Klaipėdoje ir Palangoje pas asmenis rasta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų

Palangos tiltas, 2023-08-29
Peržiūrėta
472
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdoje ir Palangoje pas asmenis rasta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų

Praėjusią parą Klaipėdoje ir Palangoje pas asmenis rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė policija.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, sekmadienį, apie 23 val. 30 min. Klaipėdoje, Smiltelės gatvėje, viešoje vietoje, atlikus vyro (gim. 2003 m.) apžiūrą, kuprinėje buvo rastas baltas lapas, kuriame buvo žalios spalvos, augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos.

Anot policijos, pirmadienio naktį, 2 val. 30 min. Klaipėdoje, Gedminų gatvėje, bute, rastas popieriaus lankstinukas su augalinės kilmės, specifinio kvapo, galimai narkotinės medžiagos. Dėl įvykio vyras (gim. 1988 m.) uždarytas į areštinę.

Klaipėdos AVPK duomenimis, sekmadienį, apie 15 val. 30 min., Palangoje, Elijos gatvėje, automobilyje „Hyundai“, pas vyrą (gim. 1966 m.) rasta augalinės kilmės, specifinio kvapo, galimai narkotinės medžiagos.

Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Praėjusią parą Klaipėdoje ir Palangoje pas asmenis rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė policija.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai nustatė ir sulaikė asmenis, įtariamus narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimu Klaipėdoje ir Palangoje.


Klaipėdoje ir Palangoje per pastarąsias dvi paras pas kelis žmones buvo rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė uostamiesčio policija.


Gegužės 3-iosios rytą, 7.50 val., į ugdymo įstaigą atvežtas moksleivis jau po septynių minučių skambino tėvui ir prašė jį kuo skubiau pasiimti, nes paaugliui buvo bloga, sutriko jo kvėpavimas, vaikas duso. Be viso kito, prasidėjo panikos ataka – gimnazistas tėvui guodėsi , kad jam labai baisu ir jis bijo mirti. Tėvas, žinoma, suskubo atgal į mokyklą, prieš tai iškvietęs greitąją medicinos...


2022-08-17 apie 21 val. patruliuojantys policijos pareigūnai Kretingos pakraštyje, gana nuošalioje vietoje Kluonalių g., šalia automobilio „VW Golf“ pastebėjo tris jaunuolius.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai kartu su Palangos  m. PK atliko dvi operacijas, nukreiptas prieš Palangoje narkotikus įtariama platinančius asmenis.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusius asmenis ir kvaišalų pirkėjus, pranešė policija. Vienas platintojų dirba Palangoje, be to, jau yra anksčiau teistas.


Palangos policija informavo, kad rugpjūčio 23 d., apie 09.00 val., Karklų g., Palangoje, pastebėta, kad yra atidarytos, kieme stovėjusio automobilio BMW priekinės durelės ir pavogtas vairas, navigacija, oro pagalvė, pavarų svirties apdaila.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) trečiadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą, kuriame Palangos centre įsikūrusių trijų populiarių įstaigų vadovė įtariama apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu ir neteisingų duomenų apie įmonės turtą pateikimu, pranešė LRT.lt


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius