Palangos policija: nukentėjo automobiliai, rasta narkotinių medžiagų

Palangos tiltas, 2020-08-24
Peržiūrėta
1741
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos policija: nukentėjo automobiliai, rasta narkotinių medžiagų

Palangos policija informavo, kad rugpjūčio 23 d., apie 09.00 val., Karklų g., Palangoje, pastebėta, kad yra atidarytos, kieme stovėjusio automobilio BMW priekinės durelės ir pavogtas vairas, navigacija, oro pagalvė, pavarų svirties apdaila. Žala – tikslinama. Pradėtas tyrimas dėl vagystės. Tą pačią dieną, apie 11.00 val., Sermiesčio g., Palangoje, pastebėta, kad nebėra namo kieme stovėjusio automobilio „Audi Q7“ abiejų priekinių žibintų. Žala – tikslinama. Pradėtas vagystės tyrimas. O dienos vakare, apie 22.48 val., atliekant į Palangos m. PK pristatyto 1984 m. gimusio vyro dalinę apžiūrą, rankinėje rastas plastikinis maišelis su augalinės kilmės, galimai, narkotine medžiaga. Asmuo sulaikytas. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, Jau pirmadienio ansktų rytą, apie 01.35 val., Palangoje, Liepojos pl., patikrinus šalia karjero stovėjusį automobilį „Mercedes Benz“, po vairuotojo sėdyne rasta augalinės kilmės, galimai, narkotinės medžiagos. 2000 m. gimęs asmuo sulaikytas. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Praėjusią parą Klaipėdoje ir Palangoje pas asmenis rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė policija.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai nustatė ir sulaikė asmenis, įtariamus narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimu Klaipėdoje ir Palangoje.


Klaipėdoje ir Palangoje per pastarąsias dvi paras pas kelis žmones buvo rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė uostamiesčio policija.


Gegužės 3-iosios rytą, 7.50 val., į ugdymo įstaigą atvežtas moksleivis jau po septynių minučių skambino tėvui ir prašė jį kuo skubiau pasiimti, nes paaugliui buvo bloga, sutriko jo kvėpavimas, vaikas duso. Be viso kito, prasidėjo panikos ataka – gimnazistas tėvui guodėsi , kad jam labai baisu ir jis bijo mirti. Tėvas, žinoma, suskubo atgal į mokyklą, prieš tai iškvietęs greitąją medicinos...


Palangoje pas du vyrus buvo rasta narkotikų, šeštadienį pranešė Klaipėdos apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas.


2022-08-17 apie 21 val. patruliuojantys policijos pareigūnai Kretingos pakraštyje, gana nuošalioje vietoje Kluonalių g., šalia automobilio „VW Golf“ pastebėjo tris jaunuolius.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai kartu su Palangos  m. PK atliko dvi operacijas, nukreiptas prieš Palangoje narkotikus įtariama platinančius asmenis.


Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos apskrities policijos komisariato Komunikacijos vadovė Andromeda Grauslienė, Palangos postuose šeštadienį buvo patikrinti 1243 automobiliai, surašyti 3 protokolai pagal ANK 45 str.dėl judėjimo taisyklių tarp savivaldybių pažeidimo ir 37 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (KET). Sekmadienį, kovo 28 d....


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusius asmenis ir kvaišalų pirkėjus, pranešė policija. Vienas platintojų dirba Palangoje, be to, jau yra anksčiau teistas.


Palangos policija informavo, kad rugpjūčio 23 d., apie 09.00 val., Karklų g., Palangoje, pastebėta, kad yra atidarytos, kieme stovėjusio automobilio BMW priekinės durelės ir pavogtas vairas, navigacija, oro pagalvė, pavarų svirties apdaila.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius