„Atostogų parke“ – ne tik pailsėti, bet ir atgauti jėgas bei pasisemti žvalumo

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016-04-04
Peržiūrėta
1367
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po alinančių treniruočių ir įtemptų varžybų „Palangos tilto“ vyrai jau tradiciškai atgauti jėgas ir pagerinti sveikatą vyksta į „Atostogų parką“.
Po alinančių treniruočių ir įtemptų varžybų „Palangos tilto“ vyrai jau tradiciškai atgauti jėgas ir pagerinti sveikatą vyksta į „Atostogų parką“.

Žibininkuose esantis pramogų kompleksas „Atostogų parkas“ kviečia ne tik mėgautis SPA malonumais, bet ir palaikyti puikią sportinę formą sveikatinimo procedūromis. Būtent jomis po krepšinio varžybų naudojasi krepšinio mėgėjų komanda „Palangos tiltas“, šiemet atvirosiose Palangos pirmenybėse žaidžianti jau penktąjį sezoną.
„Palangos tilto“ komandos vadovas Dovydas Bajoras teigia, kad anksčiau atvirosios miesto krepšinio pirmenybės buvo gan mėgėjiškos, tačiau šiais metais jų lygis – gerokai aukštesnis, o varžybos sutraukia ir daugiau sirgalių. Ypač sunkiai palaužiami varžovai – Palangos „Lokiai“, Palangos sporto mokyklos, Sporto centro krepšininkai. Ne pėsčia ir „Palangos tilto“ komanda. Jos rezultatyviausio žaidėjo – įžaidėjo Demo Mockaus sąskaitoje po pirmojo turo – 75 taškai. Rezultatyviai rungtyniauja ir įžaidėjas Aivaras Bartašius, centro puolėjas Antanas Padavičius, lengvasis krašto puolėjas Andrius Mikutis, komandos kapitonas, sunkiojo krašto puolėjas Tadas Dirgėla.
Po alinančių treniruočių ir įtemptų varžybų „Palangos tilto“ vyrai jau tradiciškai atgauti jėgas ir pagerinti sveikatą vyksta į „Atostogų parką“.
Jo direktorius Ričardas Jovaiša komandai suteikė visas sąlygas pasinaudoti komplekso teikiamomis paslaugomis bei procedūromis, ypač geoterminėmis. „Prieš metus kvietėmės į savo centrą specialistus, kurie atliktų išsamius tyrimus. Vienas iš jų – profesorius, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro vadovas Alvydas Jocevičius. Išsamių tyrimų metu buvo nustatyta, kad po geoterminio vandens procedūrų fizinė būklė atsistato kelis kartus greičiau nei įprastai“, – sakė R. Jovaiša.
„Palangos tilto“ rezultatyviausias žaidėjas D. Mockus jau įvertino geoterminių procedūrų svarbą: „Išties, mano kūnas, net po sunkiausių varžybų, po tokių procedūrų atsistato gerokai greičiau, po jų jaučiuosi atsigavęs ir žvalus.“
„Palangos tilto“ komandos pagrindiniai rėmėjai – užsakomųjų parduotuvių tinklas varle.lt ir trumpalaikės įrangos nuomos įmonė ProDj, miesto laikraštis „Palangos tiltas“. Šių metų sezonas „Palangos tilto“ komandai išties sėkmingas – iš aštuonių žaistų varžybų laimėtos šešios.
Pasak R. Jovaišos, geoterminių vandenų procedūros padeda sportininkams atgauti jėgas, grąžinti organizmą į pradinę būseną po varžybų ar treniruočių, sumažina traumų tikimybę. Komplekso vadovas įsitikinęs, kad „Atostogų parke“ sudaromos puikios sąlygos tinkamai pasiruošti varžyboms įvairių sporto šakų sportininkams: „Pas mus besilankantys sportininkai turi iškovotą ne vieną medalį ar prizą net Europos pirmenybėse. Mus jų tokie rezultatai džiugina, nes prisidedame prie Lietuvos garsinimo už jos ribų.“
Mineralinių geoterminių vandenų baseinas, įrodyta, gerina kraujotaką, stiprina nervų, kaulų ir raumenų veiklą, žmogus tampa darbingesnis. Geoterminis vanduo yra prisotintas kalio, magnio, kalcio, todėl mažina raumenų tonusą, suaktyvina giliųjų raumenų kraujotaką, į audinius patenka daugiau deguonies. Po daugkartinių procedūrų pagerėja miego kokybė, sumažėja nuovargis.
Vertikalios vonios, pasak „Atostogų parko“ sporto specialistės Irinos Šlimienės, padeda turintiems nugaros, kaklo skausmų, judėjimo problemų. 35-36 laipsnių temperatūros vandenyje atliekami pratimai su pagalbinėmis priemonėmis ir profesionalaus specialisto pagalba. „Palangos tilto“ krepšininkai kartu su sporto specialiste išbandė ir vandens dviračių treniruotes, pratimus ant batuto po vandeniu. Tai stiprina raumenis, nugaros ir juosmens liniją. Nors sporto specialistės patarimais ir komplekso paslaugomis krepšininkai dar naudojasi vos antrą kartą, atgaivą po varžybų „Atostogų parke“ pajuto kiekvienas.
Pasak R. Jovaišos, „Atostogų parko“ vizija – ne tik suteikti svečiams ramybę ir poilsį, bet ir pagerinti savo sveikatą, susigrąžinti fizinę pusiausvyrą natūraliomis priemonėmis iš žemės gelmių. Tai jau įvertino ne tik „Palangos tilto“ krepšininkai, bet ir daugybė kitų lankytojų.
Neveltui „Atostogų parko“ šūkis: „Žemės gelmės – Jūsų grožiui ir sveikatai“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Persirgusieji koronavirusine infekcija dažnai apsidžiaugia, manydami, kad blogiausia – jau praeityje.


Šiandien (liepos 7 d.) Palangoje įvyko pirmojo mieste sensorinio sodo atidarymo šventė. 


Albertą Martinaitį, direktoriaus pavaduotoją rinkodarai BĮ „Palangos investicijų valdymas“, Seimo nario Mindaugo Skritulsko padėjėją Palangoje ir miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos narį, kuris per abu karantinus buvo atsakingas už savanorių organizavimą mieste, iš kantrybės gali išvesti tik melas. A. Martinaitis vasaros pradžioje mielai atsakė į žurnalo „Lietuvos pajūris“...


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Palangos Trečiojo amžiaus universitetas išleido savo senjorus net penkiems mėnesiams atostogų, tikėdamas, kad šie ramiai ilsėsis iki naujųjų mokslo metų – spalio 1 dienos. Tačiau šokėjai nusprendė – jokių atostogų. To ir mokė mus etatiniai ir neetatiniai universiteto vadovai – siekti kuo daugiau sužinoti, bendrauti, džiaugtis. Tuo labiau, jog ir kitų...


Žibininkuose esantis pramogų kompleksas „Atostogų parkas“ kviečia ne tik mėgautis SPA malonumais, bet ir palaikyti puikią sportinę formą sveikatinimo procedūromis. Būtent jomis po krepšinio varžybų naudojasi krepšinio mėgėjų komanda „Palangos tiltas“, šiemet atvirosiose Palangos pirmenybėse žaidžianti jau penktąjį sezoną.


Stintų šventei besirengianti Palanga vienija jėgas su neringiškiais – ketvirtadienį penki Stintų ordino riteriai atvyko į Nidą, kur, susitikimo su šio kurorto vadovais metu, į Stintų ordino riterius buvo inauguruoti Neringos meras Darius Jasaitis bei Neringos savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Natalija Lisovskienė.


Palangiškių atostogų geografija: nuo namų kurorte iki Filipinų ir Egipto

Linas JEGELEVIČIUS, Alfredas PUMPULIS, 2011 08 08 | Rubrika: Jūros vaikai

Gyvename didžiausiame Lietuvos kurorte, bet palangiškiai atostogų stengiasi išsprukti kitur. Renkasi jas pagal kišenę ir tik patiems atostogautojams žinomus dalykus. Vieniems puikios atostogos – turkštis svetimoje jūroje, kitiems – išvyka į kalnus, tretiems– pažintinės kelionės po platųjį pasaulį. Kalbinti miesto politikai dėstė esą...


Tyrimų duomenimis, vienas iš trijų darbuotojų po ilgesnių atostogų į darbą sugrįžta nenoromis. Likus kelioms dienoms iki jų pabaigos, maždaug pusė darbuotojų ima jausti didelį stresą. O grįžę į darbą bei jame praleidę keletą dienų, jaučiasi tarsi nė neatostogavę. Patirti atostogų įspūdžiai ima blėsti taip pat greitai kaip ir odos įdegis.


Valdžia nemokamų atostogų nematys

„Palangos tilto“ informacija, 2009 07 10 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės tarybai pristatytą sprendimo projektui dėl kurorto mero Vytauto Stalmoko ir vicemerų Rimanto Garolio bei Edmundo Krasausko prašymų išleisti juos nemokamų atostogų, įsikišus Vyriausybės atstovei, nepritarta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius