Palangos tiltas, 2022-04-21
1740

Šarūnas Beniušis / Foto: D. Lukšta

Pirmąja „7bet-NKL“ finalo dalyve tapo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai pirmajame pusfinalyje Palangoje 81:59 (20:15, 20:18, 21:10, 20:16) įveikė Kauno „Atleto“ r. krepšininkus.

Marijampolės klubas į finalą sugrįžo po trejų metų pertraukos – 2019-ųjų, kuomet iškovojo čempionų titulą.

Rungtynes geriau pradėjo marijampoliečiai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 17:5, susmeigdami 5 tritaškius iš 5 ir įgydami 12 taškų pranašumą. Visgi „Atletas“ turėjo atsakymų. Traukiami 13 taškų per pirmąją mačo pusę pelniusio Rolando Alijevo, kauniečiai atsakė atkarpa 13:3 ir po Aido Kavaliausko tolimo šūvio kvėpavo varžovams į nugaras (18:20).

Išgirdusi pavojaus varpus, Marijampolės ekipa vėl šovė į priekį ir atstatė 12 taškų persvarą (33:21), tačiau Remigijaus Bardausko auklėtiniai nepasidavė: uždarė pirmąją mačo pusę spurtu 12:7 ir į rūbinę išėjo po Karolio Babkausko tritaškio (33:40).

Po pertraukos marijampoliečiai vėl truktelėjo į priekį: M. Kiltinavičiaus kariauna spurtavo 21:10 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 18 taškų pranašumą (61:43).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Atletas“ dar bandė kilti į šturmą ir atkarpa 9:5 likus 5 minutėms sumažino atsilikimą iki 14 taškų (52:66). Bet tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti kauniečiams. „Sūduva-Mantinga“ išlaikė kontrolę ir tvirtai žengė į finalą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Lukas Aukštikalnis, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 19 taškų (3/4 dvit., 4/4 trit., 1/2 baud.), 6 atkovoti bei 4 prarasti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 4 asmeninės, 2 išprovokuotos pražangos ir 19 naudingumo balų.

Naudingiausias buvo Ž. Šimonis, kuris pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimas, 3 sykius suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

Kauniečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo R. Alijevas. 37-erių veteranas per 17 minučių surinko 16 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 2 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą, po 4 asmenines ir išprovokuotas pražangas bei 16 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Lukas Aukštikalnis 19 (4/4 trit.), Žygimantas Šimonis 17 (8 atk. kam., 4 rez. perd.) Aurimas Urbonas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 8 kl.), Šarūnas Beniušis 9.

„Atletas“: Rolandas Alijevas 16 (5/6 dvit.), Karolis Babkauskas 13 (5 kl.), Martynas Linkevičius 6 (5 atk. kam.).

Krepšinis.lt

Aikštėje žaidžia ne pinigai – dažnas, banalus ir neretai underdogų kartojamas posakis, kuris darkart tapo kūnu Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalyje.

Kretingiškis Jonas Grudzinskas (1912–1992) užaugo aktyvaus kretingiškio politiko ir visuomenininko, provizoriaus Vlado Grudzinsko (1868–1936) šeimoje, kuri šiaurinėje Viešosios aikštės dalyje nuo 1914 m. turėjo savo namą su jo pirmame aukšte veikusia vaistine.

Sausio 27-29 dienomis Palangos gimnazistė Mūza Svetickaitė dalyvavo „Lietuvos tūkstantmečio vaikų” filmavimuose LRT. Ir, cha – ar jau ką nors nustebinsi? – laimėjusi I vietą vienuoliktokų pusfinalyje ir iškovojusi kelialapį į vienuoliktokų finalą, jame nurungė visus varžovus ir trečiąkart iš eilės tapo „Lietuvos tūkstantmečio vienuoliktoke”. Palangiškė mielai atsakė į „Palangos tilto“...

Vilniuje po ilgos pertraukos įvyko jau tradicija tapęs Vilniaus kiokušin karatė klubo „Ippon“ rengiamas tarptautinis turnyras „IPPON CUP 2021“. U16 vaikinų amžiaus grupėje, mažesnėje nei 65 kg svorio kategorijoje, palangiškis Enrikas Janušonis laimėjo pusfinalyje prieš kovotoją iš „Raijin“ klubo, o finale užtikrintais smūgiais įveikė varžovą iš Baltarusijos ir tapo čempionu.

Užbėgdami įvykiams už akių pasakysime, kad tikrai įmanoma. Tačiau koks įdomumas pasakyti atsakymą jau pirmame sakinyje ir jo nepagrįsti jokiais realiais įrodymais? Mes norime jums patarti renkantis dovanas bei padėti išsirinkti pačias geriausias. Nors kiekvienas vyras yra skirtingas, tačiau visada turi tam tikrų hobių, pomėgių ar bruožų tikrai turi. Pasinaudoję savo turimomis žiniomis...

Palangos Sporto centro 2009 metais gimusių futbolininkų komanda tapo 2019 m. "Wellkid" turnyro čempionais. Anksčiau tapę stipriausia Žematijos regiono komanda, palangiškiai ketvirtfinalyje nugalėjo 2018 metų Lietuvos čempionus "Kauno taurą" 3-1, pusfinalyje įveikė Alytaus komandą 5-1, o auksiniame finale nugalėjo Vilniaus BFA komandą rezultatu 3-1.

Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“, o ne Palangos "Palangos kuršiai" tapo Šakių „Vyčio“ varžove Nacionalinės krepšinio lygos finale. Marijampoliečiai antrajame pusfinalyje 86:79 (24:18, 25:19, 16:29, 21:11) palaužė „Palangos Kuršių“ krepšininkų pasipriešinimą.

Pirmi naujos Palangos arenos parketą penktadienį išbandė 3x3 turnyro dalyviai, kurie pirmame atrankos etape varžėsi dėl kelialapio į pasaulio 3x3 čempionatą Maskvoje. Tris valandas vykusiame turnyre jėgas pasitikrino aštuonios komandos, sudarytos iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) žaidėjų.

Dar vienas „Naglio“ žingsnis link finalo

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangos krepšinio komanda „Naglis“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalyje trečiosiose serijos rungtynėse nugalėjo Pakruojo komandą „Meresta“ ir taip priartėjo dar vienu žingsneliu prie finalo. Namie vykusiose varžybose palangiškiai nugalėjo atvykusius svečius rezultatu 95:80.