Gavo baudą, nes neleido pareigūnams apžiūrėti pastato

Palangos tiltas, 2020-03-06
Peržiūrėta
1368
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusių metų rugpjūčio 28 d. Palangos miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus pareigūnai tarnybiniu pranešimu informavo apie tai, kad 2019-08-28 dieną atvykus patikrinti pastato, esančio Palangoje techninės būklės, susitikimo su pastato savininkais metu, šie kategoriškai atsisakė leisti pareigūnams apžiūrėti pastatą ir nepateikė jokių dokumentų.

Patikrinimas buvo inicijuotas Palangos miesto savivaldybės administracijos, gavus rašytinį prašymą iš Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Klaipėdos skyriaus dėl kultūros paveldo objektų registre esančio statinio „Baltoji vila“ patikrinimo.

Prieš atvykstant Palangos miesto savivaldybės Statybos skyriaus pareigūnai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos statybos įstatymu iš anksto raštu informavo savininkus apie planuojamą patikrinimą ir nurodė atvykimo datą.

Dėl minėto incidento buvo pradėtas tyrimas administracinio nusižengimo byloje pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – ANK) 505 straipsnį (kliudymas įstatymų įgaliotiems pareigūnams įgyvendinti jiems suteiktas teises ar atlikti pavestas pareigas, jų teisėtų reikalavimų ar nurodymų ir kolegialių institucijų ar valstybės pareigūnų sprendimų nevykdymas).

2019-09-24 asmeniui, kategoriškai atsisakiusiam leisti įgaliotiems Palangos miesto savivaldybės administracijos pareigūnams apžiūrėti kultūros paveldo objektų registre esantį jo pastatą buvo surašytas protokolas, o medžiaga perduoda nagrinėti Plungės apylinkės teismo Palangos rūmams.

Plungės apylinkės teismas išnagrinėjęs administracinę bylą pripažino, kad buvo pažeistas ANK 505 straipsnis ir asmeniui skyrė piniginę baudą.

Su teismo sprendimu nesutinkantis ir savo kaltę neigiantis asmuo apskundė pirmos instancijos nutarimą Klaipėdos apygardos teismui, tačiau sprendimas liko nepakeistas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į Palangą atvykęs pailsėti Viktoras tikrai nesitikėjo gauti 40 eurų baudą. 


Palangoje, Varėnoje ir Kaune pareigūnams įkliuvo 3 vyrai.


Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs pareiškėjos Palangos miesto savivaldybės administracijos skundą, nusprendė sumažinti jai Konkurencijos tarybos skirtą baudą nuo 33 750 iki 22 500 eurų.


Kaip "Palangos tiltą" informavo Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, praėjusį savaitgalį Palangoje vykdytos prevencinės priemonės viešose miesto erdvėse, prie didžiųjų prekybos vietų, dėl karantino sąlygų laikymosi, priemonių metu surašyti 6 administracinio nusižengimo protokolai pagal LR ANK 45 str., numatantį atsakomybę už karantino reikalavimų...


Kaip "Palangos tiltą" informavo Klaipėdos policijos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė, įsigaliojus naujai tvarkai dėl karantino taisyklių pažeidimų, kai protokolus pagal LR ANK 45,46, 506 str.gali surašyti policijos pareigūnai, iki pirmadienio, balandžio 4 d., Palangos m. pareigūnai surašė 13 protokolų pagal LR ANK 45 str. Visiems pažeidėjams surašyti...


Praėjusių metų rugpjūčio 28 d. Palangos miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus pareigūnai tarnybiniu pranešimu informavo apie tai, kad 2019-08-28 dieną atvykus patikrinti pastato, esančio Palangoje techninės būklės, susitikimo su pastato savininkais metu, šie kategoriškai atsisakė leisti pareigūnams apžiūrėti pastatą ir nepateikė jokių dokumentų.


Klaipėdos apygardos teismas padėjo tašką nuo 2012-ųjų vasaros besitęsiančioje istorijoje, kai Palangos miesto savivaldybės administracija buvo skyrusi 50 Lt baudą Vincui Nesteckiui už jo valdomame sklype vykdytą komercinę veiklą, neturint tam leidimo. Užuot sumokėjęs baudą, verslininkas nusprendė bylinėtis. Bet birželio 13-ąją teismas priėmė neskundžiamą nutartį – paliko...


Penktadienį, iškilmingai perkirpus darbų pradžią simbolizuojančią juostelę ir atidengus būsimojo Palangos miesto policijos komisariato iškabą, prasidėjo ilgai lauktoji pastato Ganyklų g. 30 rekonstrukcija. Laukiama, kad gruodžio mėnesį į naujas, visus šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias patalpas jau galės persikelti visi kurorte dirbantys policijos pareigūnai....


Kad ir kiek metų jūs mintumėte valdiškų įstaigų slenksčius, kad ir kiek sveikatos bei kantrybės jums būtų „paėdę“ valdininkai, neduokite išsilieti savo pykčiui ir apmaudui, ypač viešose vietose, nes tai gali jums grėsti rimtais nemalonumais. Liepos 4 d. Palangos miesto apylinkės teismas už tokį nesivaldymą palangiškei pensininkei I. Bimbienei...


Sudaryta Darbo biržos pastato priėmimo komisija

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 23 | Rubrika: Miestas

Palangoje Seimo nario Prano Žeimio inicijuotame atsakingų institucijų vadovų pasitarime dėl Palangos Darbo biržos pastato likimo žiniasklaidos atstovų paprašyta nedalyvauti, nes tai esą  protokolinis pasitarimas, apie kurio rezultatus busią pranešta jam pasibaigus. Tačiau sutartu laiku posėdžiavusieji susitikti su žiniasklaida nebepageidavo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius