Stiprus vėjas Palangoje pridarė bėdų

Palangos tiltas, 2015-11-12
Peržiūrėta
474
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Stiprus vėjas Palangoje pridarė bėdų

Praėjusį savaitgalį siautėjant smarkiam vėjui Palangos PGT ugniagesiams gelbėtojams 5 kartus teko vykti šalinti jo padarinių:

2015-11-08 15.18 val.
Klaipėdos pl. 50A, pil. S. S. pranešė BPC tel. 112, kad ant važiuojamosios kelio dalies užvirtęs medis, trukdo pravažiuoti. Atvykus PGP, medis buvo supjaustytas ir pašalintas į šalikelę.

2015-11-08 16.09 val.
Pil. J. T. pranešė 112, jog Klaipėdos pl. ir Malūno g. sankryžoje ant kelio užvirtęs medis, trukdo pravažiuoti. Atvykus PGP, medis supjaustytas ir pašalintas.

2015-11-08 19.39 val.
Prie Naglio g. – Jūratės g. sankryžos, Palangos PGT gavo tiesioginį pranešimą iš Palangos policijos komisariato, kad ant kelio nuvirtęs medis. Atvykus, nuvirtęs medis supjaustytas ir patrauktas nuo pėsčiųjų tako.

2015-11-08 19.55 val.
Pil. R. P. pranešė, kad Vilimiškės takę ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis. Atvykus, ant važiuojamosios kelio dalies buvo pabirusios šakos. Naudojant grandininį pjūklą šakos nuo kelio dalies pašalintos.

2015-11-08 19.59 val.
Senosios gimnazijos budėtoja pranešė, kad pavojingai pasviręs medis gali išdaužti mokyklos langus. Atvykus, į mokyklos sieną atsirėmė įlūžęs medis. Medį dėl stipraus vėjo pašalinti nebuvo galimybės, nes buvo reikalingas bokštelis. Įvykio vieta aptverta „Stop“ juosta. Pavojaus, kad medis nukris ant važiuojamosios kelio dalies ar išmuš mokyklos langų stiklus, nebuvo. Pranešta UAB „Palangos komunalinis ūkis“.

Ugniagesiai gelbėtojai primena gyventojams, kad pučiant stipriam vėjui gali virsti  dideli medžiai, griūti silpnos konstrukcijos statiniai. Siaučiant vėjui, automobilių nereikėtų statyti po medžiais ar palikti prie tvorų. Gyventojai turėtų sandariai uždaryti namų duris ir langus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip ištverti karantiną? Kaip nepasiduoti nerimui ir blogai nuotaikai? Angelina Buteikienė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo Palangos skyriaus anglų kalbos ir biologijos mokytoja, prisipažįsta, kad jai šie metai kol kas - labai nelengvi.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kurorte siautėjo uraganinis vėjas

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 10 25 | Rubrika: Miestas

Lietuvoje trečiadienį siautė stiprus vėjas, sujaukęs miestus ir sukėlęs nerimo gyventojams. Palangoje didelių bėdų išvengta, – nenukentėjo nei žmonės, nei jų turtas, tačiau darbo tarnyboms netrūko – virto medžiai, prilaužyta daug šakų, pavieniams gyventojams buvo nutrūkęs elektros tiekimas. Dar ir vakar komunalininkai uoliai plušėjo, siekdami sutvarkyti vėjo...


Po praėjusiame „Palangos tilto“ numeryje pasirodžiusio straipsnio apie ilgą laiką lietui lijus patirtus palangiškių nemalonumus, viena skaitytoja pastebėjo, jog būta ir daugiau negandų, nei kad aprašyta.


Prezidentei pasiūlius Švietimo įstatymo pataisas, kuriomis būtų taikomos švietimo įstaigų vadovų kadencijos, keičiama vadovų atrankos tvarka ir jų tvarkos vertinimas, stiprinama mokyklos savivalda, sulaukė nemenkos visuomenės reakcijos. Pritariančių šioms pataisoms esama, tačiau pripažįstama, jog kol kas klausimų yra daugiau nei atsakymų. Manoma, jog visų jų...


Praėjusį savaitgalį siautėjant smarkiam vėjui Palangos PGT ugniagesiams gelbėtojams 5 kartus teko vykti šalinti jo padarinių:


Nuo Kalėdų jau trečiąkart Lietuvos pajūrį užklumpanti vėtra šį kartą Palangai pridarė rimtų nuostolių. Meteorologų Feliksu pavadinto iki 34 metrų per sekundę greitį sekmadienio naktį pasiekusio uragano padarinių likvidavimas, Palangos komunalininkų skaičiavimu, gali kainuoti iki 30 tūkst. eurų.


NAUJIENŲ PABIROS

2014 03 17 | Rubrika: Miestas

Vėtra: savaitgalį į Lietuvą sugrįžusi žiema ir ją atlydėjęs stiprus, gūsingas vėjas, vietomis siekęs 27 m/s, gyventojams pridarė didelių nuostolių. Stiprus vėjas laužė medžius, plėšė stogus, griovė kaminus ir kitaip gadino gyventojų turtą.


Vieną šaltą žiemos vakarą apsilankiusi palangiškio Vytauto Kuso dirbtuvėse dailininko paklausiau: „Kas yra V. Kusas? Dailininkas, fotografas, poetas, pačių mažiausių ir pačių didžiausių darbų kūrėjas, daugelio įdomių projektų autorius, žmogus-vėjas?“ Prieš daugelį metų vykusioje dailininko parodoje Raseiniuose jam patikęs tuometinio Seimo pirmininko...


Siautėjęs vėjas apdraskė miesto medžius

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 07 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį siautėjęs stiprus vėjas nepaliko nuošaly ir Palangos. Vėjo gūsiai siaubė kurorto medžius, laimei, nepridarę žalos miestelėnams. Sekmadienio vakare prasidėjusi audra įsisiautėjo naktį. Pakilusios bangos iš apačios aptalžė Palangos tiltą – išmušė keletą jo lentų. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, tilto remontas kainavo apie tūkstantį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius