Linksmai atšvęsta vaikų diena

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-06-01
Peržiūrėta
1816
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį sekmadienį prie centrinės gelbėjimo stoties Palangos moterų „Lions“ klubas, prisidėjus prie gražios idėjos ir „Rotary“ klubui, surengė gražią šventę vaikams, pavadintą „Te visad šviečia saulė“. Vaikų gynimo dienos proga organizuotas renginys sulaukė didžiulio mažųjų dėmesio, kuriems skambėjo gražiausia muzika, buvo šokami linksmiausi šokiai, o prie puikios nuotaikos prisidėjo ir saldainių „lietus“ bei ledų „kruša“.

 

1949 metais Tarptautinėje moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, o pirmą kartą ji paminėta 1950 metais. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Šių reikšmingų dalykų nepamiršta ir Palangos „Lions“ bei „Rotary“ klubai. Šie žmonės nuolat stengiasi, jog vaikams nepaliaujamai šviestų pati ryškiausia saulė, ši šventė buvo tarsi dovana pajūrio mažiesiems. 

Linksmai prasidėjusi šventė gera nuotaika „apkrėtė“ visus susirinkusius. Tiek mažieji, tiek jų tėveliai nestokojo šventiškos nuotaikos. Jos priežastimi tapo gerąją energiją spinduliuojančios „Lions“ klubo moterys, kurios nešinos spalvingais balionais, siūlė pasidalinti savaisiais norais bei geranoriški vaikų kolektyvai, sutikę savo talentais pasidalinti su visais susirinkusiais vaikais. Birutės Gikarienės vadovaujamos jaunosios „Palangos vėtrungės“ šokėjos paskatino drauge pajudėti, o Pradinės mokyklos dainininkės, kurias moko vadovė Aistė Strakšienė, linksmai padainuoti.

Vaikai turėjo progą atskleisti ir savo lakią vaizduotę, mat klubo narės pasiūlė mažiesiems nupiešti savo puikios nuotaikos šaltinį. Šventės dalyviai mielai dailino saulutes, džiaugsmingus piešinėlius, nestokodami fantazijos. Buvo nupieštas ir didžiulis bendras piešinys, prie kurio galėjo prisidėti visi norintys. Originaliausių piešinių kūrėjai buvo apdovanoti, paskatinę pajusti dar didesnį šventės džiaugsmą.

Itin laukiamas buvo vis pasikartojantis saldainių „lietus“. Lyjant tokiam smagiam lietui šypsenos tik platėjo, tad juo klubo narės noriai dalinosi su mažaisiais, entuziastingai surinkusiais visus išsibarsčiusius saldainius. Pajūris skambėjo nuo linksmų vaikų krykštavimų bei smagių dainų, tad laukdami atvykstančių klounų, vaikai neliūdėjo.

„Lions“ klubo moterys šventės metu nepamiršo ir savo globojamų mažųjų ligoniukų, neprižiūrimų vaikų, kuriems vis trūksta geresnių sąlygų, brangesnių vaistų. Skatindamos įsigyti spalvingųjų balionų, jos pabrėžė, kad tai bus auka nuskriaustiesiems vaikučiams, tad šventės dalyviai mielai jais pasipuošė, o netrukus užrašę norus paleido į dangų, jog užrašytosios svajonės būtinai išsipildytų. Dangų nuspalvino įvairiausių spalvų balionai, kurie nunešė vaikų svajones. Nei spalvų, nei juoko, užkrečiančios puikios nuotaikos netrūko, tad visi smagiai praleidę laiką išsaugojo savyje geras emocijas. Už šias emocijas „Lions“ klubo vadovė Adelė Karteškina nuoširdžiai padėkojo vaikų kolektyvams, be kurių nebūtų buvusi tokia geranoriška ir spalvota aplinka.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį prie Palangos paplūdimio, netoli tilto, ore pakibo sraigtasparnis. Iš orlaivio į jūrą leidosi kariai. 


Birželio 22 d., 10:30 val., prie Palangos centrinės gelbėjimo stoties (Žvejų g. 2A, Palanga), vyks akcija „SOS – Saugi mano vasara“! 


Palangoje balandžio 19 dieną surengtos Lietuvos ir Ukrainos draugystės dienos „Draugystės dienos“ rezultatai gerokai viršijo lūkesčius vykusios rezultatai gerokai viršijo lūkesčius: surinkta 16 504 eurai. „Tik dar kartą įsitikinome, jog kartu galime išties labai daug!“ savo Facebook paskyroje pirmadienį, balandžio 25 dieną, parašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius išvien su Susisiekimo ministerijos ir bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais galutinai sutarė, kad Kretingoje, Palangos gatvėje, prie geležinkelio stoties, bus statoma požeminė perėja.


Ne paslaptis, kad Palangos verslininkai sezoninių darbuotojų paauglių ne itin mėgsta, bet atkakliausieji moksleiviai įsitaisė kurorte vasarai prekiauti ledais, kava ar mažmožiais. „Jeigu pasiseks, per mėnesį gali užsidirbti net iki 700 eurų“, – „Palangos tiltui“ pasakojo J. Basanavičiaus gatvėje plušanti nepilnametė Karolina, dirbanti dviračių nuomos...


Esu jūros vaikas. Žinau, o ir visada žinojau, jog pavasariais, ar rugpjūtį, kai vanduo jūroje įšyla kaip „arbata“ – jūros pakrantės ima ir nusidažo neįprasta geltona spalva. Poilsiautojai, nė kiek nesutrikę, vienas kitam skuba paaiškinti: „Jūra žydi“. Šį sykį, atvažiavusi trumpų atostogų į namus, pasimėgavau karšta saule, dar...


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Tarptautinę vaikų gynimo dieną – jaunųjų palangiškių koncertas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Rytoj, birželio 1 d., Jūratės ir Kastyčio skvere bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei mokslo metų pabaiga. Renginį organizuoja Palangos moksleivių klubas bei Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


Susipažinus su UAB „City Projects“ pateikta naujos autobusų stoties ir prekybos centro greta Klaipėdos plento koncepcija ir statinių vizualizacija, susidaro įspūdis, kad lieka neįvertintas su tokių svarbių objektų kompleksu susijęs pėsčiųjų bei įvairaus transporto išorinio ir vidinio eismo organizavimas, nors su planuojamais statyti objektais tai labai aktualu, nes tai...


Linksmai atšvęsta vaikų diena

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 01 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį prie centrinės gelbėjimo stoties Palangos moterų „Lions“ klubas, prisidėjus prie gražios idėjos ir „Rotary“ klubui, surengė gražią šventę vaikams, pavadintą „Te visad šviečia saulė“. Vaikų gynimo dienos proga organizuotas renginys sulaukė didžiulio mažųjų dėmesio, kuriems skambėjo gražiausia muzika, buvo šokami linksmiausi šokiai, o prie puikios nuotaikos prisidėjo ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius