Būsimieji Palangos merai žadėjo dabartiniam merui gerai mokytis

Linas JEGELEVIČIUS, 2011-05-13
Peržiūrėta
58
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Būsimieji Palangos merai žadėjo dabartiniam merui gerai mokytis

Trečiadienį miesto meras Šarūnas Vaitkus turėjo atsakyti, ko gero, į kol kas sunkiausius klausimus jam dirbant meru – kiek pasaulyje yra gyventojų, kodėl meras turi tiek daug darbo ir iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos.

 

Miesto vadovą klausimais prie sienos rėmė ne neaiškių kėslų kupini Tarybos nariai, opozicija, o lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ikimokyklinukai. Pas merą trečiadienį apsilankė „Gintarėlio“ dvi grupės: „Kodėlčiukas“, vadovaujamas G. Norkūnienės, ir „Spalviukai“, vadovaujami V. Tarvydienės.

Prieš vaikučiams pateikiant miesto „galvai“ klausimus, Š. Vaitkus būsimiems šalies prezidentams, Seimo pirmininkams ar bent būsimiems Palangos merams įteigė ateityje būtinai grįžti išsimokslinus į Palangą. Vaikai tai ir pažadėjo merui.

Paskui ‚kodėlčiukai“ ir „spalviukai“ vertė merą prakaituoti vienu už kitą sunkesniais klausimais.

„Kas yra meras?“. „Kam renkamas meras?“. „Ar lengva būti meru?“. „Iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos?“. „Kodėl meras turi tiek daug darbo?“. „Ar bus Palangoje atrakcionų parkas vaikams?“.

Tai – tik dalis klausimų, į kuriuos teko atsakyti Š. Vaitkui. Regis, jam tai neblogai sekėsi. Kai vaikai gavo atsakymus į rūpimus klausimus, kai daugelis pasimatavo mero regalijas ar net pasėdėjo mero kėdėje, meras suskubo iš vaikų išgauti pažadą gerai mokytis. „Kad kada nors taptumėte Palangos merais“, - ragino Š. Vaitkus.

Jis nepažadėjo, kad artimiausiu metu Palangoje bus pastatytas vandens parkas vaikams, bet tvirtino, kad dar šią vasarą bus įrengtas vaikų žaidimų parkas prie poilsio namų „Pušynas“.

Žinoma, koks vizitas pas merą be bendros nuotraukos – dabartinis ir būsimieji merai bei merės noriai fotografavosi žiniasklaidai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, balandžio 20-ąją, posėdžiavusi Savivaldybės darbo grupė Pasiūlymams dėl priemonių, susijusių su COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo sukeltų ekonominių pasekmių mažinimu, rengti, numatė priemones, kurios padės kurorte sušvelninti karantino sukeltas neigiamas pasekmes Palangos gyventojams ir verslui. Darbo grupės siūlymus svarstys ir galutinius sprendimus kitą...


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Vakar vakare, apie 21 valandą, Palangos miesto savivaldybė, kaip ir kitos šalyje, gavo Sveikatos apsaugos ministro Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimą dėl asmenų izoliavimo savivaldybių administracijų numatytose patalpose. Šį sprendimą privaloma įgyvendinti nedelsiant, bet ar įmanoma padaryti tai, kam valstybė yra...


Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Praėjusį šeštadienį, birželio 1 dieną, palangiškiai buvo pakviesti į iškilmingą renginį – buvo įteiktas Mero ženklas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui, taip pat inauguruoti du nauji Palangos miesto garbės piliečiai. Šis vardas suteiktas Mikeliui Balčiui bei Vidmantui Griciui. Iškilmingame renginyje dalyvavo daug svečių, atvykusių...


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Trečiadienį miesto meras Šarūnas Vaitkus turėjo atsakyti, ko gero, į kol kas sunkiausius klausimus jam dirbant meru – kiek pasaulyje yra gyventojų, kodėl meras turi tiek daug darbo ir iš kur atsiranda lopšelių-darželių auklėtojos.


Palangos meras dažniau sės ant dviračio, kai taps Amsterdamo meru

Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 09 27 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, tarptautinę dieną be automobilio, Lietuvoje minėjo daugelis šalies savivaldybių - kvietė gyventojus nesinaudoti tą dieną savo automobiliu, o vaikščioti pėsčiomis arba važiuoti dviračiu. Bet didžioji dauguma Palangos valdininkų su meru V. Stalmoku priekyje tądien neatsisakė automobilio patogumų. Kas, jeigu ne savivaldybės vadovai savo asmeniniu pavyzdžiu, turėtų kurti Palangos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas