Palanga – saugi, bet kurorto svečiams policijos pareigūnai pataria išlikti budriems – nepalikti savo daiktų be priežiūros, uždaryti automobilių ir patalpų langus, rakinti duris

Palangos tiltas, 2023-05-24
Peržiūrėta
4838
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga – saugi, bet kurorto svečiams policijos pareigūnai pataria išlikti budriems – nepalikti savo daiktų be priežiūros, uždaryti automobilių ir patalpų langus, rakinti duris

Pasak Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Editos Kontenytės, vasaromis viešajai tvarkai ir poilsiautojų saugumui užtikrinti Palangoje nuolat skiriamas itin didelis dėmesys ir pasitelkiamos didesnės, iš visų šalies regionų atvykstančių policijos pareigūnų pajėgos – jos kurorte padidėja kelis kartus. Glaudžiai bendradarbiaujama su Lietuvos šaulių sąjunga, Palangos savivaldybės Viešosios tvarkos specialistais, pareigūnams kurorte aktyviai talkina ir policijos rėmėjai.  Atvykstantys pareigūnai apgyvendinami specialiai tam pritaikytose patalpose Palangoje, Ganyklų gatvėje.

Vasaromis, kai į Palangą suplūsta itin daug poilsiautojų, privažiuoti automobiliais būna sunku, o kai kur ir neįmanoma. Todėl nuolat naudojamos įvairiausios priemonės pareigūnų mobilumui užtikrinti – patruliuojama keturračiais, dviračiais, riedžiais, triračiais, esant poreikiui, gali būti pasitelkiami dronai. Beje, Palangos pareigūnai, vieninteliai Klaipėdos apskrityje, patruliuoja, eismo saugumą užtikrina ir ekologišku elektromobiliu. 

Ar šiemet kurorte patruliuos raitosios policijos atstovai, komisariatas kol kas informacijos neturi –  paaiškės birželio pradžioje.

Pasak E. Kontenytės, kurortas stebimas ir geros raiškos vaizdo stebėjimo kameromis. Jos labai padeda užtikrinant viešąją tvarką ir, ypač viešose vietose, įvykdytoms nusikalstamoms veikoms išaiškinti.

Vasaromis policijos pareigūnai Palangoje rengia ir daugiau įvairių prevencinių priemonių, daug dėmesio skiriama dviračių ir paspirtukų eismo saugumo kontrolei, viešosios tvarkos, prekybos pažeidimų paplūdimiuose kontrolei.

Palangos policijos pareigūnų teigimu, vasaromis nusikalstamų veikų kurorte, be abejonės, fiksuojama daugiau nei šaltuoju metų laiku.  Dominuoja įvairūs KET ir viešosios tvarkos pažeidimai – girto asmens pasirodymas viešoje vietoje, skundai dėl triukšmo ir pan. Taip pat daugiau fiksuojama disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti atvejų. 

Anot jos, žmonės gana dažnai netenka be priežiūros, ne vietoje paliktų daiktų – dviračių (dažnai neprirakintų), paplūdimiuose, poilsio patalpose, ar automobilių salonuose paliekamų rankinių, piniginių, mobiliųjų telefonų, kitų vertingų asmeninių daiktų. 

Kurorto svečiams policijos pareigūnai pataria išlikti budriems – nors ir trumpam nepalikti savo daiktų be priežiūros, visada uždaryti automobilių ir patalpų langus, užrakinti duris. Automobilius stengtis statyti rakinamuose kiemuose, ar apšviestose, vaizdo kameromis stebimose vietose.

 

„Palangos tiltas“

Jūsų komentaras:

oooo 2023-05-24 19:36 (IP: 172.69.52.131)
kazkaip keistai sita masina vazioja gal cia jau anglija

Taip pat skaitykite

Pasak Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Editos Kontenytės, vasaromis viešajai tvarkai ir poilsiautojų saugumui užtikrinti Palangoje nuolat skiriamas itin didelis dėmesys.


Per didžiąsias metų šventes daug žmonių vyksta aplankyti artimųjų ar atostogauti, todėl Klaipėdos policijos pareigūnai ragina pasirūpinti savo turto saugumu – kartais vagys tiesiog pasinaudoja žmonių nerūpestingumu ar neapdairumu.


2022-11-14 ryte Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai, Klaipėdoje, Naikupės g. ir Baltijos pr., kelių švietimo įstaigų prieigose, vykdė policinę priemonę, per kurią tikrino ar vairuotojai jau pasikeitė automobilių padangas į žiemines. 


Ikiteisminį tyrimą atliekantys Klaipėdos apskr. VPK KP NNTV pareigūnai kratų metu rado daug galimai vogtų daiktų – kelis paspirtukus, statybinių ir žvejybos įrankių, kitų daiktų.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas rugsėjo 2 d. pranešė apie vagystę vieno iš Palangos prekybos centro automobilių stovėjimo aikšelėje.


Palangos policija informavo "Palangos tiltą", kad policijos pareigūnai griežtai kontroliuoja automobilių atvykimą į Palangą, pirmąją patikros dieną, trečiadienį, buvo patikrinta apie 2000 automobilių, neįleista apie 100.


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Gegužės 24 d. nuo 10 iki 13 val. Palangoje, Vytauto g. esančioje miesto aikštėje, ties pastatu Nr. 98 (prekybos centras), policijos pareigūnai kviečia miesto gyventojus pažymėti dviračius. Tradicinė akcija šiemet išsiskirs tuo, kad vietos pareigūnams žymėti dviračius padės Lietuvos policijoje stažuotę atliekantys Berlyno policijos pareigūnai, kurie siekia įgyti profesinės...


Trečiadienį į Kurhauzo salę rinkosi palangiškiai, garbūs svečiai iš įvairių teisėsaugos institucijų, miesto vadovai ir, žinoma, policijos pareigūnai bei policijos rėmėjai: čia buvo pristatyta praėjusių metų Palangos miesto policijos komisariato ataskaita, apžvelgta veikla ir brėžiamos gairės šiems metams. Auga pasitikėjimas policija Veiklos apžvalgą ir ataskaitą...


Penktadienį prie iš pagrindų atgimusio pastato Ganyklų g. 30, skambant Palangos orkestro atliekamiems muzikiniams kūriniams, rinkosi palangiškiai, rikiavosi Palangos policijos komisariate dirbantys pareigūnai bei garbūs svečiai. Čia tądien iškilmingai perkirpta simbolinė juostelė – šia ceremonija paskelbta, jog naujieji Palangos policijos namai jau baigti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius