D. Sabonio žmona paviešino šeimos akimirkas iš Lietuvos: lankėsi žinomose pajūrio vietose

Palangos tiltas, 2024-07-09
Peržiūrėta
337
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Prieš išvykstant į olimpinės atrankos krepšinio turnyrą San Chuane, Puerto Rike, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tam ruošėsi Palangoje.

Pajūryje susirinkusiems krepšininkams draugiją palaikė ir jų žmonos.

Lietuvoje laiką leido ir NBA žvaigždės Domanto Sabonio žmona Shashana Rosen su atžalomis Oliveriu Tigeriu ir netrukus pirmąjį gimtadienį minėsiančia Eleven Rose. 

Besibaigiant birželiui ji socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo akimirkomis iš viešnagės pajūryje.

Įamžintose akimirkose matyti šeimos skrydis privačiu lėktuvu, pasivaikščiojimai Baltijos jūros pakrante, apsilankymas Palangos miesto botanikos parke. 

Sabonių šeima taip pat laiką leido ir Lietuvos jūrų muziejuje, kur stebėjo delfinų pasirodymą. 

Šalia jaukių šeimos akimirkų Lietuvoje Shashana pridėjo mūsų šalies vėliavos jaustuką. 

Sabonių akimirkos pajūryje neliko nepastebėtos gerbėjų. Jie šeimai negailėjo patiktukų.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prieš išvykstant į olimpinės atrankos krepšinio turnyrą San Chuane, Puerto Rike, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tam ruošėsi Palangoje.


Atkreipiame vairuotojų dėmesį, kad nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai renkama vietinė rinkliava už automobilių statymą nustatytose apmokestinamose kurorto vietose. 


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma dalyvavo priėmime Prezidentūroje. (NUOTRAUKOS)


„ Ačiū Vilniaus merui Valdui Benkunskui, kuris su žmona ir vaikučiu atvyko pasveikinti Palangą su 770 metų gimtadieniu,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasidalijo asmenuke su Vilniaus meru Facebook įraše šeštadienį, birželio 3 d. PT info


Palangos bendruomeniniai šeimos namai palangiškiams siūlo naudotis teikiamomis paslaugomis, o taip pat – pasirūpinti savo psichologine savijauta. „Šiuo nežinios ir nerimo kupinu laikotarpiu Palangos bei Šventosios gyventojus kviečiame atsipalaiduoti ir skirti laiko pasirūpinti savimi“, – sakė Zigmantė Petrauskienė, Palangos bendruomeninių šeimos namų koordinatorė.


Palangos savivaldybės taryba posėdyje praėjusį ketvirtadienį, balandžio 29 d. priėmė sprendimą, kuriuo apmokestino automobilių stovėjimą Nemirsetoje ir kitose penkiose vietose. Savivaldybės administracijos Rinkliavų skyriaus vedėja Aušra Dangėlaitienė sakė „Palangos tiltui“, kad mokamų automobilių stovėjimo vietų skaičius Palangos miesto savivaldybėje plečiamas siekiant...


Jeigu nori pajusti artėjančių 2017-ųjų šventų Velykų džiaugsmo akcentų, pamatyti nemeluotas dangiškas grožybes, jūros ir erdvių sanglaudą savo žemiškoje kelionėje, – prašau, pradėk už Naglio aukštumėlės. Visai netoli. Tik iki „Dviejų kosmosų“ ribos, skiriančios didžiąją „Smėlio valstybę“ į moterų ir vyrų pliažus. Dabar tai...


Finansų ministrė Rasa Budbergytė praėjusį savaitgalį lankėsi Palangoje. Ji domėjosi Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos iniciatyva teikti konsultacijas mokesčių mokėtojams būnant viešose vietose, vizituojant pajūrio verslininkus ir gyventojus dviračiais su VMI atributika.


Palangos apylinkės teismui ruošiamas dar negirdėtas civilinis ieškinys: už nuolatinius užgauliojimus vyras iš savo žmonos nusprendė prisiteisti neturtinę žalą. Į Palangos miesto savivaldybę kreipėsi 69 metų palangiškis Stasys K. ir paprašė jam skirti nemokamą valstybės advokatą. Anksčiau dėstytoju profesinėje technikos mokykloje dirbęs vyras skundėsi...


Trečiadienį Palangoje lankėsi Estijos Respublikos Prezidentas Toomas Hendrik Ilves su žmona Evelin Ilves. Pirmąją Estijos porą sutiko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius