Ką turiu žinoti apie oro drėkintuvus?

***, 2021-05-28
Peržiūrėta
1536
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ką turiu žinoti apie oro drėkintuvus?

Oro drėkintuvai yra puikūs pagalbininkai norint palaikyti sveiką drėgmės lygį namuose. Dažniausiai namuose vyrauja itin sausas oras, ypatingai šildymo sezonu. Sausas oras mažina deguonies įsisavinimą, todėl jaučiame nuovargį, blogai miegame. Džiūsta akių, nosies, gerklės gleivinė. Sausėja plaukai, oda. Sausas oras didina galimybę susirgti peršalimo ligomis, nes tokioje terpėje puikiai dauginasi virusai. Padidinę drėgmės lygį patalpose oro drėkintuvu galite apsaugoti savo šeimos sveikatą, namų struktūrą ir pagerinti bendrą komfortą. Pateiksime svarbiausius dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant oro drėkintuvą.

Kokį plotą man reikia drėkinti?

Vienas svarbiausių žingsnių renkantis oro drėkintuvą yra nuspręsti ar drėkinimas reikalingas viename kambaryje ar drėkinti reikia visus namus.
Mažoms ir vidutinėms erdvėms geriausias pasirinkimas yra pastatomas, nedidelis drėkintuvas. Jis yra kompaktiškas ir skirtas pastatyti ant stalviršio ar komodos. Juos lengva perkelti į kitą vietą, ilgas veikimo laikas užtikrina iki 24 valandų drėkinimą, kol jiems prireiks vėl papildyti vandens rezervuarą.
Jei jums reikalinga drėgmę padidinti keliuose kambariuose ar visame name, rinkitės viso namo drėkintuvus. Jų drėkinimas žymiai didesnis, jie dedami ant grindų patalpos centrinėje vietoje. Šių drėkintuvų rasite įvairių dizainų, leidžiančių susilieti su jūsų namų dekoru.
Visada labai viliojantis pasirinkimas atrodo didesnės talpos drėkintuvai, tačiau tai dažnu atveju yra bloga idėja. Jei drėkintuvas yra per didelis patalpai, langų viduje atsiras kondensatas, kuris bus puiki terpė veistis bakterijoms. Labai dideli kambario drėkintuvai dažiausiai tinka namams su didelėmis ir atviromis erdvėmis, kuriose oro srautas yra geras.

Ar drėkintuvai yra garsūs?

Kiekvienas oro drėkintuvas skleidžia šiokį tokį garsą. Vieni drėkintuvai yra garsesni, o kiti tylesni. Tose vietose, kaip miegamieji ar ofisai, ultragarso drėkintuvas yra puikus sprendimas. Ultragarsiniai oro drėkintuvai naudoja aukšto dažnio garso bangas, kad sukurtų švelnią, raminančią miglą.

Kokia oro drėkintuvų priežiūra?

Oro drėkintuvai yra mažai priežiūros reikalaujantys prietaisai. Nuvalykite vandens rezervuarą, kad įsitikintumėte, jog viduje neauga pelėsis ir bakterijos. Reikia patikrinti rūko išleidimo angas, kad drėgmė galėtų lengvai tekėti. Periodiškai reikia keisti oro drėkintuvo filtrus.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Įvairių rūšių krovinių savininkai labai dažnai užduoda sau klausimą, kaip apsaugoti savo prekes nuo sugadinimo ar net praradimo?


ECB valdančioji taryba palūkanų normas padidino pirmą kartą per 11 metų, o artimiausiais mėnesiais tikimasi, kad palūkanų normos didės dar daugiau.


Kas yra celiulitas žino ar bent jau girdėjo apie tai kiekviena moteris. Tai išties labai nemalonus ir varginantis odos defektas. Nors ilgą laiką celiulitas buvo priskiriamas vyresnio amžiaus moterims, pastaruoju metu apelsino žievele skundžiasi vis jaunesnės merginos.


Kietasis diskas - fiksuotas duomenų, atminties saugojimo įrenginys, kuris dažniausiai yra naudojamas kompiuteriuose, serveriuose. Šie diskai saugo duomenis, net tuomet, kai įrenginiai yra išjungti. Na, o be jų, tikrai sunkiai įsivaizduotume bet kurį kompiuterį. Tačiau, kietieji diskai gali būti skirtingų rūšių. Dvi pagrindinės kietųjų diskų rūšys - HDD ir SSD tipo diskai.


Labai svarbu suvokti, jog žmogaus kūnas yra ypatingai trapus, todėl svarbu juo tinkamai rūpintis. Būtent tai reiškia, jog nesvarbu, ar tai yra vidiniai organai, ar išorinės kūno dalys, tačiau visam kūnui reikia įvairių specialių medžiagų, kurios palaikytų mūsų sveiką būseną ir gyvenimo kokybę. Viena iš tokių medžiagų yra laikoma hialurono rūgštis, kuri žinoma, kaip lygios ir stangrios odos...


Oro drėkintuvai yra puikūs pagalbininkai norint palaikyti sveiką drėgmės lygį namuose. Dažniausiai namuose vyrauja itin sausas oras, ypatingai šildymo sezonu. Sausas oras mažina deguonies įsisavinimą, todėl jaučiame nuovargį, blogai miegame. Džiūsta akių, nosies, gerklės gleivinė. Sausėja plaukai, oda. Sausas oras didina galimybę susirgti peršalimo ligomis, nes tokioje terpėje...


Kai ketinate įsirengti naujus namus arba pertvarkyti ir renovuoti turimus namus, greičiausiai neapseisite be plytelių. Nors plytelių pasirinkimas nebūtinai bus pirmas ir svarbiausias dalykas, esantis planuojamų atlikti darbų sąraše, tačiau žinoti svarbiausią informaciją apie plyteles – reikėtų. Susipažinkite su mūsų parengtu plytelių vadovu, kuriame viskas, ką reikia žinoti apie...


45-ąjį gimtadienį atšventęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus prisipažįsta: „Kai buvau 25-erių, keturiasdešimtmečiai man atrodė jau seni. Dabar, kai pats sulaukiau 45-erių, tokios mano mintys tada man kelia tik šypseną.“ Paklaustas, ar save matąs Europos Parlamente po 15 metų, Š. Vaitkus išsisuko nuo tiesaus atsakymo: „Planų ir siekių...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su "Neatpažintas meras" filmavimo komandos narių paskolinta kalyte Sniege kurorte ieškojo šunų vedžiojimo aikštelės. „Dabar turiu dar vieną bėdą – turiu dukrai nupirkti šuniuką“, – juokėsi filmavimo komandos aplankytas meras.


Kiekvieną mėnesį neteisingai suvedę PIN kodą, savo mokėjimo kortelę užblokuoja beveik 4,5 tūkst. klientų, rodo „Swedbank“ statistika. Banko specialistai primena, kad mokėjimo kortelės PIN kodas yra žinomas tik pačiam klientui, ir bankas tokių duomenų nesaugo. Tačiau netyčia užblokavus savo kortelę, su ja dar nebūtina atsisveikinti – atsiminus PIN kodą kortelę galima...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius