Scenoje išvydę pasipuošusį Marijoną Mikutavičių gerbėjai neteko žado

Palangos tiltas, 2022-08-03
Peržiūrėta
672
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Scenoje išvydę pasipuošusį Marijoną Mikutavičių gerbėjai neteko žado

Išskirtinių koncertų seriją su Kauno bigbendu rengiantis Marijonas Mikutavičius prisipažino, kad prieš pirmąjį pasirodymą jaudinosi labiau nei įprastai. Pilnutėlėje Palangos koncertų salėje dainininkas pristatė naujai aranžuotą septyniolikos geriausių savo dainų programą.

Gerai žinomi kūriniai, nors ir išliko puikiai atpažįstami, įgijo orkestrinės apimties ir gelmės. Kiti M. Mikutavičiaus pasirodymai su bigbendu – rugpjūčio 18 d. Vilniuje ir rugsėjo 8 d. Kaune.

„Pirmą kartą Palangoje su kostiumu“, – prieš pirmą koncertą šmaikštavo Marijonas. 

Jis atrodė itin elegantiškai vilkėdamas juodą klasikinį kelnių ir švarko ansamblį bei baltus marškinius. Net varlyte ta proga pasidabino. 

Naujas įvaizdis sužavėjo publiką. Tapo aišku, kad ji nieko panašaus iš Marijono nesitikėjo. Pirmomis sekundėmis į sceną einančio atlikėjo susirinkusieji net nepažino. Ir tik po pauzės susigaudžiusi salė prapliupo gausiais plojimais. „Stengiuosi išlaikyti bigbendo lygį“, – juokėsi Marijonas, tačiau į koncerto pabaigą nebeištvėrė ir nusimetė švarką. Energingam, daug scenoje judančiam dainininkui po beveik dviejų valandų šou su kostiumu tapo itin karšta. 

„Šiuo metu ant scenos yra velniai žino kiek kilogramų vario, todėl esu arčiausiai metalo (muzikos stiliaus – aut.past.), kiek tik esu buvęs gyvenime“, – geros nuotaikos nuo pat koncerto pradžios nestojo Marijonas.

Dainininkas per ilgą koncertinę biografiją yra vos kelis sykius dainavęs su orkestru, tačiau tai buvo pavieniai kūriniai. Pilna, specialiai aranžuota, solinė programa akompanuojama 17 bigbendo muzikantų ir pritariant trims vokalams suskambo pirmą kartą. 

Sudėtingos instrumentuotės Marijono dainos išsiskleidė kaip niekad plačiai, kai jas užgrojo bigbendas. Lyriški kūriniai „Aš gyvenau“, „Aš miręs“, „Balintos sienos“, „Drąsių nieks nežudo“ tarsi įgijo papildomo gylio ir užkabino nuščiuvusią salę iki pat širdies gelmių. Himnai „Nebetyli sirgaliai“, „Trys milijonai“ pakylėti varinių pučiamųjų suskambo dar didingiau. O pašėlę „Leidom pasileidom“, „Ar mylėsi tu mane?“, „Pasveikinkit vieni kitus“, „Dabar geriausi vakarai“ – atrodo ir buvo sukurti groti su visu bigbendu. Kūrinių aranžuotes bigbendui sukūrė jo vadovo Jievaro Jasinskio kūrybinė grupė „JJA Music“.

„Tūkstantį kartų jau tas dainas esu dainavęs ir nemaniau, kad jos mane dar gali nustebinti. Bet buvo labai netikėtų momentų“, – įspūdžiais po koncerto dalijosi Marijonas. 

M. Mikutavičiaus pasirodymas su Kauno bigbendu, be jokios abejonės, buvo daugiausiai tą vakarą žiūrovų sutraukęs įvykis visame kurorte. Jį stebėjo virš 2000 žmonių. „Esu sujaudintas, kad užuot ėję saulės lydėti, kai toks puikus oras, atėjote pabūti su mumis“, – dėkojo dainininkas.

Publika pirmą kartą išgirdusi bigbendui aranžuotas mylimas dainas neliko nusivylusi renginiu ir koncerto pabaigoje šėlo ne ką prasčiau nei per roko koncertą. Ir net išsireikalavo pakartoti „Tris milijonus“. 

Marijonas ir Kauno bigbendas koncertuos: rugpjūčio 18 d. Vilniuje, VU didžiajame kieme, festivalyje „Untold City“ ir rugsėjo 8 d. Kauno miesto festivalyje „Muzika botanikoje“, VDU Botanikos sode.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Po kelerių metų pertraukos į meno uostą grįžo marinos, vasariškai nusiteikusių meno mylėtojų žvilgsniai krypo į fotografijos žanrą, didelio populiarumo sulaukė netikėtai meno rinkos scenoje pasirodę tapytojo Antano Gudaičio (1904–1989) kūriniai. 


Išskirtinių koncertų seriją su Kauno bigbendu rengiantis Marijonas Mikutavičius prisipažino, kad prieš pirmąjį pasirodymą jaudinosi labiau nei įprastai. 


Poilsiautojai tikrai nesitikėjo pamatyti tai, ką išvydo pajūryje.


Kai netekties skausmą išgyvena tavo draugas, tai priimi kaip savo asmeninę netektį ir ieškai žodžių užjausti, padėti, paguosti... „Šiandien vienas iš pačių didžiausių ir ištikimiausių Palangos draugų Larsas Tomas Larssonas man parašė, jog neteko savo mylimos sutuoktinės Gunillos – pasiglemžė liga, kurios medicinos pasaulis dar neišmoko iki galo pažaboti,“ – savo Facebook paskyroje šeštadienį...


Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.


Tėvai laikinai neteko vaikų globos dėl nerūpestingumo

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18 | Rubrika: Miestas

Per praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriuje registruoti trys atvejai, kuomet tėvai laikinai neteko teisių į vaikų globą.


Energinga, nesibaidanti naujos veiklos ir iššūkių draugijos „Lietuvai pagražinti“ Palangos skyriaus pirmininkė, Palangos TAU tarybos pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė tikino, kad aktyvistė jau buvo daržely ir džiaugėsi, kad esanti laiminga, jog gyvenime nejautusi būtinybės siūlytis darbdaviams. „Esu laiminga dėl to, kad gyvenime niekada neteko pačiai...


Nuo praėjusio savaitgalio į Palangos gyventojus nusitaikė telefoniniai sukčiai. Trečiadienį pateiktais duomenimis, Palangos miesto policijos komisariatui vienuolika gyventojų pranešė, kad jiems buvo skambinta ir bandyta išvilioti internetinės bankininkystės kodus. Keturios patiklios palangiškės iš viso neteko 9 tūkst. 300 Lt.


Vieniems ji buvo vieniša karė, mūru stojusi už miestelėnų reikalus, kitiems – aštrialiežuvė, ne visada pelnytai viešai plakusi visus per Tarybos posėdžius ir miesto visuomenininkų susirinkimus. Bet ponia Rūta Ruzgutė jau išėjo į nebūtį – miestas neteko vienos kurorto bendruomenės lyderių, aktyvistės ir ryškios kurorto asmenybės.  ...


Meilė teatrui – mokyklos scenoje

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 27 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Palangos Pradinėje mokykloje šurmuliavo „Teatro savaitė“. Į sceną lipo ir mokiniai, ir mokytojai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius