos (nereikėtų pamiršti, kad tokia produkcija taip pat turi savo galiojimo trukmę), ir t.t. Norite daugiau informacijos apie tai, kaip pasirinkti geriausias padangas? Galite tiesiog spausti čia, ir netrukus sužinosite, kaip tinkamas padangas būtų galima išsirinkti greičiau ir paprasčiau.

Ar verta padangas pirkti internetu?

Platų padangų pasirinkimą galite rasti ne tik fizinėse, bet taip pat ir internetinėse pardavimo vietose, tad nieko keisto, jog vairuotojai neretai teiraujasi, ar tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena palankiausių. Kaip jau minėta anksčiau, visada yra svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, todėl tuomet, jei būsite pakankamai atidūs, galite būti užtikrinti, kad įsigysite tikrai kokybiškas prekes. Jei siekiate, kad tinkamos produkcijos paieška būtų kuo spartesnė, apsipirkimas internetu tikrai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų: pavyzdžiui, jei jus domina išimtinai tik nokian padangos, galėsite pasirinkti produkcijos paiešką pagal gamintoją, ir tai padės gerokai greičiau atrasti tinkamas padangas. Maža to, internetinėse parduotuvėse įsigyta produkcija gali būti pristatoma tiesiai jums į namus, taigi, jums nereikės gaišti laiko vykstant į fizines padangų parduotuves.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltą“ galima įsigyti tik prekybos centruose

"Palangos tilto" informacija, 2024 01 17 | Rubrika: Verslas pinigai

Informuojame, kad dėl persikėlimo į naujas patalpas, daugiau nebus galimybės įsigyti laikraštį redakcijoje.


Saugią kelionę lemia daug veiksnių, tačiau motociklui svarbiausi yra geras padangų sukibimas su kelio danga ir transporto priemonės valdymo nuspėjamumas. 


Kelių eismo taisyklės numato, kad nuo lapkričio 1 iki 10 d. vairuotojams privalu vasarines padangas pakeisti į skirtas žiemiškoms eismo sąlygoms.


Artėjant lapkričio 10 dienai, kada vasarinės padangos turi būti pakeičiamos naujomis, dauguma vairuotojų ima svarstyti, ar turimą padangų komplektą vertėtų pakeisti nauju, ar dar vieną sezoną bus galima drąsiai važinėti su senomis padangomis.


Nors daugelis Lietuvos rajonų susilaukė lietaus, šalies šiaurinių ir vakarinių rajonų gyventojai atsibudo pamatę už lango pačią tikriausią žiemą. „Gegužės 3 -ioji, 6.40, kažkur ties Laukuva. Dar neteko gegužės mėnesį tiek galvoti apie ... žiemines padangas,“ – tokį įrašą Facebook paliko palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas. Mindaugo...


Nuo gegužės 1 dienos keičiasi „Lidl“ parduotuvės Palangoje darbo laikas. Atsižvelgiant į pirkėjų pageidavimus ir jų apsipirkimo patogumą, ši „Lidl“ parduotuvė darbą pradės anksčiau ir dirbs iki 24 val. Iki šiol, adresu Klaipėdos pl. 59, Palangoje esanti „Lidl“ parduotuvė dirbo nuo 8 iki 22 val., o prasidedant vasaros sezonui darbo laikas...


Palangiškė, užuot uždirbusi iš parduodamų padangų, dar ir neteko nemažos sumos pinigų. Moteris kreipėsi į Palangos miesto policijos komisariatą ir pasakojo, kad internetiniame skelbimų portale buvo paskelbusi, jog parduoda padangas. Su ja susisiekusi mergina teigė, kad nori jas pirkti, paprašė duomenų kurjeriui užsakyti, o kad pareiškėjos sąskaitą pasiektų pervesti...


Palangos krepšinio klubas informuoja, kad jau nuo 2016 m. rugpjūčio mėn. 1 dienos bus galima įsigyti 2016–2017 m. krepšinio sezono abonementus. Jie galios visoms reguliaraus Nacionalinės krepšinio lygos sezono rungtynėms, kuriose žais Palangos komanda. Sirgaliams siūlome įsigyti sezono abonementus, kurių kaina – 50 eurų. Studentams, moksleiviams bei senjorams...


Jeigu rūpinamės Palangos ir Šventosios aplinkos švara, versti, kaip sovietmečiu, senų baldų griaučius ar padangas pamiškėje, yra baisus nusikaltimas gamtai ir įstatymui. Juo labiau, kad visomis buities atliekomis gyventojai nuo šiol gali atsikratyti nemokamai didžiųjų ir kompostuojamų atliekų surinkimo aikštelėje Joskauduose.


Kelių eismo taisyklėse yra numatyta, jog žmonės privalo savo padangas iš vasarinių į žiemines pasikeisti iki lapkričio 1 dienos. Tačiau policijos pareigūnai vairuotojų nebaudžia iki lapkričio dešimtos dienos, o paprasčiausiai perspėja ir paragina kuo greičiau pasikeisti padangas. Kaip į šiuos reikalavimus reaguoja palangiškiai? Ar autoservisai „lūžta“ nuo žmonių antplūdžių?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius