Atlygio už pasirodymą Palangoje negavęs „Free Finga“ ėmėsi viešumo: „Ištraukim žulikus į paviršių“

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-25
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Atlygio už vasaros viduryje Palangoje surengtą koncertą neatgaunantis atlikėjas Tomas Narkevičius, kurį muzikos gerbėjai labiau atpažįsta kaip Free Finga, ėmėsi viešumo. Socialiniame tinkle „Facebook“ vyras pasidalijo įrašu, kuriame pasakoja daugiau kaip tris mėnesius laukiantis, kol renginių organizatoriumi ir didžėjumi save pristatantis Andrius Kolesnikovas-Driule XL su juo atsiskaitys.

. „Apie žulikus. Šį SS19 sezoną turėjom nemažai koncertų, ir mažų klubinių, ir didesnių festivalinių. Koncertams ruošdavomės atidžiai. Prieš renginiui įvykstant įpratom pasirašyti sutartį ir be jos negroti. Įpratom ir prašyti avanso, kas kai kuriems organizatoriams sukėlė purkštavimus. Viskas todėl, kad Free Finga nėra areninis atlikėjas ir bendrauti dažnai reikia su neprofesionaliais tipais, kurie pamina pasitikėjimą. Vienas tokių žulikų – Audrew Kolesnikov, aka Driule XL. Liepos 20 turėjom koncertą jo vadovaujamam V98 klube. Driulė mums pasiūlė ekskliuzyvinį variantą – groti ant stogo, matant Palangą kaip ant delno. Kai atvarėm į Palangą, pamatėm, kad viskas daroma paskutinę minutę – nėra nakvynės, raideris soundchekui neišpildytas, todėl koncertas vėlavo, o aš į sceną lipau neužtikrintas. Į koncertą ant stogo kvietė tik renginys feisbuke ir lenta prie renginio vietos. Žmonių susirinko ne tiek, kiek mes ar Driulė tikėjosi. Ir tada prasidėjo mūsų laiką ir nervus gaišinantys reikalai su pinigais, kurių iki šios dienos už pasirodymą mes negavom. Noriu pasakyti, kad tokių kaip Driulė Lietuvoj yra ir daugiau, ir mes nešnekėdami ir nesidalindami patirtimis kišam pagalį sau į ratus.

„Praleisti skambučiai“ Driulė yra žulikas, bet tokius žulikus viešumu reik statyt į vietą, jiems neduoti dumti jaunų atlikėjų galvų pažadais. O jauniems atlikėjams, pradedantiems šitoj mažytėj rinkoj sakau – jei kyla įtarimų ar nuojauta kažką sako – pasišnekėkit su kitais artistais, didelis šansas, kad kažkas panašius vandenis jau praėjo. Tokių variantų, kad pinigai nesumokami, nes promouteris nepaskaičiavo savo finansinių galimybių, būti nebegali. Ištraukim žulikus į paviršių ir neduokim jiems progų gadinti ir taip trapų scenos pasitikėjimą. Čia, beje, puiki proga prabilti apie žulikus, su kuriais turėjot progą susidurti ir jūs“, – socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje rašė atlikėjas Free Finga

www.lrytas.lt

Jūsų komentaras:

drule 2019-10-25 17:01 (IP: 86.100.102.56)
tai samagonas zemaitiskai

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Atlygio už vasaros viduryje Palangoje surengtą koncertą neatgaunantis atlikėjas Tomas Narkevičius, kurį muzikos gerbėjai labiau atpažįsta kaip Free Finga, ėmėsi viešumo. Socialiniame tinkle „Facebook“ vyras pasidalijo įrašu, kuriame pasakoja daugiau kaip tris mėnesius laukiantis, kol renginių organizatoriumi ir didžėjumi save pristatantis Andrius Kolesnikovas-Driule...


Kaip klostysis Halos ir Ahmado gyvenimas Lietuvoje, nuspręsti gali žiūrovai – forumo teatro pasirodyme kiekvienas žiūrovas tampa dalyviu ir gali paveikti situacijos eigą. Pasirodymas vyks spalio 21 d. 13 val. Palangoje, Kurhauzo 3-iajame aukšte, teatro palėpėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga). Renginys nemokamas.  


Jau netrukus bus du mėnesiai, kai prie miesto šilumos įmonės, UAB „Palangos šilumos tinklai“, vairo stovi naujoji direktorė Giedrė Juršėnė. Ji neslepia, kad buvusiam direktoriui netikėtai palikus įmonę, tokios pareigos jai buvusios gan nelauktos, tačiau ji pasiryžusi pateisinti įmonės stebėtojų tarybos pasitikėjimą ir įrodyti, kad ji – kaip ir buvęs...


Liepos 3 dieną grupelė jaunų žmonių susimastė apie nuolankumą gamtai. Taip prasidėjo antrasis iniciatyvinės jaunimo grupės „Aš esu kultūra“ sugalvoto projekto „VšĮ Palangos jaunimo centras palapinėje“ etapas – visuomeninė veikla. Šįkart Palangos jaunimas nusprendė sutvarkyti Palangos karjerus, kurie, kaip įsitikino akcijos iniciatoriai...


Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.


Kiek yra Palangoje aktyviai veikiančių partijų skyrių, mokančių ir save bei kitus linksminti? Sprendžiant pagal jų pasirodymą per Stintų šventę praėjusį šeštadienį, labai nedaug.


Ar Palanga verta turėti LKL komandą?

Alvydas Ziabkus "Lietuvos ryto" apžvalgininkas, 2011 05 06 | Rubrika: Miestas

Palangos krepšinio komanda „Naglis“ baigė pirmąjį pasirodymą pajėgiausioje Lietuvos krepšinio lygoje.


„Palangos tiltas“ šiandien toliau bando apžvelgti partijų kandidatų į Palangos miesto Tarybą viešas anketas Vyriausiajai rinkimų komisijai. Jas panaršius į paviršių iškyla daug įdomių dalykų, kurie galbūt bus įdomūs ir mūsų skaitytojams. Praėjusiame laikraščio numeryje apžvelgėme „tvarkiečių“, „darbiečių“, socialdemokratų ir krikščionių partijų Palangos sąrašus. Šįkart – kitus.


E - maisto priedai:  konservantai, antioksidantai, emulsikliai, paviršių apdorojimo, drėgnumą išlaikančios medžiagos, stabilizatoriai, dažikliai, purikliai, tirštikiai, rišikliai, kvapą ir skonį gerinančios medžiagos, užpildai bei saldikliai iki šių metų dažnai buvo mokyklų valgiaraščių dalis.     Sąrašas maisto priedų -  labai ilgas, apie 300 pavadinimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas