Grožio ir SPA centras „CUTi CUTi“ vilios namų jaukumu, išskirtine kosmetika ir patraukliomis kainomis

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-05-09
Peržiūrėta
2784
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

CUTi CUTi SPA centras atidarytas!
CUTi CUTi SPA centras atidarytas!

Praėjusio penktadienio vakarą viena vieta Palangos centre virto labiau didmiesčio gyvenimą primenančia scena – pasipuošusios poros, Palangai pažįstami veidai traukė į „CUTi CUTi SPA“ centro atidarymą. Iki šiol Ganyklų gatvėje, „Malūno vilų“ patalpose įsikūręs „CUTi CUTi“ visiems buvo žinomas kaip grožio salonas, kuriame teikiamos kirpyklos paslaugos, atliekamas manikiūras ir pedikiūras, permanentinis makiažas, kosmetologinės procedūros, veikia soliariumas. Nuo šiol „CUTi CUTi“ vardas bus siejamas ir su jaukiu, moderniu SPA centru.
„Šiandieninis gyvenimo tempas verčia skirti sau vis mažiau dėmesio ir laiko. Todėl siekėme sukurti vietą, kur būtų galima pamiršti laiko tėkmę, kur skubanti kasdienybė atrodytų menka ir beprasmė. Jaukioje SPA erdvėje, atpalaiduojančios muzikos ir kerinčių aromatų apsuptyje, kiekvienas apsilankęs užmirš kasdienes problemas, vėl atras vidinę harmoniją ir įgaus naujų jėgų bei energijos. SPA procedūros užtikrins geriausius pojūčius, kurie išliks ilgam. Džiaugiamės, kad esame vieninteliai kurorte, galintys pasiūlyti klientams SPA ritualus, atliekamus su itin aukštos kokybės itališka kosmetika („Comfort zone“). Tai gerai žinomas prekinis ženklas tarpautinėje kosmetikos rinkoje, atstovaujamas daugiau nei 40-čiai pasaulio šalių. Naudojame išskirtinius masažo būdus ir išbandytas, rūpestingas taikymo procedūras tam, kad mūsų grožio procedūros būtų naudingos, malonios bei saugios naudoti net jautriausiai odai ir besilaukiančioms moterims. Muzika, kvapai, žolelių arbata ir kitos smulkmenos yra neatskiriama grožio procedūrų dalis, todėl klientų patirtis taps išties nepamirštama, – teigė SPA savininkė Rūta Lodienė. – Nors „CUTi CUTi SPA“ centre atliekamos procedūros – išskirtinės, tačiau jų kainos tikrai prieinamos daugeliui klientų. Norėčiau paminėti, kad esame šeimai draugiškas grožio ir SPA centras. Kol mūsų klientai mėgaujasi grožio ir SPA procedūromis, jų vaikai gali smagiai leisti laiką netoliese įsikūrusiame vaikų laisvalaikio klube „Debesiukas“. „Debesiuke“ vaikų priežiūros paslaugos teikiamos vaikams nuo 3 iki 9 m. Mūsu klientams šios paslaugos nekainuoja, tereikia apie tai, jog norėsite pasinaudoti vaikų priežiūros paslaugomis, iš anksto informuoti mūsų administratorę“.
Iš Klaipėdos su dukra Evelina į SPA centro atidarymą atvykusi ponia Rasa prisipažino, kad pirmą kartą lankosi „CUTi CUTi“. „Esame abi maloniai nustebusios. Nepaprastai jauki SPA erdvė, užburianti kvapais ir ramybe. Tikrai puiki vieta, norintiems pabėgti nuo šurmulio, atsipalaiduoti ir pabūti tik su savimi ar maloniai praleisti laiką su artimu žmogumi. Procedūrų išbandyti dar neteko, bet tikrai planuoju čia užsukti jomis pasimėgauti“, – sakė ponia Rasa.
HBH pramogų centro Žibininkuose savininkė Rada Matulevičienė, į „CUTi CUTi SPA“ atidarymą atvykusi su dukra Laura, sakė, kad jai labiausiai imponuoja, jog SPA personalas yra labai atidus klientų pastaboms ir pageidavimams.
„Kaip geriems draugams buvau išsakiusi keletą pastabų. Malonu, kad atvykus grožio paslaugų kitąkart, į jas buvo atsižvelgta. Jaukumas ir dėmesys klientui išskiria šį grožio ir SPA centrą iš kitų. Malonu, kad sulauki ne tik puodelio arbatos, bet ir šilto asmeniško rūpesčio“, – sakė R. Matulevičienė.
Užkalbinti smagiai laiką „Cuti Cuti SPA“ atidaryme leidžiantys klaipėdiškiai Alvydė ir Jokūbas sakė, kad jau spėjo pasinaudoti „CUTi CUTi SPA“ masažuotojo paslauga: „Labai patiko. Vaikinas – labai profesionalus, puiki aura masažo kambaryje. Kadangi Palangoje, ypač vasarą, dažnai būname, dažnai praversime „CUTi CUTi“ duris“.
Išgirdęs, kad sulaukė komplimentų, grožio terapeutas-masažuotojas Rolandas, masažo studijas baigęs Taline, kukliai šyptelėjo: „Kai klientai vertina mūsų procedūras, labai malonu. Išties, mūsų masažo technika išskirtinė. Kaip ir pats SPA – tiek daug grožio ir kūno procedūrų vienoje vietoje niekur kitur Palangoje neatliekama. O naudojama kosmetika, atkeliavusi iš Italijos, taip pat yra išskirtinė“.
Jo kolegė Vita, grožio terapijos ir masažo paslapčių besimokiusi Londone, tikino, kad „CUTi CUTi SPA“ net ir po intensyvios darbo dienos niekada nepavargstanti: „Dėl to, kad čia itin gera atmosfera, puiki aura, kuri ir energizuoja, kai reikia, ir ramina, suteikia kūno ir dvasios harmonijos. Tai nenusakoma žodžiais, tą reikia pajausti“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Infliacijai Lietuvoje mušant rekordus, plačiau pinigines artėjantį poilsio sezoną turės atverti ir pajūrio lankytojai. Maitinimo įstaigos planuoja kainas didinti apie 30 procentų, o pigiausios nakvynės rezervuotos jau iki rugsėjo.


Po pavasarį patirto sąstingio, per vasarą NT rinka atsigavo ir rudenį pademonstravo savo raumenis: fiksuotas rekordinis būstų pirkimo-pardavimo skaičius. Tačiau pajūrio NT rinka, panašu, gyvena nepaisydama įprastų dėsnių. Kai visoje Lietuvoje būstų pirkimas-pardavimas buvo sustojęs, Vakarų Lietuvos NT rinkoje virė tikras gyvenimas, kuris nestoja ir žiemą. Pasak NT brokerio Palangoje...


Pandemija pakeitė gyventojų įpročius ir pasirinkimus, pastebi Kaimo turizmo sodybų atstovai. Vestuvėse žmonių skaičius ėmė mažėti, o įprasti apsistojimai neapsiriboja vien savaitgaliu. „Kaimo turizmo sezonas prasidėjo labai anksti, vos tik paskelbus karantiną. Žmonės pradėjo bėgti iš butų ir ieškoti sodybų, kad ten galėtų leisti laiką, nes darbas vyko iš namų...


Rudenėjanti Palanga nesiruošia žiemos miegui, ji ir toliau laukia poilsiautojų, viliodama ne tik amžinai didinga jūra, pušynais ir ramybe. Kurortas – gyvas, kupinas linksmybių bei pramogų ir krintant lapams, ir laukiant didžiųjų metų švenčių. Beje, rudenėjant apgyvendinimo sektorius poilsiautojus vilioja dar patrauklesnėmis kainomis.


Praėjusio penktadienio vakarą viena vieta Palangos centre virto labiau didmiesčio gyvenimą primenančia scena – pasipuošusios poros, Palangai pažįstami veidai traukė į „CUTi CUTi SPA“ centro atidarymą. Iki šiol Ganyklų gatvėje, „Malūno vilų“ patalpose įsikūręs „CUTi CUTi“ visiems buvo žinomas kaip grožio salonas, kuriame teikiamos...


Kasmet Lietuvos pramonininkų konfederacija „Metų gaminio“ medaliais apdovanoja aukštos kokybės, patikimus ir aplinkai draugiškus lietuviškus gaminius. Daugiausiai apdovanojimų susižeria maisto, mašinų ir įrengimų ar kitų pramonės šakų atstovai. Tačiau vis daugiau dėmesio skiriama ir kitoms sritims – farmacijos sektoriui bei...


Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.


Niūrios prognozės, kad šį rudenį rusiškos dujos kainuos gerokai brangiau nei praėjusį, pildosi. Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) skaičiuoja, kad šiuo metu dujos yra 37 procentais brangesnės nei buvo prieš metus. Maždaug trečdaliu brangesnės dujos šilumos kainą didins apie 17 procentų. „Darome viską, kad šilumos kainos...


Nuo praėjusio šeštadienio Lietuva jau turi du jūrų uostus - Klaipėdoje ir Šventojoje, kurioje savaitgalį įvyko iškilmingas uosto atidarymas. Nuo šiol Šventosios uoste galės švartuotis maži komerciniai ir pramoginiai laivai ir jachtos.


Į namus – drabužiai, buitinė technika, kosmetika

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 17 | Rubrika: Miestas

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi jaunas palangiškis ir pasakojo pavargęs nuo namų durų varstytojų. Anot Povilo R., dieną prieš šv.Velykas jam net tris kartus teko aiškinti, jog visus reikiamus produktus nusiperka parduotuvėse. „Nešė viską – nuo siurblių, statybos darbų įrankių, iki kosmetikos ir apatinio trikotažo“, - teigė 29-erių palangiškis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius