Laimėk kelionę į NBA rungtynes BostonCeltic-Philadelphia 76ers bei sportinę avalynę!

Palangos tiltas, 2017-12-15
Peržiūrėta
781
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Laimėk kelionę į NBA rungtynes BostonCeltic-Philadelphia 76ers bei sportinę avalynę!

Šį šeštadienį (2017-12-16) pasiseks tiems, kas apsilankys „Palangos“ krepšinio komandos rungtynėse.
Sporto prekių parduotuvė SIL.LT pristato vyksiantį žaidimą, kurio metužiūrovai turės galimybę laimėti kelionęį NBA rungtynes BostonCeltic-Philadelphia 76ers rungtynes bei sportinę avalynę iš SIL.LT!!!
Konkurso finale vienam laimingajam bus apmokėtas skrydis, viešbutis, rungtynių bilietas. Ir liks tiesiogmėgautis NBA rungtynėmis O2 arenoje, Londone,2018 m. sausio 11d.
Viskas ką jums reikia padaryti, tai atvykti į šeštadienio rungtynes, kurios vyks 16 val. Palangos arenoje ir nusipirkti bilietą. Ilgosios pertraukos metu laimingieji žiūrovai bus kviečiami į arenos vidurį, kur turės vieną bandymą atlikti taiklų metimą iš aikštės vidurio. Įmetę žiūrovai iš karto bus apdovanoti SIL.LT sportine avalyne, na, ir be abejo, pateks į žaidimo finalą, kuris vyks sausio pirmąją savaitę – vienoje iš NKL arenų. Jo metu paaiškės vienas žiūrovas, kuris laimės pilnai apmokėtą kelionę į NBA rungtynes Londone.

Nepraleisk savo šanso!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga – ne Lietuvoje! Taip buvo iki 1921 metų, kol nebuvo priimtas tarptautinio arbitražo komisijos sprendimas Palangą ir Šventąją grąžinti Lietuvai. Grąžinimo šimtmečiui paminėti Palangos moksleivių klubas sudarė maršrutą, kuriame atrinkta ir pažymėta 10 įvairių istorinių vietų.


Dar 1964 metais įkurta, sporto sprekes, aprangą ir avalynę gamintanti kompanija Nike, yra užsitikrinusi tvirtas pozicijas tarptautinėje rinkoje. Ji turi daugiau nei 1150 parduotuvių tinklą visame pasaulyje. O kiek dar prekės ženklų bei parduotuvių prekiauja Nike gaminiais, sunku ir suskaičiuoti. Įdomu tai, kad šiandien Nike turi 112 gamyklų, kuriose gaminama avalynė ir 334 aprangą...


Jau vienuolikti metai festivalis „Pasaulio balsai“ plačiai atveria duris muzikai: pasitelkę gausią profesionalių atlikėjų komandą, festivalio organizatoriai liepos 21 – rugpjūčio 23 dienomis net trylika kartų klausytojų lauks Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje ir Palangos gintaro muziejuje.


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios šaulių rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais-šauktiniais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Šį šeštadienį (2017-12-16) pasiseks tiems, kas apsilankys „Palangos“ krepšinio komandos rungtynėse.


Artėjant gražiausioms metų šventėms, jų pradžią skelbia Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon NKL). Šios lygos rungtynėse apsilankę žiūrovai pretenduos laimėti išskirtinį prizą – automobilį „Toyota Yaris“. Tokį laimėjimą įsteigė lygos rėmėja „Perlas Plius“.


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Tai buvo ilgiausia šios kelionės diena. Nes ji buvo paskutinė. Vėl kėlėmės 8 valandą, miegojome tikrai neblogai, tik rytinis lietus nelabai viliojo lįsti iš šilto miegmaišio ir sausos palapinės. Bet lindome ir patraukėme prie Piedrahita miestelio įvažiavimo stabdyti pakeleivingų mašinų ir traukti Madrido kryptimi. Nusiteikę buvome gerai, tikėjome, kad...


Balandžio pabaigoje Šventosios gyventojai ir svečiai galėjo išvysti naują meninės dokumentikos ilgametražį filmą „Vėjų žemė“, pasakojantį apie Šventosios kuršių – Lietuvos latvių bendruomenę. Žiūrovai filmą sutiko itin palankiai, planuojamos tarptautinės premjeros.


Prancūzų neįgaliųjų kelionės po Lietuvą idėja gimė prieš porą metų, kai Klaipėdos krašto socialinio tinklo darbuotojai lankėsi Dordonėje. Lietuvių viešnagės metu vienas iš susitikimų vyko Prancūzijos paralyžiaus asociacijos būstinėje. Sutikti asociacijos nariai prancūzai labai susidomėjo Lietuva ir joje veikiančiomis neįgaliųjų įstaigomis bei draugijomis....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius