Jaunimo erdvė „Be stogo“ kviečia išbndyti teminį pasivaikščiojimą Palangoje "Kino fanų maršrutas"

"Palangos tilto" informacija, 2021-01-08
Peržiūrėta
946
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jaunimo erdvė „Be stogo“ kviečia išbndyti teminį pasivaikščiojimą Palangoje "Kino fanų maršrutas"

Jei dar nespėjote, dvi sausio savaites bus galima išbandyti jaunimo erdvės „Be stogo“ parengtą teminį pasivaikščiojimą Palangoje "Kino fanų maršrutas".

Prisijungti galite jums patogiu laiku, vienas ar su artimaisiais, eidami lauke, pakeliui į darbą ar parduotuvę, o galbūt ieškodami teisingų atsakymų ir nurodytų vietų internetu.

Sausio 8-24 d. bus pasiekiamos įvairios užduotys mobilioje programėlėje Actionbound, bus galima rinkti taškus (max įmanoma 1860) ir varžytis su draugais ar artimaisiais.

https://en.actionbound.com/

Maršrutą (bound'a) rasite programėlėje Actionbound, paieškoje pavadinimu „Pasivaikščiojimas Palangoje“.

Maršrutas skirtas kino fanams, su užuominomis ir užduotimis iš populiariausių ir mažiau žinomų filmų bei TV serialų. Galbūt net rasite naujų vietų ir kils idėjų sukurti savo vaizdo įrašą.

SVARBU:

✅ veiklos nemokamos

✅ būdami viešose vietose, laikykimės Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų (dėvėkime kaukes, laikykimės saugių atstumų ir kt.)

Būkime atsakingi, sveiki ir saugūs!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos kultūros ir jaunimo centro atvirojoje erdvėje „Be stogo“ (Vytauto g. 106/Jūratės g. 42, II a.), o vasarą – ir pievelėje prieš Savivaldybę įsikūrusi Palangos atvira jaunimo erdvė laukia „senų“ ir naujų bičiulių – siūlo daug įvairių veiklų.


Jei dar nespėjote, dvi sausio savaites bus galima išbandyti jaunimo erdvės „Be stogo“ parengtą teminį pasivaikščiojimą Palangoje "Kino fanų maršrutas".


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Birželio pradžia buvo ypatinga visiems Palangos jaunuoliams, kurie iki karantino buvo įpratę pokalbiams, žaidimams ir kavos rinktis Palangos kultūros ir jaunimo centro (Kurhauzo) palėpėje – ši kurorto jaunimo erdvė „Be stogo“ vėl veikia ir laukia „senų“ ir naujų bičiulių.


Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą.


Nuo birželio vėl kviečia Palangos atvira jaunimo erdvė

"Palangos tilto" informacija, 2020 06 03 | Rubrika: Miestas

Šis pirmadienis buvo ypatingas visiems Palangos jaunuoliams, kurie iki karantino buvo įpratę pokalbiams, žaidimams ir kavos rinktis Palangos kultūros ir jaunimo centro (Kurhauzo) palėpėje – ši kurorto jaunimo erdvė „Be stogo“ vėl veikia ir laukia „senų“ ir naujų bičiulių.


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius