Palangos policijos pareigūnams nepavyksta sučiupti su pėdkelnėmis vaikštančio apsinuoginusio iškrypėlio

Palangos tiltas, 2023-05-16
Peržiūrėta
5687
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

© Soc. tinklų nuotr.
© Soc. tinklų nuotr.

Palangoje, užsimovęs pėdkelnes, mįslingai pasirodantis vyras demonstruoja lyties organus ir taip šiurpina aplinkinius. Blogiausia, kad moteriškomis pėdkelnėmis apsitempęs vyras slankioja netoli mokyklos.

Pirmieji pranešimai apie vien moteriškas pėdkelnes mūvintį vyrą socialiniuose tinkluose pasirodė paskutinę balandžio savaitę. 

Tačiau Palangos policijai kol kas nepavyksta sučiupti šio keisto vyro. Tačiau nepanašu, kad nuogalio išsišokimas yra tik vienkartinė akcija, nes jis Palangoje pastebėtas ne kartą. 

Susidūręs su praeiviais jis nevengia atsisukti į juos. 

Kartą pasirodęs su juodomis pėdkelnėmis, vėliau jis buvo pastebėtas mūvintis raudonos spalvos pėdkelnes. 

Manoma, kad iškrypėlis siekia būti pastebėtas į pamokas rytais einančių gimnazisčių. 

Žmonės jį matė sėdintį ant suoliuko priešais gimnazijos langus.

Pasak portalo lrytas.lt, anksti rytais jį dažniausiai matydavo senjorės, kurios išdrįsdavo tik vogčiomis nufotografuoti. 

Važiuojančio dviračiu jo niekas nėra matęs. 

Spėjama, kad jis su dviračiu išeina pasivaikščioti, kad kilus pavojui sėdęs ant jo galėtų greitai pasprukti. 

Vien tik pasirodęs apsinuoginęs viešojoje vietoje jis pažeidžia viešąją tvarką ir gali būti nubaustas administracine bauda.

“Vakarų ekspresas”

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje, užsimovęs pėdkelnes, mįslingai pasirodantis vyras demonstruoja lyties organus ir taip šiurpina aplinkinius.Visą vasarą, kai į Palangą pailsėti plūsta žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio šalių, poilsiautojų saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti pasitelkiamos gausios policijos pajėgos – talkinti vietos kolegoms atvyksta pareigūnai iš visos Lietuvos.


Praėjusį penktadienį, spalio 1 d., miesto meras Šarūnas Vaitkus Šiandien ir vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas pasveikino Palangos miesto policijos pareigūnus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Visų palangiškių vardu kurorto vadovai padėkojo pareigūnams, už nelengvą, bet visuomenei labai svarbų darbą bei palinkėjo sėkmės tieks...


Palangos policija džiagiasi sulaukusi iš užsienio grįžusių žmonių padėkos Palangos oro uoste dirbusiems policijos pareigūnams, kuriems vadovavo Palangos m. PK Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus.


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Šiandien, tarp 11 ir 12 valandos, į kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus FNTT pareigūnams, kavinės savininkas Darius Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, pareigūnams pasipriešino. Sutramdyti D. Miklovą pavyko jį paguldžius ant promenados grindinio ir...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus. Sulaikyti keturi įtariamieji.


Palangos policijos komisariate dirbantys pareigūnai turėjo vilties iškart po Naujųjų metų persikelti į rekonstruotą pastatą Ganyklų g. 30. Tačiau įkurtuvių, kurių laukė ne tik jie, bet ir į miesto pakraštį pavargstantys važinėti kurorto gyventojai, dar teks palaukti. Kiek – kol kas niekas negali atsakyti.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius