Policija sulaikė prabangių automobilių vagis

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2015-06-23
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Vagys taikėsi į prabangias baltarusių mašinas Palangoje

Vagys taikėsi į prabangias baltarusių mašinas Palangoje

Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato (VPK) ir Kriminalinės policijos biuro pareigūnai areštavo du asmenis, kurie, manoma, Palangoje vogė baltarusių automobilius ir už juos vėliau reikalavo išpirkos.

 Anot „Lietuvos ryto“, mašinvagiai buvo sulaikyti sekmadienį vakare Panevėžyje, kai iš baltarusio paėmė solidžią išpirką -8,5 tūkstančio eurų.

 Anksčiau už vagystes teisti ir kriminalinei policijai gerai žinomi nusikalstamo pasaulio atstovai 38 metų panevėžietis bei 43 metų vilnietis suimti dešimčiai parų.

 Abu nusikaltėliai įtariami Palangoje pavogę du Baltarusijos piliečiams priklausančius automobilius.

 Gegužės 23 dieną Palangoje naktį pradingo Maironio gatvėje stovėjęs 35 metų baltarusio Sergejaus Cherdos automobilis BMW 730, kurį svečias įvertino 25 tūkstančiais eurų.

 Policijai dar dėliojant šio nusikaltimo aplinkybes, pavogtą automobilį netikėtai rado pats jo savininkas.

 Pareigūnams buvo pranešta, kad jau poilsiautojui grįžus į Baltarusiją gegužės 25 dienos vakare jam paskambinęs pažįstamas asmuo ir pranešęs, kad dingęs automobilis stovi Panevėžyje, Beržų gatvėje.

 Baltarusiui kitą dieną liko tik nuvažiuoti į Panevėžį, atsirakinti mašiną savo rakteliais ir grįžti namo.

 Nei skambinusiojo vardo, nei pavardės nukentėjęs užsienietis nurodyti negalėjo. Su baltarusiu bendravęs tyrėjas taip ir neišsiaiškino, iš kur nukentėjusysis pažinojo jam gerą žinią pranešusį asmenį.

 Jau tada buvo aišku, kad užsienietis savo automobilį atgavo nusikaltėliams sumokėjęs išpirką ir su Lietuvos policija nebendradarbiaus.

 Pareigūnai mano, kad baltarusis greičiausiai iš viso policijai nebūtų pranešęs apie radybas, tačiau kitaip jis policijos ieškomu automobiliu nebūtų galėjęs išvykti iš Lietuvos.

 Dar viena galimybė pagauti įžūlius mašinvagius atsirado tada, kai birželio 9 dieną Palangoje iš vienos Vanagupės gatvėje esančios vilos kiemo buvo pavogtas dar vienas baltarusių automobilis – 35 tūkstančius eurų įvertintas prieš 6 metus pagamintas visureigis BMW X5, rašo „Lietuvos rytas.“

 Jo savininkas buvo pažįstamas su pirmuoju nukentėjusiuoju iš Baltarusijos. Šis savo tautiečiui perdavė nusikaltėlių telefono numerį, iš kurio skambinta ir reikalauta išpirkos.

 Tuo pačiu telefono numeriu mašinvagiams paskambinęs visureigio netekęs baltarusis susitarė, kad reikalaujama 8,5 tūkstančių eurų išpirka bus atiduota sekmadienį Panevėžyje.

 Lietuvos policijai padėti sutikęs svečias apie pokalbį su nusikaltėliais papasakojo kriminalistams.

 Išpirkos perdavimo vietoje, Panevėžio centre, apie 22 valandą buvo surengta pareigūnų pasala.

 Vilnietį pavyko sulaikyti iš karto, o panevėžietis spėjo įsėsti į jam priklausantį visureigį BMW X5 ir nudūmė miesto gatvėmis.

Mėgindamas pasprukti nuo persekiojimo įtariamasis apie kilometrą lėkė pavojingai manevruodamas, per sankryžas važiavo nepaisydamas draudžiamų šviesoforo signalų ir kėlė grėsmę aplinkiniams.

Bėglį pavyko sustabdyti tik dviem policijos automobiliais užblokavus kelią.

Tačiau net ir tuomet iš mašinos iššokęs panevėžietis pasipriešino policijos pareigūnams ir jiems teko panaudoti šaunamąjį ginklą – sulaikomas vyras buvo nesunkiai sužeistas į sėdmenis.

Įtariamus mašinvagius sulaikiusių pareigūnų dar laukia nemenka užduotis – surasti pavogtą baltarusio visureigį.

Įtariamieji neigia jį vogę. Panevėžietis neprisipažįsta net reikalavęs išpirkos, o vilnietis rezga pasakėlę, kad paskambinus baltarusiui jiems kilusi mintis jį apgauti – išvilioti pinigų.

Tačiau Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių vagysčių tyrimo skyriaus kriminalistai ir Kriminalinės policijos biuro pareigūnai turi pakankamai duomenų, kad sulaikytieji yra prisidėję prie abiejų Palangoje dingusių automobilių vagysčių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Miesto meras Šarūnas Vaitkus penktadienį, kovo 20 d., kalbėjo su policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla. "Jo paprašiau sustiprinti pajėgas mūsų visame kurorte," - sakė Š. Vaitkus.


Palangos policija prašo pagalbos atpažįstant asmenį.  


Palangos policija Vasario 16-ąją patikrino 200 automobilių ir nustatė net 44 KET pažeidimus – vienas vairavo neturėdamas tam teisės, du piliečiai prie vairo sėdo neblaivūs – Ford vairuotojui nustatytas 0,6 prom. neblaivumas, tuo tarpu sunkvežimio benzovežio vairuotojui nustatytas 0,89 prom. neblaivumas – už šį pažeidimą skirta 800 eurų bauda ir 12 mėn. atimta teisė...


Palangos oro uoste bei Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiai sulaikė du Lietuvos piliečius, kurie buvo ieškomi dėl nusikaltimų. Trečiadienį, lapkričio 27 d., Palangos oro uoste VSAT pareigūnai atliko pasirinktinį kelių reisu Ryga – Palanga atskridusių keleivių patikrinimą. Tai yra Šengeno vidaus reisas, kuriuo keliaujančių asmenų nuolatinė kontrolė neatliekama, tačiau...


Šventosios gyventojus į neviltį varo prabangių apartamentų statytojų elgesys. Įmonės "Šventosios vartai" užsakymu 16 viešbučių paskirties pastatus statanti bendrovė "Realco statyba" statybinėmis atliekomis užteršė ne tik uosto pakrantes, bet ir "Natura 2000" pripažintą saugomą teritoriją. Taip įtaria žvejai ir aplinkosaugininkai.Visa...


Nuo rugsėjo 16 d. iki gegužės 15 d. automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas. Visus metus transporto priemonių stovėjimas mokamas tik Rąžės gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.


Dingo prabangių automobilių priekiniai žibintai

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 23 | Rubrika: Kriminalai

Palangos pareigūnai pradėjo du tyrimus dėl apvogtų dviejų „Porsche“ automobilių. Kaip informavo Klaipėdos apskrities VPK, sekmadienį Palangos pareigūnai pradėjo du tyrimus dėl dviejų automobilių „Porsche“, stovėjusių Vanagupės g., Palangoje, priekinių žibintų vagysčių. Vienu atveju žala siekia 4 tūkst., kitu 5 tūkst. eurų. Įvykiai tiriami.


Policija sulaikė prabangių automobilių vagis

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2015 06 23 | Rubrika: Kriminalai

Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato (VPK) ir Kriminalinės policijos biuro pareigūnai areštavo du asmenis, kurie, manoma, Palangoje vogė baltarusių automobilius ir už juos vėliau reikalavo išpirkos.


Nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai kiekvieną dieną visą parą renkama rinkliava už automobilių stovėjimą visose mokamose automobilių stovėjimo vietose ir gatvių kelkraščiuose.


Ketvirtadienį posėdžiausianti miesto valdžia svarstys klausimą dėl rinkliavos mokesčio už automobilių stovėjimą kurorto gatvėse. Siūloma, kad nuo rugsėjo 1 dienos iki kitų metų gegužės 31 dienos palikti transportą nustatytose automobilių statymo vietose pusvalandžiui kainuotų 50 centų, o vienai valandai – 1 litas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas