Policijos dienos proga – apdovanojimai pareigūnams

Palangos tiltas, 2014-10-06
Peržiūrėta
903
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Policijos dienos proga – apdovanojimai pareigūnams

Penktadienį Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo pažymėta Policijos diena. Ta proga Policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio teikimu, įvairaus laipsnio apdovanojimais buvo apdovanotas ir Palangos policijos komisariate besidarbuojantys pareigūnų būrys.

Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Angelas Sargas“ buvo apdovanotas Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas, komisaras inspektorius Gintautas Pocevičius.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo Policijos komisariato viršininkas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Angelų Sargų dienos – policijos šventės proga apdovanojo Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ Palangos miesto policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyresniąją postinę, viršilę Alioną Cibulskienę, Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio specialistą, inspektorių Mantą Žižmarį, Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ Palangos miesto policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyresniąją tyrėją, komisarę inspektorę Ritą Petrauskienę, Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresnįjį specialistą, komisarą inspektorių Ričardą Vinciūną.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo Policijos komisariato viršininkas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Angelų Sargų dienos – policijos šventės proga išreiškė padėką Palangos miesto policijos komisariato Organizacinio poskyrio specialistui, vyresniajam inspektoriui Petrui Mačiuliui.

Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus padėkos įteiktos buvo šiems asmenims: Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkui Arūnui Pociui – už iniciatyvumą kuriant saugią aplinką Palangoje, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjui Viktorui Arlauskui – už geranoriškumą ir iniciatyvumą bendraujant su vietos bendruomene, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresniajai specialistei Genovaitei Jociuvienei – už aktyvią vaikų teisės pažeidimų prevenciją, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vyresniajam patruliui Arūnui Mikalčiui – už sąžiningą tarnybinių pareigų atlikimą užtikrinant viešąją tvarką kurorte.

 

„Palangos tilto“ inf., Palangos miesto sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Praėjusį penktadienį, spalio 1 d., miesto meras Šarūnas Vaitkus Šiandien ir vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas pasveikino Palangos miesto policijos pareigūnus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Visų palangiškių vardu kurorto vadovai padėkojo pareigūnams, už nelengvą, bet visuomenei labai svarbų darbą bei palinkėjo sėkmės tieks...


Palangos policija džiagiasi sulaukusi iš užsienio grįžusių žmonių padėkos Palangos oro uoste dirbusiems policijos pareigūnams, kuriems vadovavo Palangos m. PK Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus.


Policijos dienos proga - sveikinimai kurorto pareigūnams

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 02 | Rubrika: Miestas

Palangos policijos pareigūnai, kartu su kolegomis visoje šalyje spalio 2 d. minintys profesinę šventę – Angelų sargų dieną – sulaukė Palangos miesto savivaldybės vadovų sveikinimų ir padėkų.    


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Šiandien, tarp 11 ir 12 valandos, į kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus FNTT pareigūnams, kavinės savininkas Darius Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, pareigūnams pasipriešino. Sutramdyti D. Miklovą pavyko jį paguldžius ant promenados grindinio ir...


Penktadienį Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo pažymėta Policijos diena. Ta proga Policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio teikimu, įvairaus laipsnio apdovanojimais buvo apdovanotas ir Palangos policijos komisariate besidarbuojantys pareigūnų būrys.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus. Sulaikyti keturi įtariamieji.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 06 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius