Pajūrio šeimų klubas surengė dar vieną smagų susitikimą

Palangos tiltas, 2022-06-27
Peržiūrėta
1399
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pajūrio šeimų klubas surengė dar vieną smagų susitikimą

Praėjusį savaitgalį Šventojoje vietinėms ir atvykusioms poilsiauti šeimoms Eglės Adomavičiūtės ir Ruslano Abdulajevo įkurtas Pajūrio šeimų klubas surengė dar vieną smagų susitikimą „Išgelbėk draugą!“. 

Šį kartą tėvai su vaikais buvo kviečiami įgyti svarbių įgūdžių- suteikti pirmąją pagalbą atsitikus nelaimei prie vandens. Šventosios gelbėtojų tarnybos gelbėtojai su vadovu Kęstu demonstravo kokius veiksmus atlikti ištraukus skendusį žmogų, kaip atlikti gaivinimą, kaip atpažinti saulės smūgio požymius ir kaip tokiam žmogui padėti. Ir vaikai, ir tėvai turėjo galimybę pabandyti atlikti gaivinimą panaudojus manekeną. Drąsiausi buvo apdovanoti rėmėjų prizais.

 Perteikus svarbias žinias gelbėtojai žaidimo forma imitavo skestančiųjų gelbėjimą iš vandens, o galiausiai vaikai patys pabandė „gelbėti“. Gelbėtojai visus sudomino ir iš arčiau parodę priemones su kuriomis dirba, papasakoję atsitikimų savo darbe ir netgi pavėžinę vaikus su keturračiu.

Organizatoriai surengė virvės traukimo varžybas vandenyje, o susitikimą užbaigė kineziterapeutė Giedrė Vaičienė mokydama visus susirinkusius naudingų pratimų skirtų sveikam stuburui ir taisyklingai laikysenai.

„Nors suorganizavome dar tik keletą susitikimų, labai džiaugiamės, kad jau turėjome rėmėjų. Parduotuvė Elijos Aibė labai geranoriškai sutiko prisidėti ir vaišino visus susitikimo dalyvius sveikais užkandžiais, sultimis bei vaisiais. Jaučiame atsakomybę kviesdami vaikus, todėl nenorime tiesiog vaišinti saldumynais, norime skatinti sveikesnį laisvalaikio praleidimą“- pasakoja klubo įkūrėja Eglė.

 „Kadangi kol kas neturime jokio finansavimo šaltinio tenka suktis iš padėties ir reikiamų rekvizitų tokioms iniciatyvoms prašome iš vietinių verslininkų. Šį kartą verslininkas Egidijus Budginas ir palūdimio baras Domanzi suteikė reikalingų priemonių. Prie sklandaus susitikimo organizavimo prisidėjo ir Palangos savivaldybės kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas bei Palangos gelbėtojų tarnybos vadas Jonas Poržnikas. O žinią apie mūsų veiklą padeda skleisti Palangos miesto laikraštis „Palangos tiltas“ bei Palangos miesto svetainė musupalanga.lt. Esame laimingi, kad aplinkui išties draugiški, geranoriški žmonės, todėl žadame ir toliau burti juos tokiomis iniciatyvomis.“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

SBA ir pajūrio regioninis parkas telkia gyventojus į savanorišką talką, skirtą pajūrio kopų išsaugojimui – „Kopoms reikia tavęs“.


Įkvėptas svečiose šalyse lankytuose klubuose matytų pavyzdžių, praėjusį savaitgalį Žilvinas Grigaitis vasaros sostinės naktiniame klube surengė nepamirštamą fiestą, kurioje šėlo tūkstančiai tautiečių.


Praėjusį savaitgalį Šventojoje vietinėms ir atvykusioms poilsiauti šeimoms Eglės Adomavičiūtės ir Ruslano Abdulajevo įkurtas Pajūrio šeimų klubas surengė dar vieną smagų susitikimą „Išgelbėk draugą!“. 


Palangos bendruomeniniai šeimos namai palangiškiams siūlo naudotis teikiamomis paslaugomis, o taip pat – pasirūpinti savo psichologine savijauta. „Šiuo nežinios ir nerimo kupinu laikotarpiu Palangos bei Šventosios gyventojus kviečiame atsipalaiduoti ir skirti laiko pasirūpinti savimi“, – sakė Zigmantė Petrauskienė, Palangos bendruomeninių šeimos namų koordinatorė.


Pastaruoju metu gerai žinomas atlikėjas Vaidas Baumila gerbėjus stebina ne tik naujomis dainomis, bet ir didelėmis karjeros ambicijomis. Praėjusį savaitgalį dainininkas surengė vieną didžiausių karjeroje koncertą sausakimšoje Palangos koncertų salėje.


Į „Palangos tilą“ paskambinusi senjorė palangiškė pasiskundė, kad Sondros Kulikauskienės šeimos centre už pažymos iš e-sveikatos atspausdinimą imami du eurai. „Kažkokia nesąmonė,“ – piktinosi palangiškė. S. Kulikauskienė sakė „Palangos tiltui“, kad iš privalomo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų yra apmokamos paslaugos, kurios yra įrašytos į šeimos gydytojo medicinos normą.


Palangoje veikusį „Onorė“ restoraną valdys nauji savininkai – veikiantį verslą nusipirko dvi šeimos. Tikriausiai visi, kam teko lankytis Palangoje, žino, kad šis kurortas garsėja kavinių ir restoranų gausa. Žmonės Palangoje lankosi vasarą, šiltuoju sezono metu, žiemą – viskas nutyla, sustoja, tad pradėti verslą čia tikrai nėra labai lengva....


Artėjant Pasaulinei žemės dienai (kovo 20 d.) Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai surengė inkilų kėlimo akciją.


Karantino metu kavinė Palangoje surengė vakarėlį, dalyviai ir organizatoriai bus baudžiami . Policija primena, jog karantino nesilaikantys asmenys ir įmonės gali būti ir bus baudžiami įstatymo nustatyta tvarka.


Birželio šeštąją, kai apsupta nuostabių, visada poetiškų linksmakalbių mažiausiųjų palangiškių, po jaukiai lietuviško lopšelio-darželio „Nykštukas“ stogeliu „Svirpliukų“ grupės auklėtoja Alma Viskontienė padovanojo solidoką savo apimtimi pirmąją sieloraščių – žaismingos poezijos prisodrintą knygą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius