Penkios palangiškės iškovojo kelialapius į Europos karatė kiokušin čempionatą

"Palangos tilto" informacija, 2011-11-22
Peržiūrėta
1427
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Penkios palangiškės iškovojo kelialapius į Europos karatė kiokušin čempionatą
Praėjusį savaitgalį Anykščiuose vyko Lietuvos karate kiokušin jaunučių (14-16 m.) varžybos, kuriose puikiai startavo karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ nariai. Varžybose, kuriose dalyvavo virš 100 dalyvių, buvo suformuota Lietuvos nacionalinė rinktinė, kuri gruodžio 2 dieną Lenkijoje varžysis Europos jaunučių čempionate. Vietas rinktinėje užsitikrino visi varžybų prizininkai, tarp kurių buvo nemažas būrys karate mokyklos „Shodan“ narių. „Shodaniečiai“ iškovojo net 13 kelialapių į Europos pirmenybes, ir reikia pasidžiaugti, kad 5 iš jų – palangiškių rankose.   Pirmą kartą karate kiokušin Palangoje gyvavimo istorijoje jaunučių rinktinėje yra net penki Palangos atstovai – Erika Jokubauskaitė, Aušrinė Mažulytė, Beatričė Bugenytė, Viktorija Lingaitytė, Giedrė Grigūnaitė. E.Jokubauskaitė tapo čempione, o V.Lingaitytė iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje virš 65 kg. Rezultatas šioje svorio kategorijoje galėjo būti ir geresnis, tačiau puikiai kovojusiai Viktorijai geriau pasirodyti sutrukdė netikėtai patempta koja. Svorio kategorijoje iki 60 kg puikiai kovojo ir sidabro medaliu pasipuošė A.Mažulytė – pusfinalyje Aušrinė įveikė daugkartinę Lietuvos čempionatų prizininkę, varžovę iš Vilniaus, o finale po atkaklios kovos nežymiai nusileido šių metų Lietuvos čempionei, taipogi vilnietei. Vicečempione tapo ir B.Bugenytė, pusfinalio kovoje nepalikusi vilčių varžovei iš Kauno, Beatričė nusileido tik finale savo komandos draugei iš Klaipėdos. Bronzos medalį iškovojo bei į rinktinę pateko ir G.Grigūnaitė. Pagirtinai kovojo ir palangiškis Evaldas Galbuogis, kuris pirmoje kovoje įveikė labai pajėgų ir labiau patyrusį varžovą iš Kauno, tačiau antroje kovoje po 2 pratęsimų, deja, nusileido varžovui iš Šiaulių. Evaldas abi kovas kovojo su daug labiau patyrusiais varžovais, bet sugebėjo parodyti tikrą kovotojo charakterį. Karatė kiokušin mokykla „Shodan“ dėkoja savo rėmėjams – labdaros ir paramos fondui „Gerumo versmė“ bei jos vadovei Ingai Gusiatinai, nuolat remiančiai karate kyokushin mokyklą. Neseniai iš pasaulio čempionato (dar vadinamame karate Olimpiada) Japonijoje sugrįžęs karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas Lukas Kubilius bei asistentas Aivaras Baltmiškis džiaugiasi labai sėkmingu auklėtinių pasirodymu bei iškovotomis vietomis rinktinėje. „Nuoseklus ir atsakingas, jau ketvirtus metus Palangoje karate kiokušin meno mokančių mokytojų darbas duoda teigiamus rezultatus. Auga tikrai labai perspektyvi jauna sportininkų karta, kuri netrukus džiugins savo laimėjimais ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse varžybose“, – sakė L. Kubilius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. 


Kiokušin karatė klubas „Shodan“ šiemet ėmėsi iniciatyvos surengti pirmąjį tarptautinį treniruočių seminarą ir Palangoje įvykusiu renginiu liko itin patenkintas. Pajūryje susirinko per 200 sportininkų, kurių treniruotėms vadovavo patyrę meistrai.


Kiokušin karatė klubas „Shodan“ šiemet ėmėsi iniciatyvos surengti pirmąjį tarptautinį treniruočių seminarą ir Palangoje įvykusiu renginiu liko itin patenkintas. Pajūryje susirinko per 200 sportininkų, kurių treniruotėms vadovavo patyrę meistrai.


Praėjusį savaitgalį (gruodžio 4-5 d.) Kėdainiuose susirinko geriausi Europos kovotojai. Čia įvyko Europos karate kiokušin taurės varžybos, kuriose vicečempione tapo Palangos karate kiokušin klubo „Shodan“ sportininkė Julija Balčiūtė.


Savaitgalį Panevėžyje vykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kyokushin karate sportininkus. Sėkmingai šiose varžybose startavo visi Palangos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję net 4 medalius – 1 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.


Savaitgalį Kaune vyko Lietuvos jaunučių, gimusių 2000–2001 m., žaidynių finalinis etapas. Šiose varžybose buvo varžomasi ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir pagal savivaldybes bei trenerių įskaitoje.


Palangos shodaniečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18 m. karate kyokušin čempionatas išaiškino pajėgiausius Lietuvos kovotojus. Daugeliui palangiškių tai buvo pirma patirtis jaunių čempionate, kuriame jau kovojama be korpuso ir rankų apsaugų, taipogi teko jėgas išbandyti su metais vyresniais bei jau patirtį turinčiais kovotojais. Nepaisant to, Palangos karate...


Praėjusį savaitgalį Jurbarke vykęs Lietuvos karate kiokušin vaikų gimusių 2000m.-2002m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kiokušin mokyklas. Karate kiokušin mokyklai "Shodan" šiose varžybose atstovavo 47  dalyviai. Pasiekti puikūs rezultatai - iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo...


Praėjusį savaitgalį Anykščiuose vyko Lietuvos karate kiokušin jaunučių (14-16 m.) varžybos, kuriose puikiai startavo karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ nariai. Varžybose, kuriose dalyvavo virš 100 dalyvių, buvo suformuota Lietuvos nacionalinė rinktinė, kuri gruodžio 2 dieną Lenkijoje varžysis Europos jaunučių čempionate. Vietas rinktinėje...


Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius