„Maxima“ atnaujina „Ačiū“ korteles: bus dar patogiau, o nuolaidų – daugiau

Palangos tiltas, 2022-09-20
Peržiūrėta
1567
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Maxima“ atnaujina „Ačiū“ korteles: bus dar patogiau, o nuolaidų – daugiau

Nuo šiol parduotuvių „Maxima“ lankytojai apsipirkti galės dar patogiau ir greičiau, o sutaupyti – daugiau. Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ atnaujina lojalumo programos „Ačiū“ korteles ir keičia jas į bekontaktes. Kiekvienas, pasikeitęs kortelę į naująją, sulauks ir papildomų nuolaidų.

„Vien praėjusiais metais visiems savo pirkėjams išdalijome nuolaidų už 470 mln. eurų. Prisijungusieji prie lojalumo programos jų sulaukia gerokai daugiau: naudojasi specialiomis „Ačiū“ akcijomis, dalį išleistų lėšų susigrąžina į kortelę „Maxima“ pinigais, taip pat jiems nuolaidas suteikia mūsų partneriai. Bekontaktės kortelės pirkėjams leis sutaupyti laiko, o jas pasikeitusieji sulauks ir 3 papildomų nuolaidų kitam apsipirkimui“, – teigia „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

„Ačiū“ kortelių populiarumus Lietuvoje nuosekliai ir stabiliai auga, jų iš viso jau yra išduota arti 1,9 mln. Pasak E. Dapkienės, tai įrodo, kad lojalumo programa yra vertinga klientams.

„Esame dėkingi savo pirkėjams už ištikimybę, kuri kartu yra ir įpareigojimas mums vis tobulinti nuolaidų ir kitų privalumų sistemą. Nuolat plečiame būtent jiems siūlomas akcijas ir ilgalaikius pasiūlymus bei rūpinamės, kad pirkinius „Maxima“ parduotuvėse jie įsigytų lengviau ir patogiau. Prie to prisidės ir naujosios bekontaktės kortelės, kurias pakaks tik pridėti prie kortelių skaitytuvo“, – pažymi komunikacijos ir įvaizdžio departamento vadovė.

Parduotuvėse galima ir gerokai sutaupyti, ir laimėti vertingų prizų

Pirkdami parduotuvėse „Maxima“ ir pateikę „Ačiū“ kortelę arba programėlę, pirkėjai naudojasi papildomomis nuolaidomis bei kaupia „Maximos“ pinigus. Jais vėliau galima padengti iki 99 % pirkinio sumos prekybos tinkle. Vieno „Maximos“ pinigo vertė lygi 1 eurui.

Šiemet išplėstas ir „Ačiū“ klubų pasirinkimas, kurių nariai sulaukia specialių ilgalaikių pasiūlymų, parengtų pagal jų poreikius bei pomėgius. Kiekvienas lojalumo programos narys gali pasirinkti 5 jam naudingiausius klubus ir naudotis net iki 50 proc. nuolaidomis tam tikroms prekių grupėms, o prekybos tinklo partneriai dar prideda savo pasiūlymų ir žaidimų. 

„Nuolat vertiname pirkėjų įpročius ir pagal juos siūlome papildomas akcijas būtent tose srityse, kurios jiems aktualiausios. Ypatingų nuolaidų sulaukia mėgstantys žuvies patiekalus arba sūrių įvairovę, mylintys kates arba šunis, kambarinius augalus arba sodą puoselėjantys „Maximos“ klientai, taip pat kūdikius auginančios šeimos, knygų skaitytojai ar gyvenimo be kepsninės neįsivaizduojantys žmonės. Šiemet specialius pasiūlymus parengėme ir studentams – jaunuoliams, pradedantiems savarankišką gyvenimą“, – primena E. Dapkienė.

Jos teigimu, populiariausiu klubu išlieka „Mažylių“, kurio daugiau nei 100 tūkst. narių tokias prekes kaip kūdikių sauskelnės, vaikiški drabužiai, kūdikių maistas ir pan. perka geresnėmis kainomis.

Šiemet kiekvienam „Maximos“ klientui „Ačiū“ kortelė atveria galimybę taip pat dalyvauti „Gimtadienių gimtadienio“ žaidime, kuriame kiekvieną dieną iki metų pabaigos dalijama po 3 tūkst. dovanų. Be to, vyksta savaitės žaidimai, kurių laimėtojai džiaugiasi vertingais prizais. Kas mėnesį vienam laimingajam atitenka ir pagrindinis 30 tūkst. eurų prizas. 

Asmeninio dėmesio klientai sulaukia ir savo gimtadienio proga: kiekvienas „Ačiū“ programos narys gauna 10 proc. nuolaidą vienam apsipirkimui, 30 proc. nuolaidą tortams, pyragams, pyragaičiams, plokštainiams, šakočiams, nealkoholiniam vynui, sidrui, alui ir kitų išskirtinių pasiūlymų.

Nuolaidos ne tik „Maximoje“, bet ir vairuojant ar keliaujant

„Esame didžiausias prekybos tinklas Lietuvoje, turintis ilgamečius ir tvirtus ryšius su partneriais – tai leidžia mums savo klientams pasiūlyti nuolaidų ir už „Maxima“ parduotuvių ribų. Naudojantis partnerių pasiūlymais sutaupyti galima tiek pramogaujant, tiek planuojant neišvengiamas išlaidas“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Pavyzdžiui, „Ačiū“ kortelę turintys vairuotojai gali privalomąjį vairuotojo draudimą bendrovėje „Gjensidige“ įsigyti su 5 proc. nuolaida.

Kinomanams patiksianti naujiena – kino filmus programos nariai „Apollo“ teatruose antradieniais jau gali žiūrėti dvigubai pigiau.

Tuo tarpu partneris „Gera dovana“ „Ačiū“ kortelės turėtojams kiekvieną mėnesį suteikia vis naują pasiūlymą. Rugsėjį kviečiama pasinaudoti 25 proc. nuolaida bilietams į virtualios realybės atrakcioną. 

Nuolaidos lydi net ir vykstant į svečias šalis. Platų poilsinių ir pažintinių kelionių pasirinkimą siūlanti agentūra „West Express“ kortelės „Ačiū“ turėtojams suteikia 5 proc. nuolaidą įsigyjant kelionę internetu.

Kad ir toliau būtų galima naudotis visomis šiomis papildomomis naudomis, turimas „Ačiū“ korteles pirkėjai kviečiami pasikeisti iki 2023 m. vasario 28 d. Tai padarę jie sulauks 3 vienkartinių nuolaidų kitam apsipirkimui tą mėnesį. Papildomos nuolaidos bus suteikiamos iki šių metų gruodžio 19 d. 

Daugiau informacijos rasite www.maxima.lt arba MAXIMOS programėlėje.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 12 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo šiol parduotuvių „Maxima“ lankytojai apsipirkti galės dar patogiau ir greičiau, o sutaupyti – daugiau.


Neįgaliesiems privažiuoti prie jūros Palangoje tapo patogiau – paplūdimyje ties neįgaliesiems draugišku Lino taku įrengtas iki pat vandens vedantis plastiko takas su nuolydžiu į jūrą.


Palangoje laikinus namus kol kas radus šiek tiek daugiau nei pusei tūkstančio ukrainiečių pabėgėlių, Palangos Caritas vos spėja suktis, o aukų pinigais – ne tiek jau ir daug. „Palangos tiltas“ kovo pabaigoje kalbėjosi su Vilma Voriene, Palangos Caritas koordinatore.


Plačiai visos šalies žiniasklaidoje nuskambėjus, kad vagišiai Palangoje vidurį baltos dienos iš ne itin atidžios ukrainietės pabėgėlės nukniaukė asmens dokumentus, grynuosius pinigus, banko korteles ir du auksiniai žiedus – žala buvo įvertinta 2357 eurais, Palangos policija skubėjo paskelbti įtariamųjų nuotrauką (ją skelbia „Palangos tiltas“), tačiau visuomenės pagalbos neprireikė....


Jau neilgai trukus rūšiuoti atliekas kurorto gyventojams taps patogiau – artimiausiu metu planuojama įsigyti konteinerių, skirtų stiklui bei kitoms atliekoms, taip pat – maisto ir tekstilės atliekoms surinkti.


Nuo vasario 1 dienos Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentas atnaujina savo veiklą, jame vėl bus teikiamos ambulatorinės konsultacijos ir stacionarinės paslaugos.  


Nuo balandžio 27 d. biblioteka atnaujina veiklą. Kol kas vartotojams bus teikiama tik knygų grąžinimo ir išdavimo paslauga abonemente, vaikų literatūros skyriuje ir Šventosios bibliotekoje. Fondai dar nebus pilnai atverti, knygų pasirinkimas tik iš naujausių ir populiariausių leidinių lentynų.


Geradarystė ir pasišventimas labiau nelaimingiesiems – žodžiai, kurie apibūdina „Carito“, tarptautinės katalikiškos humanitarinės organizacijos, veiklą. Apie Palangos „Carito“ veiklą „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos Švč. M. Marijos ėmimo į dangų parapijos „Caritas“ koordinatore Vilma Voriene.


Už viską Tau, Mokytojau, ačiū...  14

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 10 07 | Rubrika: Miestas

Penktadienio vakarą jauki „Ramybės“ kultūros centro salė vos talpino šypsenomis ir džiaugsmu švytinčius Palangos mokytojus: čia profesinės šventės – Mokytojo dienos – išvakarėse rinkosi Palangos pedagogų bendruomenės, skaičiuojančios per 400 narių, atstovai ir juos pasveikinti atvykę garbūs svečiai. „Už viską Tau, Mokytojau...


„Neužgavai, ačiū, ne...“

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2009 01 27 | Rubrika: Kultūra

„Kodėl mūsų lietuviškajai visuomenei stinga visuomeniškumo, kodėl šitaip daug neramaus pasityčiojimo iš dieviškumo iš mandagumo ir net dieviškumų, kodėl daug jausmų „sintetikos“, „dvasinių bomžų“ ir nenoro morališkai saulėti, kad... dažnai daug saugiau, ramiau prie septynbalės štormo jūros ar net garsiausiai „grajinančio“ medkirčio benzopjūklo?“ (Klausimai, tebelaukiantys atsakymų ir po 2009 –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius