Atvirukų parodoje – svarbiausi Palangos ir Šventosios objektai

Palangos tiltas, 2015-12-10
Peržiūrėta
2011
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atvirukų parodoje – svarbiausi Palangos ir Šventosios objektai

Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko atvirukų paroda iš asmeninės Sauliaus Žulkaus kolekcijos. Atvirukuose užfiksuoti svarbiausi Palangos ir Šventosios objektai: Kurhauzas, Tiškevičių rūmai, Palangos tiltas, senoji Palangos vasaros estrada,  Šventosios jūrų uostas bei daugelis kitų. Nepaisant to, kad paroda surengta savaitgalį, ji sulaukė labai didelio visuomenės susidomėjimo ir sukvietė daug miesto istorijai neabejingų palangiškių bei miesto svečių.

Pats kolekcininkas S. Žulkus renginio metu interaktyviajame ekrane demonstravo kruopščiai atrinktus įspūdingiausius atvirukus su svarbiausiais Palangos miesto objektais bei pasakojo įdomiausius faktus ir istorines įžvalgas. Ši paroda išskirtinė tuo, kad dalyviai taip pat dalinosi prisiminimais bei įžvalgomis apie atvirukuose užfiksuotus objektus ir asmenybes, kai kurie demonstruojamose nuotraukose net rado pažįstamų veidų. Renginio metu buvo papasakota daug įdomių faktų apie senąją Palangą, jos architektūrą, svarbiausius įvykius.
Lankytojai itin šiltai priėmė ir klausėsi palangiškio S. Žulkaus pasakojimų, renginio dalyviai su šypsenomis veide dėkojo už puikią parodą ir neišsemiamas istorines žinias. Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Kęstutis Rudys bei direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Aura Banevičienė sveikino parodos iniciatorių S. Žulkų su įdomiu ir miestiečiams labai svarbiu renginiu ir palinkėjo daugiau veržlių bei kūrybinių idėjų.

Palangos miesto
bibliotekos inf.
 

Jūsų komentaras:

Riomondclell 2022-03-30 20:32 ([email protected] / IP: 172.70.250.47)
Sensitive touch rasprekrasnoy girls will flow through your body, dipping in depth boundless the ocean pleasure. In the quiet slip, donating your skin kisses, prelestress envelops the warmth of one's body. You will be surprised at, which sea bliss today it is possible to feel fromnude massage in Midtown. In school sensual massage women will hold erotic 4hands massage. Similar swedish massage, as in principle, and relaxation, influences on some area human body, this give a chance male gain strength. Dear gentlemen! And while, french massage and not violates practically any prohibitions, for the reason it's not about sexual contact. The energy massage inSoho it today skill give away bliss. The Soapy massage - on the influence on clients is meant practically unlimited available opportunities actions on bodily, and consequently, and psychoemotional state of health friends. [url=https://massage3.doodlekit.com]Блоги Эхо Москвы[/url]

Taip pat skaitykite

Sausio 28 d., penktadienį, 16 val. Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17) atidaroma juvelyrės Karinos Kazlauskaitės paroda „Organiniai žaidimai. Juvelyrika ir objektai“. Tai devintoji autorės solo paroda, kurioje stebinantys juvelyriniai kūriniai iš neįprastų organinių medžiagų prabils apie žmogaus ir gamtos, gyvūnijos pasaulio ryšius ir bendrabūvį.


Registrų centro duomenimis, Palangoje šių metų spalį parduotos 215 patalpos (gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties, kurios apima ir netipinės paskirties būstą, pvz. viešbučių apartamentus), arba net 2,5 karto daugiau nei tuo pačiu metu pernai, kai buvo parduoti 86 objektai.


Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokinius, jų tėvus ir mokytojus 2019 m. lapkričio 16 d. – 2020 m. sausio 16 d. dalyvauti konkurse-parodoje „Su gintarinėmis šv. Kalėdomis, Palanga“.  


Penktadienio vakarą dailės salone „Mostas“ skambant muzikai atidaryta tradicinė – jau keturioliktoji – kalėdinių atvirukų paroda. Šešiolika Palangos dailininkų čia pristatė apie 150 atvirukų, stulbinančių savo įvairove.


Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko atvirukų paroda iš asmeninės Sauliaus Žulkaus kolekcijos. Atvirukuose užfiksuoti svarbiausi Palangos ir Šventosios objektai: Kurhauzas, Tiškevičių rūmai, Palangos tiltas, senoji Palangos vasaros estrada, Šventosios jūrų uostas bei daugelis kitų. Nepaisant to, kad paroda surengta savaitgalį, ji sulaukė...


„Moste“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda  1

Palangos viešosios bibliotekos Informacijos ir bibliografijos skyriaus vedėja Miglė Jonaitienė, 2013 12 02 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda.


Penktadienio vakarą dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė – jau vienuoliktoji – kalėdinių atvirukų paroda. Keturiolika Palangos dailininkų čia pristato per 120 atvirukų, stulbinančių savo įvairove.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Palanga pristatyta parodoje „VIVATTUR 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 05 | Rubrika: Miestas

Vasario 26 dieną Palangos miesto delegacija vyko į didžiausią tarptautinę jau 16-tą turizmo, sporto ir laisvalaikio parodą „VIVATTUR 2010“, vykusią Vilniuje parodų centre „Litekspo“. Minėta paroda – viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Šiemet parodoje dalyvavo 152 dalyviai iš 19-os šalių.


Geriausiųjų šunų parodoje  1

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 03 | Rubrika: Kultūra

Spalio 8-11 dienomis Slovakijos sostinėje Bratislavoje vykusioje Pasaulinėje šunų parodoje savo šuns grožį ir gabumus demonstravo ir palangiškė Sandra Kanapickaitė. Trumpaplaukis vengrų vižlas turėjo galimybę konkuruoti su iš viso pasaulio atvykusiais šunimis. O tokios veislės šunų, kaip Palangoje gyvenančio Bumo, parodoje susirinko net 89.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius