Laimėk kelionę į NBA rungtynes BostonCeltic-Philadelphia 76ers bei sportinę avalynę!

Palangos tiltas, 2017-12-15
Peržiūrėta
6
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Laimėk kelionę į NBA rungtynes BostonCeltic-Philadelphia 76ers bei sportinę avalynę!

Šį šeštadienį (2017-12-16) pasiseks tiems, kas apsilankys „Palangos“ krepšinio komandos rungtynėse.
Sporto prekių parduotuvė SIL.LT pristato vyksiantį žaidimą, kurio metužiūrovai turės galimybę laimėti kelionęį NBA rungtynes BostonCeltic-Philadelphia 76ers rungtynes bei sportinę avalynę iš SIL.LT!!!
Konkurso finale vienam laimingajam bus apmokėtas skrydis, viešbutis, rungtynių bilietas. Ir liks tiesiogmėgautis NBA rungtynėmis O2 arenoje, Londone,2018 m. sausio 11d.
Viskas ką jums reikia padaryti, tai atvykti į šeštadienio rungtynes, kurios vyks 16 val. Palangos arenoje ir nusipirkti bilietą. Ilgosios pertraukos metu laimingieji žiūrovai bus kviečiami į arenos vidurį, kur turės vieną bandymą atlikti taiklų metimą iš aikštės vidurio. Įmetę žiūrovai iš karto bus apdovanoti SIL.LT sportine avalyne, na, ir be abejo, pateks į žaidimo finalą, kuris vyks sausio pirmąją savaitę – vienoje iš NKL arenų. Jo metu paaiškės vienas žiūrovas, kuris laimės pilnai apmokėtą kelionę į NBA rungtynes Londone.

Nepraleisk savo šanso!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau vienuolikti metai festivalis „Pasaulio balsai“ plačiai atveria duris muzikai: pasitelkę gausią profesionalių atlikėjų komandą, festivalio organizatoriai liepos 21 – rugpjūčio 23 dienomis net trylika kartų klausytojų lauks Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje ir Palangos gintaro muziejuje.


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios šaulių rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais-šauktiniais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Šį šeštadienį (2017-12-16) pasiseks tiems, kas apsilankys „Palangos“ krepšinio komandos rungtynėse.


Artėjant gražiausioms metų šventėms, jų pradžią skelbia Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon NKL). Šios lygos rungtynėse apsilankę žiūrovai pretenduos laimėti išskirtinį prizą – automobilį „Toyota Yaris“. Tokį laimėjimą įsteigė lygos rėmėja „Perlas Plius“.


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Nacionalinės krepšinio lygos čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Visos 14 NKL čempionate rungtyniaujančios ekipos sužaidė po 38 rungtynes ir 12 stipriausiųjų tęs kovą dėl čempionų titulo. Dviem paskutines vietas užėmusioms komandoms sezonas antroje pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygoje baigėsi. „Jonavos sporto klubas“ iškovojo tik 8 pergales ir...


Praėjusį savaitgalį Palangos ekipa sužaidė dvi rungtynes prieš „Jonavos sporto klubą“. Abejos rungtynės buvo įtemptos ir vyko taškas į tašką. Abi komandos pasidalino po pergalę, o rungtynes laimėjo išvykoje rungtyniavusi ekipa.


Tai buvo ilgiausia šios kelionės diena. Nes ji buvo paskutinė. Vėl kėlėmės 8 valandą, miegojome tikrai neblogai, tik rytinis lietus nelabai viliojo lįsti iš šilto miegmaišio ir sausos palapinės. Bet lindome ir patraukėme prie Piedrahita miestelio įvažiavimo stabdyti pakeleivingų mašinų ir traukti Madrido kryptimi. Nusiteikę buvome gerai, tikėjome, kad...


Balandžio pabaigoje Šventosios gyventojai ir svečiai galėjo išvysti naują meninės dokumentikos ilgametražį filmą „Vėjų žemė“, pasakojantį apie Šventosios kuršių – Lietuvos latvių bendruomenę. Žiūrovai filmą sutiko itin palankiai, planuojamos tarptautinės premjeros.


Prancūzų neįgaliųjų kelionės po Lietuvą idėja gimė prieš porą metų, kai Klaipėdos krašto socialinio tinklo darbuotojai lankėsi Dordonėje. Lietuvių viešnagės metu vienas iš susitikimų vyko Prancūzijos paralyžiaus asociacijos būstinėje. Sutikti asociacijos nariai prancūzai labai susidomėjo Lietuva ir joje veikiančiomis neįgaliųjų įstaigomis bei draugijomis....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas