Bilotaitė: noriu pabrėžti, kad ponia Skeberdytė nėra mano draugė

Palangos tiltas, 2022-01-18
Peržiūrėta
18032
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, atsakydama į Seimo narių klausimus dėl Palangoje esančios sanatorijos „Pušynas“ likvidavimo, teigė, kad tarp ministrės ir Šventosios seniūnės Veronikos Skeberdytės nėra jokio asmeninio ryšio.

„Noriu pabrėžti, kad ponia Skeberdytė nėra mano draugė, mus sieja tik bendra narystė partijoje“, – antradienį Seime kalbėjo A. Bilotaitatė kartu pridurdama, kad V. Skeberdytė niekada nedirbo ministrės politinėje komandoje.

„Ji niekada nedirbo mano politinėje komandoje ir nebuvo mano patarėja Seime, tačiau niekada neneigiau, kad esame bendrapartietės“, – kalbėjo A. Bilotaitė.

Visgi, ministrė patvirtino, kad siūlymas V. Skeberdytei prisijungti į politinę komandą buvo pateiktas.

„Darbinimo procedūra Seimo kanceliarijoje nebuvo pradėta, ieškojau pagalbininko parlamentinei veiklai. Apie galimybę pradėti dirbti su rinkėjais kalbėjau su daug kuo, vienas iš tų žmonių buvo Skeberdytė, tačiau galutinio susitarimo nebuvo“, – teigė ministrė.

ELTA primena, kad opozicinės partijos dar praėjusių metų pabaigoje ėmė kelti klausimus dėl A. Bilotaitės vadovaujamos Vidaus reikalų ministerijos sprendimo atsisakyti ir Turto bankui perduoti sanatorijas „Pušynas“ ir „Dainava“.

Šioje istorijoje kelti klausimai ir dėl A. Bilotaitės asmeninių motyvų priimti minėtą sprendimą. Viešojoje erdvėje minėta, kad į dalį Palangoje esančios sanatorijos „Pušynas“ teritorijos sklypų pretenduoja konservatorė Šventosios seniūnė Veronika Skeberdytė.

Teigta, kad V. Skeberdytė turėtų galimybę minėtus sklypus sugrąžinti savo artimiesiems, jei būtų realizuotas VRM sprendimas.

Situaciją šiek tiek paaštrino bei mestus įtarimus ministrei sustiprino pasklidusi informaciją apie galimą A. Bilotaitės ir V. Skeberdytės ryšį. Šias aplinkybes A. Bilotaitei teko aiškintis, paaiškėjus, kad ji turėjo ketinimų V. Skeberdytę skirti savo patarėja.

Praėjusią savaitę Vidaus reikalų ministerija atsitraukė nuo opozicijos kritikos sulaukusio sprendimo. Pranešama, kad šios įstaigos pereina Sveikatos apsaugos ministerijos žinion. Tačiau ir po šio sprendimo opozicijai priklausantys politikai kėlė klausimus.

Seimo vicepirmininkas socialdemokratas Julius Sabatauskas šį sprendimą nors ir įvertino kaip logišką ir sveikintiną, tačiau kartu pažymėjo, kad „tai nereiškia, jog ministrė A. Bilotaitė ir su ja galimai susiję asmenys galės išsisukti nuo klausimų dėl galimo atstovavimo partietės turtiniams interesams“.

ELTA

Jūsų komentaras:

Adelina 2022-01-19 17:15 (IP: 141.101.98.193)
Aš nekalta ja nemenovata :)

Pušynas 2022-01-18 19:50 (IP: 172.70.57.179)
Kiek jo gi meluoti ? Susiriesdama meluoja it meluoja ir meluoja.

Taip pat skaitykite

Tokio Palangos aukščiausio meistriškumo krepšinio klubo starto, kokiu 7Bet-NKL lygoje, antroje pagal stiprumą šalies krepšinio lygoje, didžiuojasi Palangos „Olimpas“, Palangoje dar niekas nematė. Kai kalbėjomės su Jonu Vainausku, klubo naujuoju savininku, lapkričio 15 dieną, komanda turėjo 11 pergalių ir tik vienintelį pralaimėjimą! O Karaliaus Mindaugo turnyre komanda iki tol buvo jau...


Pirmoji ponia Diana Nausėdienė kartu su Lenkijos pirmąja ponia Agata Kornhauser-Duda penktadienį Palangoje lankėsi Nacionalinės M. K. Čiurlionio mokyklos Menų edukacijos centre.


Pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį lankėsi Palangos gintaro muziejuje, kur dalyvavo diskusijoje su Stasio Vainiūno meno mokyklos auklėtiniais ir edukacijoje su Palangos sutrikusios psichikos žmonių bendrijos nariais.


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, atsakydama į Seimo narių klausimus dėl Palangoje esančios sanatorijos „Pušynas“ likvidavimo, teigė, kad tarp ministrės ir Šventosios seniūnės Veronikos Skeberdytės nėra jokio asmeninio ryšio.


Kiekviena mergina privalo pasirūpinti savo antakiais, nes antakiai paryškina jos veido kontūrus ir gražiai atrodo. Niekada nebijokite keisti savo išvaizdos, stenkitės mylėti save. Pasirinkite savo mėgstamą priemonę, kad antakiai būtų nepriekaištingi. Jei antakiai turi tarpus ir juos reikia paslėpti, naudokite antakių pieštukus ar šešėlius, ir vaizdas bus toks, kokio norite. Naujovė, be kurios...


Einu ir gėriuosi Palangos žaluma. Staiga sustoju kaip įbestas. Kažkokia ponia eina link turgaus ir vedasi ant pavadėlio tikrų tikriausią avinėlį! Ko tik Palangoje nepamatysi! Kaip seni žemaičiai sakydavo: „Palonga svieta pabonga.“


Kodėl nėra tualetų prie senųjų kapinių?

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 23 | Rubrika: Skundų dėžutė

Užėjusi į PT redakciją, ponia Zita pasiskundė, kad prie senųjų miesto kapinių nėra jokio tualeto. „Yra tik rodyklė, nurodanti naudotis tualetu laidojimo namuose, bet tai – nepatogu, ypač senjorams,“ – sakė palangiškė.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas bei kavinės „Armėniški šašlykai“ direktorius Darius Miklovas po konflikto savivaldybėje su Viešosios tvarkos skyriaus vedėju Petru Keiniu per spaudą ieško „nukentėjusiųjų“ nuo savivaldybės tarnautojo, bet artimiausi D. Miklovo kaimynai J. Basanavičiaus gatvėje rėžia...


Esame dėkingi „Palangos tilto“ redakcijai, kad sugebate išleisti laikraštį tarpšventiniu laikotarpiu tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Sėkmės šio laikraščio darbuotojams! Prenumeruosime ir ateityje.


Švarinimosi ypatumai arba kur noriu, ten metu

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 09 | Rubrika: Miestas

Kol vieni balandžio, švaros mėnesį stengiasi apsitvarkyti ne tik namuose, bet ir dalyvauja miesto talkose, kiti nesuka galvos apšniaukštę miškus, pakeles ir kitas, jiems nepriklausančias teritorijas. Kai kurie žmonės be skrupulų į žaliuosius plotus tempia tiek buitines šiukšles, tiek statybinį laužą – lyg patys po to nebambėtų, žaliame miško plote atradę tokių neišvaizdžių „gėrybių“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius