Penki dalykai į ką atkreipti dėmesį renkantis sporto barą

Palangos tiltas, 2021-08-17
Peržiūrėta
5644
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Penki dalykai į ką atkreipti dėmesį renkantis sporto barą

Ieškote vietos, kur galėtumėte stebėti vakaro rungtynes ir esate pavargęs nuo to, kad jūsų pasirinktas baras rodo jūsų varžovų komandos rungtynes, o ne jūsų? Čia mes pateikiame kelis greitus aspektus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant sporto baro. 

Televizoriai

Stebėti rungtynes dideliame ekrane yra puiku, tačiau turėti galimybę matyti televizorių bet kuriame baro kampe, kad pasukus galvą visur matytumėte rungtynes yra aukščiausias lygis. Rinkdamiesi vietą, kur stebėti rungtynes, jūs turėtumėte išsirinkti tokią vietą, kurioje yra pakankamai televizorių ir kad tikrai matysite rungtynes. Nebūkite tas, kuris baro kampe sėdėdamas prie mažo televizoriaus žiūri rungtynes, tuo tarpu visi kiti stebi neaiškų animacinį filmuką 100 colių projektoriumi. 

Specialūs gėrimų pasiūlymai

Jūs stebite rungtynes televizoriaus ekrane, visi jūsų draugai yra čia ir jūs norite užsisakyti kelis gėrimus savo stalui. Ar nebūtų puiku žinoti, kad kadangi jūs jau esate čia su savo draugais, už gėrimus nereikės sumokėti itin daug? Mes rekomenduojame išsirinkti tokią vietą, kurioje yra taikomos nuolaidos įvairiems gėrimams. Nepamirškite išlikti hidratuotu. 

Garsas

Kokios rungtynės, jeigu nėra girdima džiūgaujanti žmonių minia arba beprasmis komentatorius? Kol jūsų rungtynių garsas yra grojamas visomis kolonėlėmis bare – tol jūs esate tikrai geroje vietoje. Venkite tokių vietų, kuriose žmonės gali užsisakyti norimą muziką ir viduryje rungtynių jums reikės klausyti nemėgstamų dainų. 

Maistas

Valgyk, gerk ir būk linksmas! Visada yra puikus jausmas mėgautis skaniu maistu stebint rungtynes. Pasimėgavus keliais puikiais gėrimais, gali užklupti siaubingas alkis. Svarbu, kad sporto baras turėtų ne tik kitus išvardintus aspektus, bet ir gerą maistą. Nesvarbu, ar tai būtų vištienos sparneliai, mocarelos lazdelės, pica ar kažkas kito, svarbu, kad sporto fanai galėtų mėgautis puikiu maistu! 

Žmonių minia

Tai nėra įdomus sporto įvykis tik jums. Visada yra gera mintis užmegzti ryšį su kitais bendraminčiais sporto fanais ir būti tikriems, kad jums nereikės mėgautis rungtynėmis vienam. Puikus sporto baras visada turės didelę minią žmonių, bet jis nebus prigrūstas per daug. Tokia atmosfera užtikrina, kad bare tvyro jaudulys dėl rungtynių, bet tuo pačiu galite bendrauti su draugais ar kitais sporto gerbėjais. 

Žaidimai

Minutės pertraukėlė ar pertrauka tarp rungtynių gali užtrukti ilgiau nei tikėtasi. Galimybė sužaisti greitą smiginio ar biliardo raundą, kol laukiate rungtynių, visada yra puiki idėja. Baras suteikdamas tokią galimybę leidžia žiūrovams mėgautis smagiu laiku, o ne nenuobodžiauti laukiant rungtynių pradžios. Tai tikrai padės smagiai praleisti laiką, jeigu planuojate užsibūti mieste. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Demisezoninės padangos yra populiari pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori vieną padangų rinkinį naudoti visus metus ir keičiantis metų sezonams jų nekeisti.


Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. 2017 m. Globėjų diena įtraukta į atmintinų dienų sąrašą ir minima kiekvieną liepos pirmąjį sekmadienį.


Nors vasarą norisi džiaugtis geru oru, mėgautis atostogomis ir įvairiomis pramogomis, augantis COVID-19 atvejų skaičius vis labiau neramina visuomenę.


Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centras atkreipia dėmesį, kad dabartine geopolitine situacija gali pasinaudoti ir finansiniai sukčiai. Socialiniuose tinkluose prisidengę fiktyviais paramos fondais, jie gali raginti pervesti lėšas Ukrainai, bet pervedami pinigai gali atsidurti sukčių sąskaitose. Norint to išvengti, rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelis paramos gavėjo ženklus, kurie...


Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują skalbimo mašiną? Nusprendus įsigyti naują skalbimo mašiną vartotojams neretai kyla įvairių klausimų.


Buitinę techniką dažniausiai keičiame kas 5-10 metų, todėl nusprendus įsigyti naujus įrenginius vertėtų pakankamai dėmesio skirti jų savybių vertinimui. Rasti tinkamiausius pasirinkimus bus galima gerokai paprasčiau, jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais: tikėtina, kad jie padės jums įvertinti pagrindinius buitinės technikos kriterijus, todėl dėl priimtų sprendimų tikrai neteks...


Kiekvienam darbui reikia plano, todėl nors ir vonios kambarys atrodo visiškai lengvai suprojektuojamas - planas jam reikalingas. Didžiausia dilema kyla tada, kai reikia pasirinkti vonią arba dušo kabiną, nes tiek viena, tiek kita turi savų privalumų bei trūkumų. Tiesa, sakoma, kad šiuolaikiniams žmonėms vis reikia laiko, o dušo kabina jiems gali jo ir sutaupyti.


Ieškote vietos, kur galėtumėte stebėti vakaro rungtynes ir esate pavargęs nuo to, kad jūsų pasirinktas baras rodo jūsų varžovų komandos rungtynes, o ne jūsų? Čia mes pateikiame kelis greitus aspektus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant sporto baro. 


Nauji mokslo metai jau visai ne už kalnų, todėl mokyklinių prekių paiešką naudinga pradėti jau dabar. Turbūt nesuklysime, jei pasakysime, kad  vaikiškos kuprinės yra vienos svarbiausių  mokyklai skirtų prekių, todėl jų paieškai vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Būtina pasirūpinti, kad kuprinė būtų pakankamai tvirta ir patogi, todėl atsižvelkite į keletą svarbių kriterijų, kurie...


Gineso rekordas padės atkreipti dėmesį į hepatitą

Artūras Povilaitis, LITPA valdybos pirmininkas, 2013 07 29 | Rubrika: Miestas

Vilniaus Katedros aikštėje, minint Pasaulinę hepatito dieną, buvo fiksuojamas „Guinness“ Pasaulinis rekordas. Šios akcijos organizatoriai – Pasaulinis hepatito aljansas ir Užkrečiamųjų ligų pacientų asociacija džiaugiasi, jog Vilniuje pavyko užfiksuoti rekordą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius