Palangos „Kuršiai“ turi naują vyriausiąjį trenerį - 32-ejų Vytautą Buzą

Palangos tiltas, 2020-10-03
Peržiūrėta
1652
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos „Kuršiai“ turi naują vyriausiąjį trenerį - 32-ejų Vytautą Buzą

Palangos „Kuršiai“ turi naują vyriausiąjį trenerį, 32-ejų Vytautą Buzą. Buvęs krepšininkas tris sezonus rungtyniavo Lietuvos krepšinio lygoje. 2006-2007 metų sezone jis vilkėjo Klaipėdos „Neptūno“ aprangą, 2009-2010 metais – Panevėžio „Techaso“, o 2010-2011 m. – Palangos „Naglio“.

Palangos komandoje V. Buzas taip pat žaidė ir savo karjeros pradžioje, 2005-2006 metų sezone. Nuo 2017 iki 2019 metų V. Buzas buvo Vokietijos antros lygos komandos Niurnbergo „Falcons“ trenerio asistentu, 2019-2020 metų dirbo ekipos vyriausiuoju treneriu. Prieš sustabdant praėjusį sezoną Palangos komandos treneriu dirbo Paulius Barkus. „Kuršiai“ sezoną pradės spalio 17-ąją dvikova namie su Šilalės „Lūšimi“.

NKL info

Jūsų komentaras:

2011 METAI. 2020-10-08 06:22 (IP: 172.69.190.63)
Palangos „Naglio“ ekipos žaidėjas Vidmantas Užkuraitis, lažybų punkte statęs pinigus už triuškinančią savo komandos nesėkmę, neteko pareigų Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF). Anot LKF generalinio sekretoriaus Mindaugo Balčiūno, įsiplieskus Lietuvos krepšinio lygą (LKL) supurčiusiam lažybų skandalui, 26-erių krepšininkui buvo parodytos durys. „Po šitų įvykių jis buvo atleistas“, – DELFI sakė M. Balčiūnas. V. Užkuraitis LKF dirbo rinkodaros vadybininku. Pats žaidėjas kalbėtis su DELFI atsisakė. „Koks skirtumas, ar aš darbuojuosi (LKF – DELFI), ar ne. Iš tikrųjų, neturiu komentarų, nenoriu bendrauti su žiniasklaida“, – nukirto V. Užkuraitis. Primename, kad antradienį LKL gynėjui dėl „pažeistų fundamentalių sporto etikos ir garbingo žaidimo principų bei padarytos esminės žalos LKL ir LKL klubų interesams bei reputacijai“ skyrė 3 tūkst. litų piniginę baudą. Analogiškai nubausti dar du „Naglio“ krepšininkai: Vytautas Buzas ir Rimas Varanauskas. Įtarta, kad dalyvauti lažybose galėjo ir daugiau Palangos klubo žaidėjų, tačiau jų kaltė liko neįrodyta. Lažybų skandalas įsižiebė paaiškėjus, kad prieš balandžio 5 d. vykusias LKL rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Naglio“ komandų Palangos ekipos krepšininkai Lietuvos lažybų kontorose už savo komandos pralaimėjimą didesniu nei 30 taškų skirtumu statė penkiaženkles sumas. „Naglis“ nusileido kauniečiams rezultatu 66:103

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį Palangoje įvyko antrus metus iš eilės surengtas Express Pizza picų valgymo čempionato finalas.


Šeštadienį, birželio 3 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasirašė bendradarbiavimo ir draugystės sutartį su Prancūzijos kurorto Saint-Gilles-Croix-de-Vie meru François Blanchet.


Antradienį, balandžio 26 dieną, buvo atleistas Palangos sporto centro (SC) futbolo treneris Marselis Balasanovas. Atleidimo priežastis – nuobaudos už darbo drausmės ir tvarkos pažeidimus.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Politiškai stabilioje, vienų konservatorių valdomoje Palangoje įvykiai pas kaimynus, Kretingoje, kur iširo Kretingos rajono Tarybos valdančioji koalicija ir, konservatorių iniciatyva, buvo suformuota naujoji valdančioji koalicija, atrodo įdomūs ar net netikėti. „Palangos tiltas“ domėjosi, kas vyksta pas kaimynus,


Palangos „Kuršiai“ turi naują vyriausiąjį trenerį, 32-ejų Vytautą Buzą. Buvęs krepšininkas tris sezonus rungtyniavo Lietuvos krepšinio lygoje. 2006-2007 metų sezone jis vilkėjo Klaipėdos „Neptūno“ aprangą, 2009-2010 metais – Panevėžio „Techaso“, o 2010-2011 m. – Palangos „Naglio“.


Kovo 16 dieną prasidėjęs karantinas pagaliau baigėsi. Palangos verslininkai laukia atvykstančių lietuvaičių, nors jų daugiau kol kas atvyksta tik savaitgaliais. Vis dėlto, jie nenuleidžia nosių ir štai viena kavinė klientus vilioja kalbančiu „cepelinu“.


„Palangos šilumos tinklai“ turi naują vadovą  4

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 12 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį įvyko konkursas bendrovės „Palangos šilumos tinklai“ direktoriaus pareigoms užimti.


Kreipiuosi į Palangos miesto savivaldybės ponus ir pakartotinai prašau patraukti baudžiamojon atsakomybėn Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėją Svajūną Bradūną, kuris, išardęs šaligatvį ir žemę priskyręs privatininkui, uždarė išėjimą į Kastyčio g., dėl ko patiria didelių nepatogumų Ganyklų g. 47 daugiabučio gyventojai.


Užvakar, ketvirtadienį, posėdžiavusi naujos kadencijos Palangos miesto savivaldybės Taryba išsirinko naująją valdžią. Jau anksčiau koalicinę sutartį pasirašę  konservatoriai, liberalcentristai, liberalsąjūdiečiai ir centristai sėkmingai įveikė pirmąjį bendro darbo egzaminą – vieningai balsavo už bendrą kandidatūrą į mero pareigas Šarūną Vaitkų. Jo užkopimas į miesto valdžios Olimpą –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius