Tėvai laikinai neteko vaikų globos dėl nerūpestingumo

"Palangos tilto" informacija, 2016-07-18
Peržiūrėta
3
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tėvai laikinai neteko vaikų globos dėl nerūpestingumo

Per praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriuje registruoti trys atvejai, kuomet tėvai laikinai neteko teisių į vaikų globą.


40-metė moteris iš Kauno į Palangą atvyko poilsiauti su draugu ir 8 metų sūnumi.
Anot Palangos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos Emilijos Lapėnienės, vaiko mama su draugu prisigėrė, sukėlė konfliktą, dienos metu moteriai nustatytos 2,95 promilės.
„Ji nebesuvokė savo veiksmų, nebesugebėjo pasirūpinti sūnumi. Vaikui suteikta visapusiška pagalba globos įstaigoje“, – sakė vedėja.
Kitu atveju, 32-ejų metų palangiškė išvyko į svečius, pamiršusi, kad viename iš ikimokyklinių įstaigų paliko 3 metų dukrytę.
„Mama grįžo namo tik po dviejų parų. Mažametė buvo apgyvendinta institucijoje, jai nustatyta laikinoji globa“, – sakė vedėja.
Anot jos, savaitgalį buvo gauta informacija apie tai, kad pajūryje apvogta nepilnametė 17 metų mergaitė. Ji liko be pinigų, dokumentų, telefono, be galimybės susisiekti su artimaisiais, gyvenančiais Nemenčinėje, Vilniaus rajonas.
„Dėl šio įvykio raštu buvo informuotas Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, kuris pažadėjo surasti tėvus, įpareigoti juos, kad pasirūpintų dukros grąžinimu į šeimą. Tą pačią dieną paskambino mergaitės mama, tvirtino nežinojusi, kad dukra Palangoje, ir informavo, kad iš pat ryto atvyks jos parsivežti į namus. Mergaitei suteiktos maitinimo ir nakvynės paslaugos vaikų socialinės globos skyriuje lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“, – pasakojo E. Lapėnienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ informavo "Palangos tiltą", kad gegužės 8 d. 5 val. Palangoje bus keičiamos aštuonios 110 kV oro linijų atramos ir planinių remonto darbų metu 20 valandų bus atjungta Palangos transformatorių pastotė bei laikinai sustabdytas elektros energijos tiekimas daliai elektros vartotojų. Numatoma, kad elektros...


Trečiadienį, kovo 15 d., Palangos miesto globos namus ir Palangos miesto socialinių paslaugų centrą pasiekė geradarių miestui padovanotos apsaugos priemonės – respiratoriai FF P2 bei rankų dezinfekavimo skystis.


Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausioji prokurorė Dalia Pocienė padovanojo savo šeimos biblioteką, daugiau nei 300 knygų, Palangos globos namų bendruomenei. Knygos jau rado savo vietą jos bibliotekoje.


Palangos globos namai šeštadienį, gruodžio 21 d., atšventė 25-ąjį gimtadienį.


UAB "Palangos vandenys" praneša, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.  


UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.    


Nuo antradienio, rugsėjo 17 d., dėl remonto darbų laikinai uždaroma Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų.Maždaug 380 metrų ilgio Kalgraužių gatvės dalis, kurią Palangai perdavė Kretingos rajono savivaldybė, uždaryta bus maždaug mėnesį.  


Tėvai laikinai neteko vaikų globos dėl nerūpestingumo

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18 | Rubrika: Miestas

Per praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriuje registruoti trys atvejai, kuomet tėvai laikinai neteko teisių į vaikų globą.


Nuo praėjusio savaitgalio į Palangos gyventojus nusitaikė telefoniniai sukčiai. Trečiadienį pateiktais duomenimis, Palangos miesto policijos komisariatui vienuolika gyventojų pranešė, kad jiems buvo skambinta ir bandyta išvilioti internetinės bankininkystės kodus. Keturios patiklios palangiškės iš viso neteko 9 tūkst. 300 Lt.


Rotary klubo dovanos – Palangos miesto globos namams

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 12 | Rubrika: Miestas

Pirmosios pavasario dienos suteikė daug džiaugsmo kurorto globos namų gyventojams ir darbuotojams, kur Palangos ir Silkeborgo (Danija) Rotary klubai užbaigė paramos teikimo Palangos miesto globos namams dvimetį projektą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas