Sukrėsta netikėtos mamos mirties palangiškė kelia klausimus – kodėl įvykis viešai nefiksuotas, o teritorija labai greitai sutvarkyta?

Palangos tiltas, 2023-09-10
Peržiūrėta
837
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrt.lt nuotr.
Lrt.lt nuotr.

Į LRT.lt kreipėsi sukrėsta palangiškė, kurios mama, keliaudama iš darbo namo vėlų rugpjūčio 14 dienos vakarą, žuvo nukritusi nuo „Rimi“ nuomojamų pagalbinių patalpų laiptų Palangoje. Mirusiosios dukrai kilo klausimų, kodėl įvykis nebuvo niekur užfiksuotas ir teritorija, prieš tai ganėtinai apleista, staiga buvo greitai sutvarkyta.

Moteris tikino esanti labai nustebinta dėl to, kad įvykis nebuvo fiksuotas policijos suvestinėje ir apskritai liko niekur nepaminėtas, o ir iš pačios „Rimi“ nesulaukė jokios žinutės.

Iš žuvusios moters dukros atsiųstų nuotraukų matyti, jog iškart po nelaimės laiptai buvo užtverti „Stop“ juosta, o vėliau ir visiškai uždengti. Tiesa, mirusi moteris nebuvo „Rimi“ darbuotoja.

„Labai keista. Ji (mama – red. past.) ėjo namo, lipo tais laiptais, dabar jau niekas nepasakys, ko ji ten lipo. Ne taip koją pastatė, užkliuvo ir krito, mirtinai susitrenkė galvą.

Mes po to matėme, kad tie laiptai netvarkyti, nutrupėję, aplink teritorija neapšviesta. Ten yra „Rimi“ parduotuvės pagalbinės patalpos. Iškilo labai didelis klausimas, kodėl niekur nėra viešinama, kodėl po to įvykio labai greitai šitie laiptai buvo sutvarkyti, visa aplinka buvo sutvarkyta“, – LRT.lt pasakojo žuvusiosios dukra.

Ji teigė apie nutikusią nelaimę sužinojusi tik kitos dienos ryte iš policijos. Mirusią moterį radęs žmogus informavo „Rimi“ apsaugininką, o šis iškvietė policiją.

„Mes informaciją gavome iš policijos. Iš „Rimi“ pusės visiškai nieko. <...> Labai keista, kad taip greitai pradėjo tvarkyti, laiptus uždengė, informacinius kuoliukus sudėjo, žolė nupjauta. Nors pradžioje buvo apleista.

Manome, kad galėjo būti išvengta šio įvykio, ten bet kas galėjo nukristi. Tie laiptai buvo labai stipriai nutrupėję“, – sakė palangiškė.

Vykdomas ikiteisminis tyrimas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialistė Asta Kažukauskienė LRT.lt informavo, kad toks įvykis Palangoje buvo užfiksuotas – rugpjūčio 15 d. apie 7 valandą ryto gautas pranešimas iš greitosios pagalbos medikų, kad Palangoje, Vytauto g., prie prekybos centro laiptų apačioje rastas mirusios moters kūnas.

A. Kažukauskienė įvardijo, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas, o rugsėjo 5 dieną gautos ekspertų išvados. Žinoma, dėl duomenų apsaugos jos atskleidžiamos tik mirusiosios artimiesiems, tačiau ikiteisminis tyrimas vykdomas toliau.

Paklausta, kodėl ši mirtis nebuvo niekur paviešinta, ji atsakė, kad dėl įvykių gausos į viešai skelbiamas suvestines įtraukiami ne visi įvykiai, dėl kurių pradedami ikiteisminiai tyrimai.

„Rimi“ atstovė spaudai Eglė Krasauskienė trumpai pakomentavo, kad apie tokį įvykį yra žinoma, tačiau priežasčių ir aplinkybių komentuoti negali dėl vykdomo ikiteisminio tyrimo.

 

Patricija Kirilova, LRT.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į LRT.lt kreipėsi sukrėsta palangiškė, kurios mama, keliaudama iš darbo namo vėlų rugpjūčio 14 dienos vakarą, žuvo nukritusi nuo „Rimi“ nuomojamų pagalbinių patalpų laiptų Palangoje.


Nuo 2023 m. liepos 1 d. įsigaliojo Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo pataisos, kad prekių ir produktų pardavimo vietose yra draudžiama neatlygintinai dalyti pirkėjams labai lengvus plastikinius pirkinių maišelius. 


Penkiolikmetės palangiškės dviratininkės mama iki šiol negali miegoti ramiai – jos dukros dviračiu partrenkta nukentėjusioji reikalauja, kad ji jai sumokėtų 25 tūkstančių eurų kompensaciją.  Įvykis įvyko pernai liepos pabaigoje prie „Maxima“ parduotuvė. Pagal Civilinį kodeksą už vaikų padarytą žalą atsako tėvai.  „Palangos tilto“ žiniomis, dviratininkės mama kreipėsi teisinės...


Penktadienį Šiauliuose atsisveikinta su trečiadienį Anapilin iškeliavusia 67-erių Lietuvos estrados primadona Vitalija Katunskyte. Į laidojimo namus „Tylos namai“ gerbėjai ir artimieji rinkosi nešini baltų gėlių žiedais, o salėje skambėjo V.Katunskytės dainos.


Sužinojus cukrinio diabeto diagnozę daugeliui moterų kyla klausimas – ar galėsiu kada susilaukti vaikų? Visuomenėje vis dar gajus mitas, kad diabetu sergančios moterys neturėtų tapti mamomis, nes bus sunku išnešioti kūdikį, jų vaikai taip pat gali susirgti nepagydoma liga. Savo istorijomis dalinasi I-ojo tipo diabetu sergančios mamos: žurnalo „Diabeto IQ“ redaktorė Asta Berdikšlienė ir...


Jei turite jums priklausančią aplinką, tai tokiu atveju, turite pasirūpinti ir jos tvarka bei švara. Taigi, aplinkos tvarkymo darbai taps reguliariai atliekamu veiksmu. Na, o, kad aplinkos tvarkymo darbus atliktumėte patogiai, paprastai bei greitai, yra būtinas atsakingas planavimas bei tam tikros priemonės. Taigi, kaip elgtis, kaip planuoti, ir kokias priemones verta įsigyti, kad aplinkos...


Žemėje laidotis tampa ankšta, o daug pasaulio valstybių dėl didelės žemės kainos – ir labai brangu. Todėl Lietuvoje – o Palanga nėra išimtis – populiarėja mirusiojo palaikų deginimas, kremavimas. O ar pageidautumėte, kad jūsų pelenai po mirties būtų išbarstyti Baltijos jūroje? Jei ne nuo Palangos tilto, tai iš tam tikslui skirtui laivelio? Apie...


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Buvusi senosios autobusų stoties teritorija Palangoje po metų turėtų pasikeisti neatpažįstamai: ją norima kapitališkai rekonstruoti ir paversti nauju turistų traukos centru. Anot Palangos valdžios, jau yra gautas statybų leidimas, ir dabar viskas priklausys nuo finansų, mat projektas įvertintas apie 730 tūkst. eurų.


Išgirdus vėžio diagnozę ne vienam nusvyra rankos, nes ji neretai prilyginama mirties nuosprendžiui. Šios diagnozės baimė, o neretai ir tai, jog ligos pradžioje pacientas nejaučia jokių simptomų, yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės vengia laiku kreiptis į medikus, pasitikrinti. Tačiau neretai šią klastingą ligą galima įveikti. Medikai tvirtina, jog laiku...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius