Šventę Palangoje sužlugdė pinigai ar vienas politikas?

Palangos tiltas, 2018-07-19
Peržiūrėta
255
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventę Palangoje sužlugdė pinigai ar vienas politikas?

Palangą vasarą jau „tradiciškai“ „aptalžo“ žurnalistai ir visi, kas netingi – gi gyvename demokratinėje šalyje! – tačiau vienas šalies dienraštis šią savaitę žengė toliau – rado naują „auką“: abiturientus ir atestatų įteikimo šventę. Tėkšt ir straipsnis atsirado: „Šventę Palangoje sužlugdė pinigai?“ O kad ir merui „skaudėtų“ fotomontaže (nepažymėta, kad toks!) atsirado ir mero Šarūno Vaitkaus –beje, plojančio! – nuotrauka.
„Nesulaukę Š.Vaitkaus palaikymo leisti šventę rengti Kurhauzo salėje, jaunųjų palangiškių karta pirmą kartą išdrįso nepaklusti nerašytoms tradicijoms. Trečdalis absolventų boikotavo renginį. Palangos gimnazistai sukilo prieš kurorte įsivyravusias taisykles ir nusprendė boikotuoti abejotinas tradicijas. Primygtini siūlymai brandos atestatų šventės vakarėlį brangiai surengti tik „Auskos“ viloje dalį gimnazistų įsiutino ir šie spjovė į puotą, organizuotą sovietmečio laikų ponų mėgtoje rezidencijoje,“ – rašoma straipsnyje.
Anot straipsnio autorių, maištaujantys abiturientai ėmė kooperuotis ir susirado netoli Vydmantų, Virkštininkų kaime, esančią sodybą.
Publikacijoje teigiama, kad „visa ši situacija pavirto į tikrą karą“. Girdi,trečdalis mokinių susitarė savo šventę surengti kitur, pasisamdė žinomą aktorių Vitalijų Cololo vesti renginį.
„Tai pirmas kartas gimnazijos istorijoje, kai joje vyko dvi atestatų įteikimo ceremonijos,“ – rašoma.
„Palangos tiltas“ paprašė Palangos senosios gimnazijos direktoriaus Leono Šidlausko išdėstyti savo įvykių versiją, kurią spausdiname žemiau.
Dienraštis, paskelbęs Palangai nemalonų straipsnį, neįvardijo nė vieno pašnekovo pavardės. Kas paneigs, kad dalis anonimiškai pacituotų abiturientų ir jų tėvų mintys tėra žurnalisto lakios fantazijos „šaltiniai“?
„Palangos tiltas“, cituodamas kelias ryškiausias straipsnio mintis, nemini ir dienraščio pavardės. O kam? Visagaliame „gūgle“ kiekvienas ras straipsnį, įvedęs į paieškos laukelį kelis raktinius žodžius.
O Gimnazijos direktorius L. Šidlauskas mįslingai nutyli ir vieno prieštaringai vertinamo Palangos politiko pavardę. „Mums nekelia abejonių šią publikaciją užsakiusio ir „informacija“ parūpinusio asmens tapatybė,” – rašo direktorius.
Jau, ko gero nuspėjote, koks asmuo turimas omenyje, ar ne?
Už durų – tropikų kaitra Palangoje, bet rinkimų kova Palangoje jau prasidėjo. Ko gero, anksčiau nei kada nors.
Atvėsinti galvas ir kūną karštą vasarą galima Baltijos jūroje, tačiau kai galva perkaitusi ir kėslai yra pikti, nepadės nė ji.
Tik rinkėjų sprendimas gali atvėsinti. Kitąmet?
Ko sulauksime iš siekiančiojo valdžios bet kokia kaina dabar?
Vasara dar tik įpusėjo!

„Palangos tiltas“

Jūsų komentaras:

juokas 2018-07-24 09:35 (cvbnj / IP: 90.131.32.172)
Palangos tiltas vis dar bando vaizduoti save laisvu ir nepriklausomu laiksrasciu??

juokas 2018-07-24 09:34 (IP: 90.131.32.172)
Palangos tiltas vis dar bando vaizduoti save laisvu ir nepriklausomu laiksrasciu??

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Nukentėjusiųjų nuo palangiškės koncertų organizatorės Tamaros Zaicevos kantrybė baigėsi – plungiškis Robertas Šakinis, vienas iš daugelio įsigijusiųjų bilietus į Gruzijos atlikėjos Tamaros Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestro „Simfoniette“ koncertą, kurį organizavo T. Zaicevos "RVR", Palangoje – koncertas buvo suplanuotas...


Palangą vasarą jau „tradiciškai“ „aptalžo“ žurnalistai ir visi, kas netingi – gi gyvename demokratinėje šalyje! – tačiau vienas šalies dienraštis šią savaitę žengė toliau – rado naują „auką“: abiturientus ir atestatų įteikimo šventę. Tėkšt ir straipsnis atsirado: „Šventę...


Nemokamu meduoliu viliojantis politikas apsijuokė  11

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2013 04 18 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Dar senovės romėnai iš savo valdžios reikalaudavo: „Panem et circenes“ (duonos ir žaidimų). Kitaip tariant, nemokamo maisto ir nemokamų pasilinksminimų. Tokį paprastų Romos gyventojų reikalavimą įvykdę valdantieji vėliau tikėdavosi ir sulaukdavo prastuomenės politinės paramos.


Tai antras palaiminimas politikams, kurį liepos 8-ąją, pagrindinę Žemaičių Kalvarijos atlaidų dieną Arkivyskupas L. Bonazi paminėjo sakydamas pamokslą. Tarnaujant sovietų armijoje, žvalgybos padalinyje, patikimumas buvo vienas iš svarbiausių vertinimo kriterijų ir vartotas tuo metu posakis – „su juo į žvalgybą galima eiti“ – gyvas yra ir šiandien. Su...


Ką daryti, jei turi tik 100 litų ir neturi kur Palangoje prisiglausti, tik kuriame nors kurorto viešbutyje? Ar 100 litų Palangos viešbučiams yra daug ar mažai? Sezono metu, ko gero, daugelis viešbučių tik niekinamai numotų ranka į tokius pinigus. Į redakciją paskambinęs laikraščio skaitytojas papasakojo, kaip Palangos turizmo informacijos centre rugsėjo pabaigoje...


Penkiametis leukemija sergantis Julius Krylovas, kai jį Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Onkohematologijos  skyriuje  bado skaudžiomis adatomis, kartais šaukia, kad geriau norėtų numirti. Jau pusantrų metų su kraujo vėžiu besigrumiančio berniuko istorijos sujaudintos Palangos moterų klubo LIONS moterys surengė kalėdinę gerumo akciją, kuriai skelbiant, kad surinkti pinigai...


Kol užsienio bankai, per krizės įkarštį, beveik nustoję kredituoti įmonių ir gyventojų reikmes, į ateitį žvelgia įtariai, lėtai atleisdami suvaržymų mazgus, Palangos Kredito Unija (PKU) daugeliui palangiškių tapo finansiniu išsigelbėjimu. Kreditai joje išduodami lengviau ir greičiau, o pinigai – tiek kredito įstaigos, tiek kredito gavėjų- „sukasi“ čia pat, kurorte. „Vien per pastarąjį...


Palangiškių pinigai – sergančioms mergaitėms

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangos moterų „Lions“ klubas mieste, septyniose vietose, patalpino aukų dėžutes, skirtas padėti trims sunkiomis ligomis sergančioms mažametėms palangiškėms. Į jas nuo pirmadienio ėmė kristi pinigai, aukojami geraširdžių miestelėnų.


Nors brangiausias šių metų šildymo sezonas artėja į pabaigą, tačiau palangiškių aistros dėl šilumos tiekėjo UAB „Litesko“ veiklos, nerimsta. Miestelėnams iškilo neaiškumų, kodėl tų daugiabučių namų, kurių šilumos punktus prižiūri UAB „Litesko“, gyventojams nustatyta šilumos kaina didesnė, nei tų daugiabučių, kurių punktus eksploatuoja UAB „Palangos butų ūkis“. Pasak jų, kaminas vienas, o...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius