Po "kovido" VMI kviečia 5 savivaldybių, ir Palangos, gyventojus registruotis apsilankymui vieninteliu telefonu ("PALANGOS TILTAS" SPRENDŽIA PROBLEMĄ)

"Palangos tilto" redakcija, 2020-06-05
Peržiūrėta
144
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą. Registruojantis vizitui nurodytu telefonu, susisiekti su VMI atstovas nurodytu telefonu buvo neįmanoma. Nenuostabu: net penkių savivaldybių - Gargždų, Palangos, Neringos, Kretingos ir Skuodo - mokesčių mokėtojai turi skambinti vieninteliu Kretingos VMI padalinio telefonu 8 445 74 112 ir juo registruotis apsilankymui.

"Kažkokia nesąmonė, tarsi pasityčiojimas duoti vieną telefoną net penkių savivaldybių gyventojams. Ar gi VMI vadovybė nesupranta, kad po "kovido" yra labai daug gyventojų, kurie nori atvykti į vietos padalinį konsultacijai ar atlikti savo mokestinę prievolę? Aš vieną dieną šiuo nurodytu telefonu visai negalėjau prisiskambinti, o kitą - tik popiet pavyko tai padaryti," - "Palangos tiltui" guodėsi smulkus Palangos verslininkas.

"Palangos tiltas" apie problemą informavo VMI Klaipėdos regiono atstovę komunikacijai Laimą Domarkienę. Ji netrukus paskambino "Palangos tiltui": "Informuoju, kad situacija yra operatyviai sprendžiama."

Kaip įsitikino "Palangos tiltas", penktadienį popiet paskambinus aukščiau nurodytu telefono numeriu, VMI atstovė atsiliepė iškart ir buvo maloni bei dėmesinga. "Buvo eilių. Dabar jų sumažėjo. Galėčiau jus užrašyti apsilankymui Palangos VMI pirmadienį ryte," - ji sakė "Palangos tiltui".

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą.


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius