Rusus domino viskas - nuo vizos gavimo sąlygų iki kaip atvykti iš Maskvos į Palangą

Alla Valužienė, Palangos turizmo informacijos centro direktorė, 2011-05-20
Peržiūrėta
788
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rusus domino viskas - nuo vizos gavimo sąlygų iki kaip atvykti iš Maskvos į Palangą

Gegužės 12-14 dienomis Palangos  turizmo informacijos centras kartu su Lietuvos kurortų asociacija dalyvavo 11-oje tarptautinėje turizmo parodoje MITF-2011 Maskvoje. Palanga šioje parodoje pristatoma nuo pat parodos gyvavimo, t.y. jau vienuoliktą kartą.

 

Šių metų parodos tema - turizmas ir laisvalaikis. Paroda vyko pačioje Maskvos miesto širdyje - tik 150 metrų nuo Kremliaus įsikūrusiame „Гостиный Двор“ parodų centre.

Šių metų MITF parodos tikslas ne tik pristatyti šalis, regionus ar turizmo produktus, bet ir tiesioginis bendravimas su parodos lankytojais su nuolaidomis pardavinėjant kelialapius ir viešbučių rezervacijas.

Dieną prieš parodą vyko Lietuvos kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo išteklių pristatymas turizmo rinkos profesionalams.

Pasiklausyti naujienų iš Lietuvos kurortų mūsų šalies atstovybės Jurgio Baltrušaičio namų salėje Maskvoje susirinko beveik šimtas Rusijos sostinėje veikiančių turizmo operatorių ir apie turizmą rašančių leidinių žurnalistų.

Poilsiautojai iš Rusijos jau seniai yra atradę Palangos, Druskininkų, Neringos, Birštono kurortus. Šiemet dosnumu garsėjančius rusus mėgino pritraukti ir vos prieš keletą metų kurortinių vietovių statusą gavę Anykščiai, Zarasai, Ignalina, Trakai.

Palangos turizmo informacijos centro direktorė Alla Valužienė parengtoje prezentacijoje  pristatė karščiausias šio kurortinio sezono naujienas: SPA kompleksą „Palanga SPA Design“, naują konferencijų centrą „Vanagupėje“, atnaujintą jūros tiltą, Botanikos parko renovaciją bei Gintaro muziejaus ekspozicijos atnaujinimą, džiazo gatvę, nemokamas belaidžio interneto prieigas, Palangos sanatorijas bei sveikatingumo centrus.

Lietuvos SPA ir Kurortų asociacijų stendas MITF parodoje  tikrąją prasme buvo vartai į parodą, geriausioje parodos salės vietoje - prieš pat centrinį įėjimą.

Visi parodos lankytojai prieš patekdami į parodą  turėjo praeiti ir Lietuvos stendą, kurio plotas šiais metais buvo 30 kv.m. Parodinis plotas bei stendo gamyba buvo finansuojami iš Lietuvos kurortų asociacijos vykdomo projekto „Sveikatos turizmo paslaugų skatinimas tikslinėse eksporto rinkose“ lėšų.

Tris dienas trukusioje tarptautinėje turizmo mugėje MITF dalyvavo 42 Rusijos Federacijos regionai ir 35 užsienio šalims atstovaujančios turizmo agentūros. Jos siūlė poilsį, gydymą, aktyvų laisvalaikio leidimą 470 tūkst. turizmo objektų.

Didelė dalis parodos lankytojų - individualūs turistai, planuojantys šių metų atostogas Lietuvoje, vidutinio ir  vyresni nei  50 metų potencialūs turistai. Daugelis jų jau ilsėjosi  Palangoje, bet buvo ir ketinančių atvykti pirmą kartą.

Parodos lankytojai išskirtinai domėjosi ramiu poilsiu, tačiau ir pramogos turi būti netoliese. Palangos geografinė padėtis  maskviečių  turizmo rinkai labai tinkama – šalia Klaipėda, galima nuvykti į Kuršių Neriją ar aplankyti Latviją.

Džiugi naujiena maskviškiams buvo žinia apie avia reisus Maskva – Palanga – Maskva, kurie prasidės birželio 26 dieną.

Lietuviškos kainos maskviečių negąsdina. Palangos turizmo informacijos centro leistuose turizmo giduose apie Palangą ir apylinkes, lankytinas vietas, pramogas, bei apgyvendinimo galimybes (kur nurodytos apgyvendinimo  kainos litais) dažnas parodos lankytojas klausė ar tai Eurais.

Daug klausimų apie poilsį Palangoje gavo kurorto verslininkai. Į Maskvą pasiūlyti savo paslaugų atvyko sanatorijos „Palangos linas“, sveikatingumo centro „Energetikas“ ir turizmo agentūros „Palangos tauras“  atstovai.

Dauguma Lietuvos stendo lankytojų prie jo praleisdavo apie pusvalandį ir ilgiau.  Potencialų turistą domino viskas - nuo vizos gavimo sąlygų, iki kaip atvykti iš Maskvos į Palangą, renginiai, SPA procedūros, ramus  komfortabilus poilsis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „ Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Rusus domino viskas - nuo vizos gavimo sąlygų iki kaip atvykti iš Maskvos į Palangą

Alla Valužienė, Palangos turizmo informacijos centro direktorė, 2011 05 20 | Rubrika: Miestas

Gegužės 12-14 dienomis Palangos  turizmo informacijos centras kartu su Lietuvos kurortų asociacija dalyvavo 11-oje tarptautinėje turizmo parodoje MITF-2011 Maskvoje. Palanga šioje parodoje pristatoma nuo pat parodos gyvavimo, t.y. jau vienuoliktą kartą.


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius