Po kalbų apie kainų kilimą šalies kurortuose pasisakė čia koncertuojanti Vitalija Katunskytė: pokytį pastebėjo jau pernai

Palangos tiltas, 2022-04-20
Peržiūrėta
2211
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.

Dainininkė Vitalija Katunskytė kiekvieną vasarą jau 25-erius metus praleidžia Palangoje. Tiesa, čia ji ne tik ilsisi, bet ir kiekvieną vakarą lipa į sceną, kur atlieka gerbėjams puikiai žinomas savo dainas. „KK2” reportaže apie šiemet Lietuvos kurortuose gana ženkliai kylančias maisto ir pramogų kainas dainininkė pasidalino ir savo įžvalgomis.

Vitalija Katunskytė jau pernai pastebėjo augančias kainas pajūryje – daliai žmonių valgyti, pirkti gėrimus ir dar mokėti už bilietą į koncertą yra per brangu. 

„Kuriems patinka mano dainos – jie stovi už tvorelės. Pasižiūriu – salėj dar yra vietų, pati kviečiu, kad užeitų. Nebūtinai valgyk tą karbonadą, pasiimk šampano taurę. Bet kai kuriems ir ta šampano taurė labai brangi yra“, – „KK2” kalbėjo V. Katunskytė.

Pasak Vitalijos, jos gerbėjai nesibodi paprašyti ir nuolaidų ar nemokamai paklausyti koncerto. 

„Būna, ateina ir prašo manęs. Sako, ponia Vitalija, gal galima kažkaip už dyką pas jus, ateisiu kitą dieną su gėlytėm, turiu finansinių problemų, bėdų. Arba ateina kokia močiutė su drauge, prašo nuolaidų. Tai padarom tas nuolaidėles, už dyką pasodinam, galvoju, vistiek iš baro kažką ims“, – sakė Palangoje vasaros sezono metu kasmet dainuojanti atlikėja.

Dar pernai vasarą Vitalija Delfi interviu metu pasakojo, kad įprastai jos koncertas užsakovams atsieina apie 1000 eurų. 

„Žmonėms pasakai sumą ir jie iškart išsigąsta. Bet aš už šiuos pinigus dainuoju ne 1 ir ne 2 val., o 4 – 5 val. Juk dabar gyvenimas nėra pats lengviausias ir ne visi gali mokėti. Įmonės kartais, būna, moka daugiau. Jeigu gali sau leisti, tai ir 1500, ir 2000 sumoka. Na, o už pasirodymą asmeninėse žmonių šventėse, daugiau nei 1500 nesu prašiusi. Galbūt Vilniuje vaikšto kiti pinigai, o aš gyvenu Šiauliuose. Nors mano talentas ir balsas nuo to nė kiek neprastesnis. Galbūt reikėjo iš karto save statyti į kitokius rėmus ir prašyti didesnių pinigų, tačiau aš nedrįsau, esu savikritiška. Bijau, kad sakys: „Storulė, nei ji čia scenoj pašoks mandrai, nei ką“, – kalbėjo Vitalija.

Pastebėjus, kad net ir nedidindama honorarų uždirba solidžias sumas, dainininkė nusijuokė: „Užtai man ir nereikia ieškoti vyro dėl finansų“. 

Milžiniško gerbėjų rato Vitalija užsitarnavo per ilgus metus trunkančią karjerą, kurios siekti nebuvo taip lengva. Dainininkė pasakojo, kad ir anuomet koją kišdavo aplinkinių požiūris į jos figūrą. Mėgindama patekti į sceną V. Katunskytė sverė 80 kg, tačiau, anot žvaigždės, net ir toks svoris neįtikdavo muzikos pasaulio bendruomenei.

„Sakydavo: „Puikiai dainuoja, turi talentą, tačiau yra stora, todėl vis tiek niekas nenorės eiti į jos koncertus“. Na, bet žmonės ėjo ir ateina iki šiol. Dabar aš dainuoju sėdėdama, nes man labai sunku išstovėti. Žmonės puikiai mane supranta ir aš net pajuokauju: „Na, ką brangieji, 50 scenoje atšokau, gal jau jūs neįsižeisite, jeigu pritūpsiu“. Visi šaukia: „Sėdėkite, Vitalija, mes atėjome paklausyti balso, o ar sėdite, ar gulite - mums neįdomu“, – savo klausytojų požiūriu pasidžiaugė estrados žvaigždė.

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nekilnojamo turto kainų šuoliai jau praeityje ir rinkai žadamas stabilių kainų laikotarpis – kai kur net galima pamatyti, kaip ženkliai susitraukė kainos supratus, kad lietuviai neskuba pirkti neadekvačias kainas pasiekusio būsto. 


XIII Seimas baigė penktąją eilinę (rudens) sesiją. Joje daug dėmesio skirta krašto apsaugai, atsinaujinančios energetikos plėtrai, priimti sprendimai dėl 2023 m. valstybės, „Sodros“, Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetų ir su jais susijusių socialinės atskirties mažinimo klausimų.


Ginti Palangos baseiną nuo Konkurencijos Tarybos, kuri rekomendavo Palangos miesto savivaldybės administracijai per vienerius metus paskelbti jos valdomo miesto baseino koncesininko konkursą, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė Svetlana Grigorian nusprendė inicijuodama peticiją, kurią peticijų puslapy gali pasirašyti visi. Tačiau, teisybės dėlei, tokios iniciatyvos jau pernai, VRM...


ECB valdančioji taryba palūkanų normas padidino pirmą kartą per 11 metų, o artimiausiais mėnesiais tikimasi, kad palūkanų normos didės dar daugiau.


Išaugusi infliacija kainas šį vasaros sezoną augins ir Letuvos kurortuose. Pajūrio turizmo atstovų tegimu, laukiantis kainų augimas bus dviženklis ir sieks apie 10 proc., todėl pernykščių kainų tikėtis jau nereikėtų.


Dainininkė Vitalija Katunskytė kiekvieną vasarą jau 25-erius metus praleidžia Palangoje. Tiesa, čia ji ne tik ilsisi, bet ir kiekvieną vakarą lipa į sceną, kur atlieka gerbėjams puikiai žinomas savo dainas. „KK2” reportaže apie šiemet Lietuvos kurortuose gana ženkliai kylančias maisto ir pramogų kainas dainininkė pasidalino ir savo įžvalgomis.


Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje civilinėje byloje dėl tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimo pripažino, kad atsakovo paskleista informacija buvo ne nuomonė, o žinia ir dėl to tokią informaciją paskleidusiam asmeniui taikytina civilinė atsakomybė.


Lietuvoje gyvenamąją vietą yra deklaravę virš 3 mln. žmonių, skelbia Registrų centras. Žmonių pernai daugėjo aštuoniose šalies savivaldybėse, taip pat Palangoje.


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) pastebi augančią verslo liudijimų apgyvendinimo paslaugoms paklausą: verslo liudijimų patalpų nuomos ir apgyvendinimo paslaugoms teikti pajūrio kurortuose šiemet įsigyta 10 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Verslo liudijimus „Gyvenamosios paskirties patalpų nuoma, neteikiant apgyvendinimo paslaugų“...


Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su VšĮ „Valstybės institucijų kalbų centru“ šių metų rugsėjo 26 d., minėdami Europos Komisijos 2001 m. paskelbtą Europos kalbų dieną, pirmą kartą kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti šiai dienai paminėti skirtame piešinių konkurse. Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungai šis konkursas taps puikia...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius