Pirmiesiems šių metų naujagimiams – simbolinės dovanos

Rasa GEDVILAITĖ, 2018-02-15
Peržiūrėta
357
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras pasidžiaugė į Savivaldybę kartu su tėveliais atkeliavusiais mažyliais.
Meras pasidžiaugė į Savivaldybę kartu su tėveliais atkeliavusiais mažyliais.

Besibaigiant praėjusiai savaitei į Palangos miesto savivaldybę buvo pakviesti tėveliai, sausio mėnesį sulaukę šeimos pagausėjimo. Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį sumanyta idėja kiekvieną mėnesį pasveikinti išskirtiniais metais gimusius naujagimius ir jų tėvelius, įteikiant jiems kūdikių kraitelius.
Meras Šarūnas Vaitkus visų pirma pasidžiaugė, kad tėveliai, sulaukę pirmąjį šių jubiliejinių metų naujagimių, atvyko pasidžiaugti savo laime. Kai kurie atsinešė ir savo mažylius, tapusiais šimtmečio kūdikiais.
„Vaikai prisimins, kad jie gimę būtent šiais metais, kuomet buvo minimas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, o nuo visos bendruomenės norime pasveikinti tėvelius su artėjančia švente ir įteikti mažas dovanėles, kad vaikučiai visuomet didžiuotųsi gimę Palangoje. Net neabejoju, kad vaikai užaugs, išvyks mokytis, bet grįš į savo gimtąjį miestą“, – teigė meras.
Iš viso pasveikinta devyni sausio mėnesį atžalų sulaukę tėveliai, dar dviejų naujagimių tėvai negalėjo atvykti. Pirmoji šiemet gimusi palangiškė buvo Smiltė Petravičiūtė. Sausio 5 dieną mažylės susilaukė Indrė Bružaitė ir Adrijus Petravičius. Sausio 11 dieną Renatos ir Artūro Dagenių šeimoje gimė Armandas. Kitą dieną – sausio 12 dieną – pasaulį išvydo Aras Puplesis, pradžiuginęs tėvelius Gintarę Bartkutę ir Tautvydą Puplesį.
Sausio 15-ąją gimė net keturi mažieji palangiškiai – Fausta Jonušaitė (tėveliai Kristina ir Audrius Jonušai), Kaia Arakelian (tėveliai Laura ir Gevork Arakelian), Jokūbas Šalnys (tėveliai Jolita ir Edmundas Šalniai), Domas Zeringis (tėveliai Edita Dobrovolskytė-Zeringienė ir Vytautas Zeringis).
Sausio 24 dieną palangiškių gretas papildė Titas Neverauskas (tėveliai Kristina Sauskantytė ir Vitas Neverauskas), sausio 25 dieną sulaukta Oskaro Naruišio (tėveliai Eglė ir Edmundas Naruišiai), o sausio 28 dieną – Ievos Klapatauskaitės (tėveliai Airida ir Darius Klapatauskai).
Pasveikinus visų mažųjų tėvelius, meras atskleidė, iš kur kilo idėja Lietuvos šimtmečio proga padovanoti kūdikių kraitelius. „Iš pradžių galvojome dovanoti marškinėlius su atributika, tačiau svarstant apie mūsų biudžetą, mūsų vyriausias Tarybos narys Antanas Sebeckas pasiūlė sudėti didesnį kraitelį, ne vien marškinėlius. Pritarėme šiai minčiai ir nusprendėme paieškoti lėšų dovanoms. Kuklios tos dovanėlės, tačiau prisiminimui liks“, – sakė meras.
Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ernesta Girininkienė pasidžiaugė, jog beveik visi tėveliai naujagimio gimimo vieta įvardijo Palangą, o ne Klaipėdą, kur realiai vaikai išvysta pasaulį. „Labai džiaugiamės tuo“, – patikino ji.
Kiekvieną šių metų mėnesį bus pasveikinti visi naujagimiai. „Labai smagu, kad mūsų bendruomenę papildo nauji žmogučiai. Linkiu jums visiems ne po vieną užauginti, o po kelis vaikučius, nes vaikai yra visa ko prasmė ir esmė“, – linkėjo meras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų pradžia gausi sniego ir naudingų mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymų. Vasaris – palankus metas atnaujinti savo žydruosius ekranus, įsigyti išmanius pagalbininkus buityje ar apsidraudus automobilį laimėti degalų. Visus operatoriaus pasiūlymus rasite internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Moterys ir vyrai – ne veltui dažnai yra sakoma, kad jie atkeliavę tiesiog iš skirtingų planetų. Kaip ten bebūtų, bet skirtumų iš tiesų netrūksta, ir galbūt todėl, vieniems kitus yra taip sunku suprasti. Tačiau, jei paneigtume tam tikrus mitus, galbūt tai padaryti būtų kur kas lengviau? O ir pastarųjų, juk tikrai netrūksta – vargu, ar galėtume rasti bent vieną sritį...


Pirmadienį visame mieste vyravo šventinė nuotaika – buvo švenčiama mokslo metų pradžios šventė. Sveikinami buvo ir mokiniai, ir tėveliai, ir mokytojai. Įsimintiną šventę panoro surengti ir aktyvus visuomenės narys, politikas Justinas Masalskas, apsilankęs Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamojoje klasėje.


Besibaigiant praėjusiai savaitei į Palangos miesto savivaldybę buvo pakviesti tėveliai, sausio mėnesį sulaukę šeimos pagausėjimo. Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį sumanyta idėja kiekvieną mėnesį pasveikinti išskirtiniais metais gimusius naujagimius ir jų tėvelius, įteikiant jiems kūdikių kraitelius.


Žaislų banke sukauptos dovanos – jau pakeliui į naujus namus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 09 | Rubrika: Miestas

Mažųjų palangiškų kalėdiniu laikotarpiu į Žaislų banką suneštos dovanos likimo nuskriaustiems bendraamžiams jau iškeliavo pas vaikus – padovanoti žaislai perduoti „Maisto banko” Klaipėdos skyriui, kurio darbuotojai pasirūpins, kad jie patektų vaikams, kurių Kalėdos nebuvo turtingos dovanų.


Balandžio pabaigoje Palangoje viešėję vieno iš pirmųjų mūsų kurorto miesto – partnerio Simrishamno (Švedija) „Lions“ klubo vadovai atvežė malonią žinią: kitų metų vasarą dvidešimt jaunųjų palangiškių iš mažas pajamas gaunančių šeimų turės galimybę dešimt dienų ilsėtis skautų stovykloje Švedijoje.


Nors Kalėdų ir Naujųjų metų sutiktuvės jau praeityje, šventinė nuotaika Palangoje nedingo – didžiausias šalies kurortas rengiasi savo svečius pamaloninti ir stačiatikių Kalėdų bei Senųjų naujųjų metų švenčių metu.  


Korupcija dvokiančios savivaldybės dovanos

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2011 12 08 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Į jubiliejaus pokylį turtingo draugo pakviesti mes, vargu, ar verčiamės per galvą, stengdamiesi nupirkti jo pajamų lygį atitinkančią dovaną. Matyt, retas kuris norėdamas įtikti turtuoliui, išgremžtų visas savo šeimos pinigines atsargas, kad nupirkta dovana padarytų įspūdį. Greičiausiai, teikiamos dovanos vertė atitiktų ne jubiliato turtą, bet mūsų finansines galimybes.


Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 02 | Rubrika: Miestas

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir...


Iš paramos gimusios dovanos

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 13 | Rubrika: Kultūra

Praėjusiais metais, gruodžio mėnesį, už pasiekimus moksle, mene, muzikoje, sporte keturiolikai kurorto mokinių buvo įteikta piniginė parama, kurią įsteigė Palangos viešbučių ir restoranų asociacija. Tąkart surengtame labdaros vakare surinkta daugiau nei 19 tūkst. litų, kuriais paremti kurortą garsinantys bei gabiausi mokiniai. Ši išdalyta skatinanti parama suteikė galimybę vaikams...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius