Lietuvos žaliųjų partija pajūryje į Seimą kels Dovydo Petrošiaus kandidatūrą

Palangos tiltas, 2020-07-09
Peržiūrėta
234
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos žaliųjų partija pajūryje į Seimą kels Dovydo Petrošiaus kandidatūrą

Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis, Eksemigrantų asociacijos prezidentas Dovydas Petrošius. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje vadovauja D. Petrošius.

„Mano apsisprendimą dalyvauti Seimo rinkimuose lėmė chaosas dabartinėje politinėje arenoje ir iš aplinkos kylantis paskatinimas atstovauti savo idėjas ne tik kaip aktyviam piliečiui ar nevyriausybinės organizacijos vadovui, bet ir siekti jų įgyvendinimo politiniu lygiu“, – teigia kandidatas.

Pasak D. Petrošiaus, žalieji klausimai dabar ypač aktualūs – pradedant Europos Sąjungos brėžiama žaliąja kryptimi ir baigiant ekologinėmis nelaimėmis bei taršos skandalais Lietuvoje.

„Pajūrio apsaugos zonose dygstantys pastatai, Šventosios upės ir kitų vandens telkinių taršos problemos – tai tik kelios ekologinės grėsmės, todėl norėdami apsaugoti pajūrį turime politiniu lygiu sustiprinti aplinkosaugos kontrolę ir iš anksto užkirsti kelią tokiems incidentams“, – pastebi D. Petrošius.

Anot Lietuvos žaliųjų partijos pirmininko Remigijaus Lapinsko, D. Petrošius yra kompetentingas ir savo įsitikinimams ištikimas jaunas politikas. „Dovydas vos metus vadovauja Palangos skyriui, tačiau nuo pat pradžių demonstravo išskirtinį aktyvumą ir sugebėjo pajūryje išjudinti dešimtmečius nesprendžiamas ekologines problemas. Būtent tokių žmonių ir reikia Lietuvos politikai“, – sako R. Lapinskas.

D. Petrošius gimė ir užaugo Palangoje, 10 metų praleidęs užsienyje sugrįžo dirbti ir gyventi į pajūrį, įkūrė Eksemigrantų asociaciją.

Jūsų komentaras:

tai ka ir reikejo irodyti 2020-07-11 06:33 (IP: 172.69.94.33)
su visokiais svietu pasisakymais! Klaninis mastymas! Mazdaug tas to draugelis, tas ano draugelis.. Jei tai ne tokiu svietu draugelis/ gimine/ bendrapartietis- tai priesas! Taip Palangoj masto vaitkai, zelviai, keiniai ir visi kiti panasus. As kalbu apie tai, kad bet kuris bandymas iseiti is to ydingo rato - yra laimejimas! O tai, kad tokie "draugu- giminiu" rato veikejai ar nemastantys zmones mato tik kas yra pavirsiuje irgi nenuostabu, nes kam jiems mastyti, uz juos jau pamastyta! Palanga turi daug didesni potenciala nei yra dabar padaryta! Esme ta, kad cia daugiau demagogijos nei darbu!

svieta 2020-07-10 23:07 (IP: 172.69.190.65)
Židanavičiaus draugelis Pertošius kartu per savivaldos rinkimus viename sąraše norėjo papulti į tarybą. Rinkėjai nėra kvaili ir nebalsavo, bandys dar kartą. Čia kai atsidarai coca cola buteliuką ir pažiūri kas parašyta po dangteliu. O ten BANDYK DAR KARTĄ !!!!

Tik už konservatorius 2020-07-10 23:02 (IP: 172.69.190.65)
Pasikeitusi ir neatpažįstama gražuolė Palanga. Tik mero Vaitkaus ir jo konservatorių komandos didelėmis pastangomis Palanga žydi. Emigrantai kaip ir šis ieškojo laimės svetur, o kai nepritapo tai grįžo ant gatavo ir dabar vaizduoja kad myli Palangą, aplinką. Veidmainiai :)

Tik ne Palangos konservatoriai 2020-07-10 16:23 (IP: 172.69.94.33)
siaip kitom aplinkybem uz valstiecius nebalsuociau, bet siuo Palangos atveju,- 100proc. uz juos balsuosiu! Nes kuo maziau svogerizmo Palangoje ir seime- tuo geriau mums visiems! Tai kas dabar Palangoje- ta klanine sistema- ji amorali- ir laiko klausimas kada ji visai issigims! Sprendimai Palangoj priimami pagal kiemo, klano, seimos ar partijos priklausomybe!

Nerijai 2020-07-10 13:59 (IP: 172.69.190.9)
Spėju pati nesupratot ką pamokemtavot :D

Nerija 2020-07-09 16:24 (IP: 172.69.190.9)
Kokia partija ? :) nebejuokinkit su savo rubikoninėm zamaškėm :), o jo nepažįstam

Taip pat skaitykite

Festivalio „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ programa Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 08 06 | Rubrika: Kultūra

Tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ specialiai Palangoje atostogaujantiems teatro ir muzikos gurmanams siūlo malonius vakarus su opera, baletu bei vokaline muzika. „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ – vienas didžiausių profesionalųjį scenos meną pristatančių muzikos festivalių Vakarų Lietuvoje.


Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis, Eksemigrantų asociacijos prezidentas Dovydas Petrošius. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje vadovauja D. Petrošius.


Šylant orams bei švelnėjant karantino apribojimams, išaugo susidomėjimas nuoma pajūryje bei kaimo turizmo sodybose. Butuose „įstrigę“ žmonės ieško galimybių pabėgti į gamtą, planuoja vasaros atostogas. Lyginant su tuo pačiu 2019 m. laikotarpiu, kaimo turizmo bei nuomos pajūryje paklausa šią savaitę išaugo 15-28 proc.


Seimo nariai žada aiškintis, ar trečiųjų šalių piliečiai masiškai naudojasi įstatymo spraga ir pajūryje, Palangoje, neteisėtai supirkinėja žemes. Pagal įstatymą, trečiųjų šalių piliečiams žemės pajūryje įsigyti negalima, tačiau neslepiama, kad dažniausiai rusai Lietuvoje kuria fiktyvias įmones ir per jas perka sklypus.


Miesto įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ veteranui Vygantui Petrauskui Palanga yra miestas, kuriame jis visais metų laikais susavo bendradarbiais–draugiška komunalinio „žaliųjų“komanda – rūpinasi kurorto „veidu“. O kad darbas įmonėje yra tapęs gyvenimo būdu, įrodo jo paties žodžiai:„Kai gatve eidamas pamatau nuorūką,taip ir...


Jau beveik tris mėnesius UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovaujantis Vidas Misikonis šiandien labiau panašus į diplomatą su tokioms pareigoms būdingomis savybėmis – pasveriantis kiekvieną žodį ir neskubantis su sprendimais. Naujasis direktorius iki šiol bando „perkąsti“ visas jam pavestas darbo sritis ir pripažįsta tam reikės, matyt, dar...


Aktyvios kurorto visuomenininkės Albinos Rakauskienės pristatyti daugeliui nereikia. Nuolat į viešumą negeroves kelianti palangiškė, jei reikia, nebijo pakovoti, anot jos, ir dėl „visų“ interesų, nors daugelis žmonių labai pasyvūs. Kritikos valdžios žmonėms niekada negailėjusi pašnekovė aiškina, kad jai nebeliko reikalo eiti į Tarybos posėdžius dėl...


Ar naujas politinis darinys, kuris susidarys po Viktoro Uspaskicho vadovaujamos Darbo partijos ir Rolando Pakso partijos Tvarka ir teisingumas jungtuvių, radikaliai perbraižys Lietuvos politinį žemėlapį? Ir kam bus naudinga ši nauja politinė jėga? „Nauja partija bus rimtas konkurentas Socialdemokratų partijai. Naujoji sąjunga jau išnykusi, todėl iki šiol...


Ieškote darbo? Padės partija…

Alvydas ZALECKAS, 2009 11 01 | Rubrika: Miestas

Ar žinote, kas niekada neieškos kelio į naujai pastatytą Palangos darbo biržos pastatą, kad čia galėtų užpildyti dokumentus, oficialiai tapti bedarbiu ir bent kurį laiką gauti pašalpą? Tokios klajonės ir išgyvenimai tikrai negresia partijai nuolankiems žmonėms. O jei dar priklausai partijai, kuri valdo miestą, geras postas ir šilta kėdė su kišenę draskančiu atlyginimu – garantuota.


Sunerimę palangiškiai į „Palangos tilto“ redakciją atnešė raštus, kuriuose pateikiama informacija, jog teritorijoje šalia Klaipėdos plento, prie degalinės „Lukoil“, pradedamas rengti detalusis planas.  Pasak vienos šiame mikrorajone gyvenančios miestelėnės, kurorte akyse nyksta žalieji plotai, o šiuo atveju jau „okupuojamas“ ir esantis miegamajame rajone. Anot jos, prie daugiabučių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius