Šeimų plaukimo varžybose palangiškių komanda „Mama, neklok lovos, aš tuoj grįšiu“ – antra

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-24
Peržiūrėta
1583
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų komandoms, kuriose būtinai turėjo būti ir po du nepilnamečius narius, reikėjo pasikeičiant įveikti tris estafetes.

Pirmojoje plaukikams po 25 metrus reikėjo įveikti rankomis laikantis plūduriuojančios lentos ir plaukiant tik kojų judesių pagalba.
Palyginus plaukimų laikus paaiškėjo, kad šią rungtį laimėjo Palangos komanda originaliu pavadinimu „Mama, neklok lovos, aš tuoj grįšiu“. Klaipėdos „Undinų“ komanda nuo varžovų atsiliko vos 7 šimtosiomis sekundės dalimis. Tolimesnė varžybų eiga parodė, kad šios dvi šeimos ir sprendė, kam atiteks čempionų taurė.

Trečiojoje vietoje likę Palangos „Kamuoliukai“ finišą pasiekė tik po daugiau nei 20 sekundžių. Iki pat varžybų pabaigos palangiškiai lyderių taip ir nepavijo, bet ir trečiosios vietos niekam neužleido.

Antrojoje estafetėje kiekvienos komandos nariams po 25 metrus teko nuplaukti po savimi pasikišus dvi lanksčias neskęstančias lazdas, kurios vis mėgindavo išsprūsti į vandens paviršių.

Šį kartą jau vikresni ir greitesni buvo „Undinai“. Tačiau šioje estafetėje netikėtą staigmeną iškrėtė „Kamuoliukai“, kurie nuo antrą vietą užėmusios komandos „Mama, neklok lovos, aš tuoj grįšiu“ atsiliko tik puse sekundės.

Kaip aukščiausio lygio įtemptose varžybose, nugalėtoją lėmė paskutinė trečioji estafetė, nes abu lyderiai savo sąskaitoje turėjo po vieną pergalę.

Paskutiniojoje rungtyje kiekvienam komandos nariui reikėjo įveikti po 50 metrų plaukiant laisvuoju stiliumi. Šioje estafetėje Klaipėdos „Undinai“ įrodė, kad yra greitesni plaukikai už palangiškius.

Tad pirmųjų Šeimų varžybų nugalėtojų taurę į viršų kėlė „Undinų“ komanda: klaipėdietis Jevgenijus Grigorjevas ir trys jo sūnus: 25 metų Liudvikas, 12 metų Edvardas ir dešimtmetis Viktoras. Kiekvienam iš jų atiteko pagrindinis prizas - metinis Palangos baseino abonementas, su kuriuo baseine ir sveikatingumo zonoje galima pramogauti kasdien nuo ryto iki vakaro.

Kaip po varžybų papasakojo komandos kapitonas Liudvikas, apie Palangoje organizuojamas šeimų varžybas laikraštyje pirmoji perskaitė mama ir iš karto pasiūlė dalyvauti, nes visa šeima yra plaukikai.

Tėvelis buvęs profesionalus naras, Liudvikas daugiau nei 10 metų lankė plaukimo sporto užsiėmimus ir buvo pasiekęs pergalių republikinėse varžybose, o jaunesnieji broliai iki šiol lanko plaukimo treniruotes. Todėl Liudvikas neslėpė, kad „Undinais“ pasivadinę klaipėdiečiai Palangos baseine tikėjosi lengvos pergalės ir labai nustebo sutikę jų vertą varžovą - „Mama, neklok lovos, aš tuoj grįšiu“ komandą.

„Bet žymiai įdomiau yra atkaklioje kovoje užimti antrą vietą, nei nuobodžiai laimėti“, - sakė Liudvikas, kuris džiaugėsi ir pergale, ir už ją skirtais prizais.

Anot jo, jei būtų užimta antroji vieta, už kurią buvo apdovanojama pusmečio abonementais, teisė nemokamai lankytis baseine jau būtų pasibaigusi dar pavasarį. Dabar gi, Klaipėdos universitete į pirmą kursą įstojęs klaipėdietis vasarą ketina padirbėti Palangoje ir džiaugėsi, kad tuomet turės galimybę kasdien atsigauti baseine.

Visa Liudviko šeima gyrė varžybas, kurios jiems buvo labai smagios ir neabejojo, kad kitąmet jų komanda vėl dalyvaus. „Juk reikės abonementus prasitęsti kitiems metams“, - juokėsi vienas iš Šeimų varžybų nugalėtojų.

Antroje vietoje likusiai Kristinos, Sergejaus, Danilos Slipakų šeimai, kuriems talkino dešimtmetis giminaitis Joris Makarevičius, atiteko pusmečio abonementai.

Trijų mėnesių abonementais buvo apdovanota trečią vietą užėmusi palangiškių komanda: Diana su sužadėtiniu Remigiju Andrijausku, 11 metų duktė Eva ir giminaitė Karolina.

Kad pirmosiose varžybose neliktų pralaimėjusiųjų, visiems likusiems jų dalyviams buvo įteikti vienkartiniai kvietimai apsilankyti Palangos baseine.

Jį gavo ir vyriausias varžybų dalyvis 67 metų palangiškis Tadas Freitakas, ir jauniausias plaukikas 6 metų Kajus Rupulevičius iš Palangos, kuris vos prieš du mėnesius išmokęs plaukti vienu ypu įveikė 50 metrų distanciją. Tai padaryti buvo nelengva net ir suaugusiesiems.

Šaunios ir nuotaikingos šeimų plaukimo varžybos baigėsi bendromis vaišėmis.

Gardžiomis picomis visus vaišino bendrovė „EAT Joda Pizza“, desertais – „Pajūrio kepyklėlė“. Gaiviuosius gėrimus pilstė „Barley Bros“, o „Žalia giria“ visų varžybų metu dalyvius aprūpino mineraliniu vandeniu. „Biofarmacija“ prisidėjo prie apdovanojimų ir visiems nugalėtojams įteikė natūralių maisto papildų.

Po varžybų visos šeimos lyg susitarusios organizatorių teiravosi, ar tokios varžybos bus ir kitais metais. Neabejotinai bus!

Viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Grupinės plaukimo pamokos vaikams arba suaugusiems.


Palanga naujaisiais namais tapo ir plaukimo takelių vunderkindo, plaukiko Dano Rapšio pirmajai trenerei Židrūnei Budrienei. „Man čia – labai labai gerai. Palanga tokia fantastiška! O Palangos baseinas – toks, 25 metrų – tikrai yra vienas geriausių ir moderniausių visoje Europoje“, – per Lietuvos plaukimo čempionato, vykusio Klaipėdoje, pertraukėlę „Lietuvos pajūriui“, laikraščio „Palangos...


Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra. Už antrojo rinkimų rato borto likusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „Palangos tiltui“ prisipažino, kad tikėjusi, jog jai pavyks pakliūti į antrąjį rinkimų turą. „Bet rinkėjų valia yra tokia, kokią mes ją matome. Žinoma, aš ją gerbiu.“


Miegojimo mechanizmą turinčios sofos šiais laikais yra itin populiarus sprendimas – kai prireikia papildomos nakvynės vietos, tokie baldai niekuomet nepaveda. Visgi, taupant vietą, tokia sofa gali būti naudojama ir vietoj įprastos lovos. Žinoma, kasdieniam naudojimui keliame kur kas daugiau reikalavimų, tad iš anksto reikėtų pasirūpinti, kad toks poilsis būtų kaip įmanoma...


Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų...


Palangos baseino plaukimo takelius išmėgins šeimos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 10 | Rubrika: Miestas

Kuri šeimyna greičiausiai plaukia, o kuri yra ištvermingiausia vandenyje? Tai išsiaiškinti palangiškius ir kitur gyvenančius jų giminaičius spalio 19 dieną kviečia viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“ valdanti Palangos baseiną. Jame pirmą kartą kurorto istorijoje įvyks Šeimų plaukimo varžybos, kuriose paaiškės mūsų...


Tęsiasi 2015–2016 metų Lietuvos mokyklų žaidynės. Stipriausia Palangos miesto mažojo futbolo 5x5 komanda, kurią sudaro „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, (gim. 2002 m. ir jaunesni), sėkmingai dalyvavo ir zoninėse varžybose. Rungtyniaudami prieš Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos (0:0), Klaipėdos P. Mašioto progimnazijos (4:2), Kretingos...


Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.


Antradienį, kovo 6 dieną, „Baltijos” pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, laukia „Palangos tilto“ krepšinio komanda, kuri pirmą kartą dalyvaus Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. „Palinkėkite...


Mero komanda negirdi palangiškių

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 02 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Seimo narys Pranas Žeimys miesto savivaldybėje esančiame savo biure priiminėjo gyventojus. Apsilankęs palangiškis Zigmas Vaičiūnas parlamentarui sakė, kad daugiau nei pusmetį iš kurorto valdžios nesulaukia atsakymo dėl dar pernai pateiktos miestelėnų peticijos. Taip pat kalbėta, kad nenorima spręsti teisėtų miesto gyventojų reikalavimų dėl šilumos tiekimo bei kitų komunalinių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius