Seimo narys Pranas Žeimys: būtina kalbėtis

„Palangos tilto“ informacija, 2009-01-16
Peržiūrėta
2379
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip „Palangos tiltui“ telefonu apibūdino Vilniuje įvykusią protesto akciją Seimo narys, valdančiajai daugumai astovaujantis Pranas Žeimys, mitingo, kurį organizavo šalies profsąjungos, pradžia buvo tvarkinga ir pakankamai taiki.
„Aš aikštėje prie Seimo rūmų buvau nuo pat protesto akcijos pradžios. Žmonių, kurių, mano skaičiavimu, susirinko apie 5 tūkstančiai, reikalavimai daugiau buvo ekonominiai. Mitinguotojai išsakę savo reikalavimus, kurie nebuvo politiniai, o kalbėta, kad norima dialogo, pajudėjo link Vyriausybės pastato. Po gero pusvalandžio, ištuštėjus aikštei, pasirodė įkaušusių jaunuolių minia, užsidengusių šalikais veidus, kurie ėmėsi chuliganiškų veiksmų: daužyti Seimo langus, kai kurie pasiėmę lentgalius ar net su strypais, pasirodžius tvarkos sergėtojams, prasidėjo stumdymasis. Buvo  panaudotos ašarinės dujos, kurios gal panaudotos per vėlai“,- nušvietė įvykių eigą seimūnas, pridūręs, kad kai kurie už viešosios tvarkos pažeidimus bus nubausti.
Pasak parlamentaro, riaušės – tai ne profsąjungų surežisuoti dalykai, o provokacija, kurią nepatvirtintais duomenimis esą organizavusi partija „Frontas“.
Parlamentaro tvirtinimu, mitinge politinių reikalavimų, kaip Rygoje, nekelta. P.Žeimys, vertindamas susiklosčiusią padėtį, pripažino, kad dialogas tarp politikų, priimančių sprendimus, ir žmonių turi vykti nuolat, o ne pradėti kalbėti tada, kai prasideda mitingai. „Aš savo nuomonę dėl būtinybės bendrauti su žmonėmis išsakiau ir frakcijos pasitarime. Ekonominė padėtis sudėtinga ir tik visoms pusėms bendru sutarimu  įmanoma išlipti iš ekonominės duobės“, - sakė parlamentaras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

LRT laidų vedėjui ir žurnalistui Virginijumi Savukynui susidūrus su nacionalinio transliuotojo LRT cenzūra, Krikščionių profsąjunga kviečia visus, kam svarbi LR Konstitucijoje įtvirtinta žodžio laisvė į solidarumo ir protesto akciją #STOP LRT CENZŪRAI.


Buvęs kurorto meras ir buvęs Seimo narys, ilgametis TS-LKD narys Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju.


Kai į pirmąjį posėdį susirinko 2016–2020 metų kadencijos Seimas, palangiškiams gerai pažįstami jau buvę jo nariai – konservatorius Pranas Žeimys ir liberalsąjūdiečiams mirksinti Jolita Vaickienė, kuriai rinkimai į Seimą pasibaigė nesėkmingai, patylomis jau dėlioja naują gyvenimą kaip privatūs asmenys – be valdžios ir dėmesio. JOKIO dėmesio. „Deja, tokia Prano...


Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) sekmadienį išsirinko partijos pirmininko pavaduotojus, partijos Tarybą, Prezidiumą ir Priežiūros komitetą. Į TS-LKD Tarybą buvo išrinktas ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Seimo narys Pranas Žeimys.


Pergalę dėl Seimo nario mandato Pajūrio rinkimų apygardoje paskutinę akimirką sugriebęs Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatas Pranas Žeimys Darbo partijos kandidatę Genoveitą Krasauskienę aplenkė vos 45 balsais. P. Žeimys surinko 50,18 proc. balsų, G. Krasauskienė – 49,82 proc., bet „darbietė“ pasinaudojo įstatymo numatyta galimybe ir...


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


„Konservatoriai su koalicijos partneriais reanimavo valstybę, dabar jiems, pastačius ją ant kojų, turi būti suteikta teisė ją reabilituoti ir prikelti naujam gyvenimui. Seimui nereikia rėksnių, kurių Parlamente, deja, yra ne vienas, o dabartinis Seimo narys Pranas Žeimys – labai vakarietiškas, puikiai išmanantis įstatymų leidybą ir, svarbiausia, labai sąžiningas...


Nors už lango vasara, ir Seimo posėdžiai nevyksta, įstatymų leidėjai dar nesiturškia pajūryje, o lankosi savo rinkėjų apylinkėse, bendrauja su vietos valdžia. Seimo narys Pranas Žeimys, į Seimą išrinktas Pajūrio rinkimų apygardoje, užėjęs į „Palangos tilto“ redakciją, prisipažino, kad dar neatostogaująs. „Galbūt vėliau“, - sako P. Žeimys, sutikęs...


Pernai rudenį palangiškių deleguotas į Seimą buvęs ilgametis kurorto meras Pranas Žeimys savo išskirtiniame interviu „Palangos tiltui“ sakė, kad šiemet mūsų žmones užklupęs sunkmetis tiek valstybei, tiek jos gyventojams buvo didžiulių permainų ir sudėtingų išbandymų laikotarpis.


Seimo narys Pranas Žeimys: būtina kalbėtis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 16 | Rubrika: Miestas

Kaip „Palangos tiltui“ telefonu apibūdino Vilniuje įvykusią protesto akciją Seimo narys, valdančiajai daugumai astovaujantis Pranas Žeimys, mitingo, kurį organizavo šalies profsąjungos, pradžia buvo tvarkinga ir pakankamai taiki.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius