Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019-06-02
Peržiūrėta
228
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais, kaip naujai išrinktam miesto vadovui buvo įteiktos mero regalijas. „Tai yra didelis džiaugsmas ir didelė atsakomybė. Šventės praeina, o atsakomybė lieka, todėl reikia dar labiau stengtis, dirbti ir gražinti Palangą. Dirbsiu, kiek tik leis sveikata, kad palangiškiai galėtų gyventi oriai ir gerai“, – sakė Palangos meras Š.Vaitkus.
Š.Vaitkus išrinktas trečiai kadencijai, 44 metų politikas antrą kartą tiesioginiuose mero rinkimuose laimėjo jau pirmame ture. Šįsyk jam pasitikėjimą išreiškė beveik 77 procentai rinkėjų. Meras per iškilmes dėkojo visai Palangos bendruomenei už darbą ir pasitikėjimą, dėkojo savo kolegoms ir savivaldybės administracijos darbuotojams, savo artimiesiems. Š.Vaitkus atkreipė dėmesį, jog Palangoje kasmet vasaroja per 80 proc. Lietuvos gyventojų, tad esą natūralu, jog miestas turi tobulėti ir gražėti. Tose pačiose iškilmėse už ypatingus nuopelnus buvo paskelbti ir pasveikinti dar du Palangos garbės piliečiai. Šį kartą jais tapo Šventosios gyventojai – aktyvus visuomenininkas, buvęs ilgametis Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės parapijos klebonas Vidmantas Gricius ir archeologas, istorikas bei kraštotyrininkas Mikas Kostas Balčius. Į Kurorto šventę atvyko oficialūs Palangos savivaldybės svečiai iš Latvijos, Švedijos, Ukrainos bei Sakartvelo.
„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienio rytą Palangos tiltą papuošė Lietuvos ir Baltarusijos istorinės vėliavos. Ta proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle Facebook paliko tokį įrašą: "Tai - solidarumo su mūsų kaimynais, kovojančiais už demokratiją, ženklas."


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Jau – kovo vidurys, tad Palanga vis labiau žvalgosi į kurorto sezono pradžią. Koks jis bus, jeigu koronaviruso grėsmė lakinai trikdo mūsų visų kasdieninį gyvenimą? Tačiau Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus yra optimistiškas. "Prisiminkime, kad mūsų tėvai ir seneliai savo gyvenime įveikė dar didesnes negandas, tad, įsitikinęs, kad ir mes visi bendromis jėgomis...


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius