Palangos švietimo sistema viena iš geriausių Lietuvoje. Patekome į geriausiųjų trejetuką

"Palangos tilto" informacija, 2022-05-11
Peržiūrėta
908
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos švietimo sistema viena iš geriausių Lietuvoje. Patekome į geriausiųjų trejetuką

Palangos švietimo sistema viena iš geriausių Lietuvoje. Patekome į geriausiųjų trejetuką.

Nuoširdžiai sveikinu visą Palangos švietimo bendruomenę – žurnalo „Reitingai“ trečiadienį paskelbti naujausi švietimo reitingai dar kartą patvirtino, kad mūsų miesto pedagogai yra itin profesionalūs ir verti didžiulės pagarbos bei nuoširdžiausios padėkos.

Pagal švietimo rodiklius Palanga yra trečioje vietoje šalyje – po Vilniaus ir Kauno. Tai – labai aukštas mūsų švietimo sistemos įvertinimas.

Ačiū, mieli mokytojai, švietimo sistemos darbuotojai už jūsų nuoširdžias pastangas ir puikų darbą, ugdant bei mokant mūsų jaunuosius palangiškius.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žurnalas „Reitingai“, kasmet stebintis Lietuvos švietimo situaciją ir rengdamas su ja susijusius reitingus, pastebėjo, jog kai kuriose savivaldybėse dėl karantino ir nuotolinio ugdymo ženkliai smuko ir abiturientų akademiniai rezultatai.


Palangos švietimo sistema viena iš geriausių Lietuvoje. Patekome į geriausiųjų trejetuką.


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


„Palangos Kuršių“ vedliui prasibrauti į geriausių žaidėjų penketuką padėjo rezultatyviausios ir naudingiausios karjeros VIKINGLOTTO-NKL rungtynės su „Jonava“.  


Palangos miesto gatvėse pradėjo patruliuoti naujas policijos automobilis „Hyundai Ioniq“. Elektra varomo automobilio salone įmontuota eismo stebėjimo sistema, galinti kontroliuoti leistiną transporto priemonių greitį, fiksuoti ir užregistruoti pavojingus ir neatsakingus vairavimo atvejus. Įranga gali skenuoti automobilių valstybinius numerius bei juos susieti su sistema...


Šią vasarą Palangos oro uosto prieigose įrengiama vaizdo stebėjimo sistema pradės fiksuoti automobilių eismą. Tikimasi, kad nauja priemonė padės spręsti įsisenėjusią problemą, kai vairuotojai automobilius stato draudžiamoje vietoje, ant Liepojos plento, taip rizikuodami savo ir kitų keliautojų saugumu.


Palangoje ir Šventojoje šiais metais bus įdiegta moderni atliekų surinkimo sistema – daugiabučių namų rajonuose esančiose septyniolikoje komunalinių atliekų surinkimo aikštelių bus įrengti 98 požeminiai konteineriai. Šis projektas visuomenei buvo pristatytas sausio 7 d., viešojo svarstymo metu gyventojų pastabų nesulaukta.


Palangos senosios gimnazijos IIIB klasės mokinys Adomas Gudaitis tapo vienu iš geriausių Lietuvos jaunųjų geografų, Gimnazijai parvežęs garbingų apdovanojimų iš respublikinės geografijos olimpiados.


Palangos miesto savivaldybės administracijoje 2010 metų vasario 26 dieną imtas įgyvendinti kokybės vadybos sistemos diegimas baigtas. Įgyvendinant Europos socialinio fondo – pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Kokybės vadybos sistemos diegimas Palangos miesto savivaldybės...


Artimiausiame miesto Tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo projektas dėl miesto mokyklų pedagoginių pareigybių, dėl bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijos, mokyklos-darželio, ikimokyklinio ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų darbuotojų etatų normatyvų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius