Grįžus iš Vokietijos Palangos vadovo laukė geros žinios dėl pradėtų darbų

Linas Jegelevičius, 2011-09-15
Peržiūrėta
262
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Grįžus iš Vokietijos Palangos vadovo laukė geros žinios dėl pradėtų darbų

Vakar Palangos meras Šarūnas Vaitkus susitikime su žiniasklaidos atstovais pasidalino įspūdžiais iš kelionės į Vokietiją, Bergeną, su kuriuo Palanga pavasarį pasirašė bendradarbiavimo ir draugystės sutartį.

Parvažiavusio į Palangą mero laukė geros žinios: Kelių direkcija savivaldybę informavo, kad direkcija yra pasiruošusi Palangos savivaldybei perduoti poilsio namų kompleksą priešais Palangos savivaldybės administracijos pastatą. Jame įsikurs Palangos savivaldybės administracija.

Toks sprendimas tapo įmanomas po Vyriausybės išvažiuojamojo posėdžio Palangoje liepos mėnesį.

„Tai labai svarbus sprendimas visai savivaldybei ir miesto gyventojams. Visiems savivaldybės skyriams įsikėlus į vienas patalpas, pagerės savivaldybės darbo kokybė, sprendimai bus priimami operatyviau, o, svarbiausia, bus suteiktos kokybiškesnės paslaugos miesto gyventojams“, - sakė Š. Vaitkus.

Kad savivaldybės administracija pradėtų Kelių direkcijos poilsio namų perėmimo savo žinion procedūras, reikalingas savivaldybės Tarybos sprendimas, todėl jau kitą savaitę Tarybos nariai rinksis į neeilinį posėdį, kuriame meras Š. Vaitkus teiks sprendimo projektą dėl pritarimo perimti tris poilsiavietės statinius.

Meras informavo, kad savivaldybė iš Regioninės plėtros tarybos Kęstučio gatvės renovacijai numatė skirti 2,2 milijono litų, jeigu savivaldybė ras biudžete 400 tūkstančius litų prisidėti prie projekto.

„Žinoma, turėsime rasti šias lėšas – negalima prarasti jau numatyto šiai reikmei finansavimo“, - sakė kurorto vadovas.

Š. Vaitkus pasidžiaugė, kad sparčiau juda ir universalios sporto salės statybos reikalai.

Projektas turėtų būti finansuojamas Europos Sąjungos tarpregioninio bendradarbiavimo programos, kurioje dalyvauja Rusija, Lenkija ir Lietuva.

Pagal programą numatyta skirti 7 milijonus litų salės statybai.

„Rugsėjo 12-14 dienomis Lenkija, kurioje ši programa yra administruojama, turėjo svarstyti mūsų paraišką, bet paprašė daugiau informacijos apie mūsų numatytas statybas. Prašymai suteikti papildomos informacijos yra įprasta procedūra dalyvaujant tokiuose projektuose. Tikiu, kad netrukus sulauksime konkrečių, Palangai palankių sprendimų dėl salės statybos“, - sakė Palangos meras.

Jis teigė, kad savivaldybės administracija, įvertinanti praėjusį sezoną ir jau mąstanti, kaip tvarkyti miestą kitą vasarą, ketina paruošti Tarybai teikti siūlymą nuo kito sezono apmokestinti įvažiuojančiuosius į kurortą.

„Paskaičiavome, kad šią vasarą komunalininkai keliskart išvežė daugiau šiukšlių negu ankstesniais sezonais. Dideli kurorto svečių srautai ne tik duoda pelno Palangos verslininkams, bet yra ir didelė našta kurorto biudžetui, iš kurio yra finansuojami smarkiai padidėję komunalinių paslaugų kaštai. Todėl tokia rinkliava prisidėtų prie kurorto infrastruktūros vystymo, geresnių komunalinių paslaugų teikimo“, - sakė miesto vadovas.

Anot mero, tokiai rinkliavai pritaria Taryba ir daug miesto gyventojų.

Šiandien meras su mieste besilankančiais svečiais iš Vokietijos, Bergeno, lankėsi ir Reabilitacijos ligoninėje, kuri švenčia veiklos 20-ąjį jubiliejų.

„Ši ligoninė, per palyginus trumpą laiką, įgyvendino daugybę modernių pertvarkų, jos vadovas Virginijus Biskys – pavyzdys, kaip reikia tvarkytis įstaigoje“, - sakė Š. Vaitkus.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, rugpjūčio 10 dieną,  Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su Savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininku Mindaugu Skritulsku bei Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene susitiko su Turto banko vadovu Mindaugu Sinkevičiumi. Anot mero, susitikimo metu gautas M. Sinkevičiaus užtikrinimas, kad Turto bankas sutinka, jog...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Vilniuje šiandien Palanga pasirašė sutartį dėl Šventosios uosto statybos II etapo darbų finansavimo.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos kariuomenės (LK) Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Aristidas Gerasimavičius ketvirtadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį.


Trečio amžiaus universiteto tarybos nariai, aktyvūs klausytojai, kartu su savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužiene, Švietimo pagalbos tarnybos direktore Vilma Želviene ir TAU kuratore Inga Vaitkiene neseniai lankėsi pavasarėjančioje Rygoje.Čia susitikome su praėjusią vasarą pas mus viešėjusiais Rygos aktyviųjų senjorų aljanso „RASA“ aktyvistais ir...


Palangos miesto vadovai su aviakompanijos „Ryanair“ atstovais trečiadienį aptarė bendradarbiavimo galimybes rinkodaros srityje, didinant Palangos kurorto žinomumą Europoje. Susitikimo metu konstatuota – Palanga yra patraukli turistams, todėl būtina, pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis bei organizuojant pažintinius turus žiniasklaidos atstovams, kuo plačiau...


Vasarį Palanga pakliuvo net į šalies žiniasklaidos dėmesį, kai iš Palangos kultūros ir jaunimo centro (PKJC) vadovo pareigų pasitraukė Žilvinas Kažys, kartu su savimi „išsivesdamas“ dar šešis darbuotojus. Tarp pasitraukusiųjų buvo ir vadybininkas, kurorto renginių „siela“ Nerijus Stasiulis, bet jis apsigalvojo ir šiandien...


Dabar „pašiurpęs“ buvęs meras savo sutartį pamiršo  21

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2013 01 10 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Nuo sutarties pasirašymo su naują autobusų stotį statančiais investuotojais praėjo vos daugiau nei mėnuo, o savivaldybės sprendimo kritikai ima baubti vis garsiau.


Vakar Palangos meras Šarūnas Vaitkus susitikime su žiniasklaidos atstovais pasidalino įspūdžiais iš kelionės į Vokietiją, Bergeną, su kuriuo Palanga pavasarį pasirašė bendradarbiavimo ir draugystės sutartį.


Praėjusį ketvirtadienį ir penktadienį Palangoje lankėsi Lenkijos miesto Ustkos savivaldybės, su kuria dar 2006-aisiais metais pasirašyta dviejų miestų bendradarbiavimo sutartis, delegacija, kurios sudėtyje buvo Ryszard Kwiatkowski, Ustkos miesto savivaldybės mero pavaduotojas, Teresa Świeboda, Ustkos miesto savivaldybės tarybos narė, Piotr Wójcik, Ustkos miesto savivaldybės tarybos narys...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius