Pastebėjo netinkamą gatvių apšvietimą

Palangos tiltas, 2017-11-16
Peržiūrėta
1728
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Kaip neracionaliai yra apšviečiamos gatvės“, – pastebėjo palangiškis Vitoldas, išsakęs pastebėjimą, jog dažnose vietose kurorte galima pastebėti, kaip apšviečiami yra pastatai, tačiau ne takai.
Pasak palangiškio, kai kuriose nedidelėse gatvelėse pastatyti 8 metrų stulpai. „Net nesimato, kur jis baigiasi, o ir apšvietimas taip nukenčia. Ir dar statomi tarp namų taip, kad išryškintų pačius pastatus, o ne gatves, kur žmonės vaikšto. Tokie sprendimai atrodo kaip lėšų švaistymas“, – pastebėjimą išsakė „Palangos tilto“ skaitytojas.
Jis patikino, kad aukšti elektros stulpai dera itin aktyviose gatvėse, kur itin aktyvus eismas, tačiau mažose gatvelėse užtektų ir 3-4 metrų elektros stulpų. „Pagalvokit, kiek viena atrama net kainuoja, kam to reikia. Būtina apsvarstyti tokius dalykus“, – paragino neabejingas kurorto gyventojas.

„Palangos tilto“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga svarsto atnaujinti tilto į jūrą apšvietimą: savivaldybė yra paskelbusi išankstinę konsultaciją dėl atitinkamo viešojo pirkimo.


Mieste intensyviai vyksta gatvių tvarkymo ar pasirengimo gatvių remontui darbai. Dėl to kurį laiką gyventojai gali patirti laikinų nepatogumų, tačiau jau neilgai trukus galės džiaugtis geresnėmis eismo sąlygomis.


Įgyvendinant ES projektą „Gatvių apšvietimo modernizavimas Palangos mieste, II etapas”, dalyje kurorto gatvių vyksta intensyvūs darbai.


Net ir besibaigiant rudeniui Palangoje ir Šventojoje intensyviai vyksta gatvių statybos bei rekonstrukcijos darbai. 


Palangos paplūdimiu antradienį vaikštinėjusi Renata nufilmavo stebinantį reginį. Jūros bangose maudėsi ir kailį pureno visai jūrai nebūdingas gyvūnas.


Šylant orams mieste įsibėgėja gatvių tvarkymo darbai, pokyčiai laukia ir daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose. Planuojant ateities darbus, rengiami ir dalies miesto gatvių sutvarkymo techniniai projektai. Mieste vyksta ir daugiau infrastruktūros plėtros darbų. 


Rudenį Palanga sužimba visai kitomis spalvomis – mieste vyksta intensyvūs gatvių, aplinkos tvarkymo darbai: šiuo metu tvarkomas Tylos takas, S. Daukanto gatvės šaligatvis, naujomis trinkelėmis bus išgrįsta Gėlių aikštė, Ramybės gatvė. Vyksta ir daugiau miesto gatvių ir šaligatvių tvarkymo darbų.


„Kaip neracionaliai yra apšviečiamos gatvės“, – pastebėjo palangiškis Vitoldas, išsakęs pastebėjimą, jog dažnose vietose kurorte galima pastebėti, kaip apšviečiami yra pastatai, tačiau ne takai.


Palangoje pradedami kasmetinai asfaltbetonio gatvių remonto darbai – šią savaitę pradėtos frezuoti atokesnių miesto gatvių duobės, vėliau palaipsniui darbai kelsis link daugiabučių namų gyvenamųjų rajonų, tuomet – į centrines kurorto gatves bei Šventąją. Savivaldybė atsiprašo gyventojų už keletą savaičių truksiančius nepatogumus. 


Palangos miesto savivaldybė, Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) bei Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija įgyvendina projektą „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ ir kviečia visus gyventojus ir įmones atiduoti nebenaudojamus automobilius perdirbimui, taip pagražinti savo kiemus ir apsaugoti gamtą nuo taršos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius