Poilsiautojai Palangoje nespėjo nuomotame namelyje pagyventi ir dienos: šeimininkas iškeikė ir išvarė lauk

Palangos tiltas, 2021-07-19
Peržiūrėta
2365
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mindaugo Ažušilio nuotr.
Mindaugo Ažušilio nuotr.

Poilsis Palangoje atostogautojų grupei virto ašaromis, policijos kvietimu ir išvarymu į gatvę. Nors ir toje pačioje vietoje apsistodavo jau penkerius metus, o namelis buvo užsakytas dar pavasarį, tačiau nesitikėjo tokio šeimininko elgesio, rašo Jogintė Užusienytė, delfi.lt žurnalistė.

Nuomos pajūryje ieškančiųjų socialinio tinklo grupėje vienas iš jos narių aprašė savo nemalonią patirtį.

„Kunigiškės 103“, taip pat parašė, kad nori šia istorija pasidalinti ir su žiniasklaida.

 Pasak vyro, į šiuos namelius važiuodavo kasmet jau 5-erius metus ir dėl visų sąlygų buvo sutarta dar pavasarį. Avansą taip pat sumokėjo, kai buvo derinama data.

 „Šiemet buvome susitarę atostogauti liepos 12 – liepos 18 dienomis, prieš išvykdami dar ryte perskambinome ir pasitikslinome, ar viskas gerai. Aš su šeima atvykau pirmadienį popiet, jokių problemų, įsikūrėme. Vakarop prisijungė mano tėvai su anūke ir augintiniu, kurį kasmet veždavomės ir niekada nekildavo problemų“, – teigė jis. 

„Namelyje yra dvigulė lova (atskiras miegamasis) ir dvi dvigulės sofos (svetainė sujungta su virtuvėle). Pernai mūsų atostogautojų komplektacija buvo identiška. Dieną šeimininkas mus sutiko svetingai, kaip įprastai, vakarop nuotaika greitai pasikeitė. Iš pradžių tikėdamasis, kad reaguosime į jo provokacijas, pradėjo įžeidinėti, kad iš jo namelių darome kazarmas (kareivinės – „Delfi“), vartoti necenzūrinius žodžius esant šalia mažamečiams vaikams. Na, mes žmonės ramūs, nekreipėme dėmesio. Dar po kurio laiko, vėl plūsdamasis, atėjo pranešti, kad mūsų rezervacija atšaukiama ir mus iškeldina, nors avansas sumokėtas.“ 

Jo teigimu, jokių susitarimų, kuriuos mokėdami avansą tikėjosi gauti iš paslaugos teikėjo, neliko.

„Žodžiu, susirinkite daiktus ir nešdinkitės! Toliau konfliktas vystėsi taip, kad akivaizdžiai neblaivus šeimininkas dar pasiūlė pasiryškinti jėgas kumščiais, prižadėjo visiems nukapoti galvas, įsiveržė į namelį tikrinti, šaukdamas ant viso kiemo, kad mes galime jį palikti privemtą ir t. t.“ 

Pasak poilsiautojo, jų istorijos dalis baigėsi tuo, kad teko išsikviesti policiją dėl grasinimų, o viskas vyko mažamečių vaikų akivaizdoje.

 „Atvykus pareigūnams šeimininko tonas ir pasiūlymai nukirsti galvas jau išėjo mūsų pramanai, nors ašaros ant vaikų veidų ir patirta šoko terapija sakė ką kitą. Taigi, jeigu norite rizikuoti susigadinti atostogas ir būti išvaryti su keiksmais ir grasinimais, būtinai apsistokite Užkanavės 103-2 Palangoje.“ 

Vyras taip pat pridūrė, kad kitą dieną į gretimą namelį turėjo atvažiuoti jų draugų kompanija pas tą patį šeimininką, kurie irgi buvo susimokėję avansą iš anksto, bet išvakarėse telefonu sužinojo pasikeitusias sąlygas ir buvo išplūsti kaip ir jie.

 Jo aprašytą situaciją patvirtino ir viską mačiusi liudininkė, kuri socialiniame tinkle parašė, jog labai svarbu tinkamai pasirinkti vietą, kur bus atostogaujama. 

„Patikėkite, nelabai smagu matyti pasimetusius suaugusius,kurie išvaromi iš prieš pusmetį užsakyto namelio. Skaudu matyti verkiančius išsigandusius vaikus, nes buvo pagrasinta nužudyti jų tėtį. Matyti poilsiavietėje stovinčią policijos mašiną, nes tik pareigūnų pagalba pavyko susigrąžinti įmokėtą avansą. Todėl prieš užsisakydami šioje poilsiavietėje kambarius, pamąstykite, ar jūs norite tokių atostogų.“

„Delfi“ susisiekus su „Kunigiškės 103“ šeimininku, jis iškart suprato apie kokį konfliktą norima pasikalbėti. Jo teigimu, išvaryti žmonės pas jį dar nebuvo spėję įsikurti, o tik bandė įsikurti.

 „Jie į keturvietį namelį atvažiavo septyni. Taip pat atsivežė didelį šunį. Tai įsivaizduokite, jeigu jie keturviečiame namelyje už du perdžia ir šika, dar tas šuo, tai kas atsakys – aš ar jie? Tai tikrai ne septynvietis namelis ir ne jame gyventi su didžiuliais medžiokliniais šunimis. Negalima taip gyventi“, – dėstė jis.

 Šeimininkas neslėpė, kad atmetė prašymą gyventi ir išvarytų poilsiautojų draugams.

 „Jie ten irgi su tokiu pačiu dideliu šuniu šešiese norėjo gyventi. Mažiau, bet vis tiek. Tokių mes kazarmų čia nebedarome, jie buvo jau įpratę čia taip. Pernai žmonės juokėsi, kad kai jie pradėjo eiti į namelį, tai nebeaišku, kiek jų užeis, kiek jų įeis. Sakė nesustojo ir nebuvo aišku, kada baigs išeiti iš to namelio. Dar draugų visokių prisikviečia, tai tikrai brudai šiauliečiai, suprantate, Šiaulių mužikai. Išvijau iš kiemo ir viskas baigta.“ 

Pasak jo, buvo sutarta, kad jie ilsėsis kaip žmonės ir kai iš pradžių atvažiavo du tėvai ir du vaikai, jokių pretenzijų nekėlė.

 „Galvojau, kad jie normaliai gyvens. Po to atvažiavo dar trys su šunimi. Papildomų pinigų nesiūlė, nes jie visą laiką jų gaili ir derasi. Jie pas mane čia atvažiuoja daug metų ir atsibodo iki gyvo kaulo. Aš laukiau to momento, kad galėčiau jais atsikratyti ir vieną kartą pagaliau atsikračiau.“ 

Šeimininkas neslėpė, kad buvo kviesta ir policija, bet sako, kad jam tai nė motais.

 „Yra avansinis apmokėjimas, jį grąžinai ir viso gero. Daugiau jokių raštiškų sutarčių nebuvo, kiek ten tų žmonių turėjo būti, kaip turėjo būti. Aš suprantu, jeigu yra sutartis, ją turi vykdyti. Bet keturviečiame namelyje, kai vaikas dar gali būti penktas, bet tikrai ne septyni ir dar šuo. Prie policijos avansą grąžinau.“ 

Jo teigimu, jau 20 metų nuomoja ir niekada nebuvo jokių problemų, tačiau negali leisti, kad keturviečiame namelyje gyventų per daug žmonių, mat paskui, pavyzdžiui, kyla problemų ir dėl karšto vandens, kurio visiems gyventojams nebeužtenka. 

„Vieną kartą reikia baigti tą Šiaulių mužikyną. Suprantate, Šiaulių mužikai galvoja, kad jeigu užsisakė, tai gali tuos šeimininkus mindyti ir elgtis, kaip nori. Taip nėra. Dar atvažiavo su keliais šunimis ir keliomis mašinomis. Mes neturime tiek vietos. Man tikrai nukrito didelė našta, kadangi atsikračiau šito mužikyno“, – tvirtino jis.

Jogintė Užusienytė,

delfi.lt žurnalistė

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šios savaitės viduryje į Lietuvą plūstelėjus karščio bangai, poilsiautojai plūstelėjo į pajūrį. 


Augintinio priežiūra dažnam šeimininkui tampa įprastu dalyku. 


Palangos verslininkai ruošiasi šventiniam laikotarpiui. Pasukti galvas kuo sudominti kurorto svečius, teko tiek viešbučiams, tiek ir restoranams. Tikimasi, jog Palangą užguls ir linksmybių išsiilgę poilsiautojai, ir šeimos su vaikais. Skaičiuojama, kad jau dabar kurorto viešbučiai Naujametinei nakčiai užimti iki 80 procentų.


Poilsis Palangoje atostogautojų grupei virto ašaromis, policijos kvietimu ir išvarymu į gatvę. Nors ir toje pačioje vietoje apsistodavo jau penkerius metus, o namelis buvo užsakytas dar pavasarį, tačiau nesitikėjo tokio šeimininko elgesio, rašo Jogintė Užusienytė, delfi.lt žurnalistė.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Jeigu susiruošėte remontuoti savo butą, nepamirškite pranešti apie tai Savivaldybei, o po kurio laiko sulauksite ir svečių – Savivaldybės darbuotojai ateis patikrinti jūsų rezultatų. Žinoma, tik tada, jeigu esate sąžiningas, paisote visuotinių taisyklių ir prasinešėte apie planuojamus darbus. Iš Šiaulių į Palangą nusprendęs atsikraustyti...


Užgavėnių šventė Šventojoje, į kurią visus pakvietėme praėjusį šeštadienį, šiais metais išsiskyrė puikiu oru, jūros vaizdais ir gausiu dalyvių būriu. Dalyvavo ne tik vietiniai, bet ir svečiai iš aplinkinių rajonų, kurie neslėpė susižavėjimo gamtos panorama ir švente. Šventės metu kiekvienas dalyvis turėjo progą ne tik paragauti...


„Kūrybiškumo, židinio šilumos, minkštų teptukų ir naujų idėjų prikeliant seną ir parodant naujoje šviesoje“ – tai tik vienas iš daugelio palinkėjimų, kurie buvo surašyti svečių knygoje projekto „Laiko perspektyvos“ dalyviams, įsikūrusiems Birutės parko sargo namelyje.


Vilkas užpuolė ėriuką, o šeimininkas stebi už tvoros

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2010 04 23 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei priklausančio Kultūros centro vadovas Nerijus Stasiulis teisme grumiasi dėl miesto biudžeto pinigų – 100 tūkst. litų. Tokios sumos iš Palangos kultūros centro reikalauja Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra (LATGA-A).


Sodininko namelyje sutinkamas pavasaris

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 03 | Rubrika: Miestas

Praėjusio trečiadienio saulėtą popietę į Botanikos parko Sodininko namelį susirinko palangiškiai, troškę visapusiškai pajusti atėjusį pavasarį. Būtent šią progą panorę paminėti Botanikos parko darbuotojai surengė parodą, kurioje buvo gausu įvairiausiom spalvom padabintų kūrinių, tinkančių papuošti namus arba miela dovanėle nudžiuginti draugus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius