Petro Gražulio kelionė iš Palangos į Vilnių apkarto: skirtą nuobaudą politikas ketina skųsti

"Delfi", 2021-08-18
Peržiūrėta
2215
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Josvydo Elinsko nuotraukoje: Petras Gražulis
Josvydo Elinsko nuotraukoje: Petras Gražulis

Praėjusį sekmadienį, rugpjūčio 15 d., Seimo narys Petras Gražulis vyko iš Palangos į sostinę. Nepraėjus nė valandai dėl remontuojamo kelio susidarė kamštis, kurį politikas bandė aplenkti chuliganiškai spūstį lenkdamas iš dešinės. 

„Policijos pareigūnai, kaip ir kiti eismo dalyviai, stovėjo susidariusioje automobilių spūstyje. Spūstis buvo susidariusi dėl atliekamų kelio darbų toje zonoje ir pamatė, kad iš galo kelkraščiu atvažiuoja „Lexus“ markės automobilis, kuris tiesiog apvažiavo, pralenkė iš dešinės spūstyje stovėjusias transporto priemones“, – LNK televizijai sakė laikinasis Kelių policijos tarnybos viršininkas Gediminas Kalasūnas. 

Klaipėdiečiai taip vairuojantiems epitetų ieško. „Lenkimas per dešinę pusę išvis negalimas, o per kairę – lenkimas“, – aiškino vienas uostamiesčio gyventojas.

 Paklaustas, kaip įvardintų veiksmą, kai vairuotojas lenkia spūstyje esančius automobilius dešiniuoju kelkraščiu, jis atsakė paprastai. 

„Chuliganiškas manevras“, – konstatavo uostamiesčio gyventojas. „Nemandagus vairuotojas, nes ir pas vairuotojus yra gestai – pavyzdžiui, aš vairuotoją praleidžiu, jis avarinį įjungia: tai yra ačiū, jis padėkoja. Tarkime, matomumas yra blogas – aš jam pamirksiu, jis į savo eilę grįžta“, – LNK komentavo kitas klaipėdietis.

Parlamentaras aiškina kelių eismo taisykles pažeidęs, nes neturėjo, kur dėtis. 

„Nieko čia baisaus neįvyko. Užsimaniau į tualetą. Negalėjau... Kamštis buvo apie 40 minučių, po 30 minučių neturėjau, kur dėtis. Išvažiavau į pirmą juostą, žiūriu, tvora nuo žvėrių. Jei atsistosiu ir atsitūpsiu – taigi, mane prifilmuos ir pridės į visus feisbukus. Viešpatie, galvoju, gal skylę kokią rasiu, tarpą kokį rasiu, vartelius kokius rasiu. Ir policija sustabdė. O kaip baigėsi – tai jau nė nepasakosiu“, – LNK dievagojosi P. Gražulis.

 Tačiau policija mano, kad tarp spūstyje laukiančiųjų nėra išskirtinių vairuotojų. 

„Toks akivaizdus nepagarbos parodymas kitiems eismo dalyviams, kurie stovi spūstyje, kamštyje, esančiame dėl kelio darbų. Apvažiavimas iš dešinės pusės yra nepagarba kitiems eismo dalyviams. Policija vertina tokius pažeidimus griežtai ir taiko atsakomybę“, – paaiškino G. Kalasūnas.

 Už chuliganišką vairavimą politikas metus negalės sėsti prie vairo. Jis turi sumokėti ir 225 eurus – tai pusė galimos baudos. Policija už tokį nusižengimą gali skirti iki 550 eurų. Baudą parlamentaras turi sumokėti per 15 dienų. Kai tik sumokės, – tą pačią dieną negalės sėsti prie vairo, bet P. Gražulis policijos sprendimą žada skųsti, o kol tai darys, važinėti galės.

 Prieš keletą metų parlamentaras taikė ir skubiai prašė priimti pataisą, kad iš vairuotojų, kurie kerta ištisinę liniją, nebūtų atimta teisė vairuoti. P. Gražulis tai padarė netrukus po dukros kelių eismo taisyklių pažeidimo, kai ji lenkdama kirto ištisinę liniją. Tuomet Specialiųjų tyrimų tarnyba Seimą įspėjo, kad skubiai prašydamas priimti pataisą, P. Gražulis turi savo kėslų. 

Delfi.lt

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje baudžiamojoje byloje dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos seksualinio prievartavimo bei nesunkaus sveikatos sutrikdymo priėmė nuosprendį, kuriuo iš dalies patenkino nukentėjusiųjų ir prokuroro apeliacinius skundus.


Rugsėjo 9 d., penktadienį, 17 val. Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į edukacinį renginį, skirtą šiuo metu čia veikiančiai parodai ,,Laikmečių pokalbis”.


Bet kuris karas yra baisus. Bet vienoks įspūdis, kai vos už tūkstančio kilometrų sugriautą ar karo žaizdas pradėjusią laižytis šalį matai per televizijos ekraną ir visai kitoks, kai tai regi savo akimis. „Man kelionė į Ukrainą birželio pradžioje ilgai įsimins. Ne tik dėl to, kad ten, ypač Kijeve ar jo priemiesčiuose, pavyzdžiui, Bučoje, kuri yra Palangos miestas partneris, ypatingai suvoki...


Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs pareiškėjos Palangos miesto savivaldybės administracijos skundą, nusprendė sumažinti jai Konkurencijos tarybos skirtą baudą nuo 33 750 iki 22 500 eurų.


Lietuvai padovanotas auksas, trys medaliai su vyrų rinktine, vienas už kitą geresni klubiniai sezonai ir pavyzdys, jog krepšinyje galima iškilti ir iš mažiausių miestelių. 36-erių Renaldo Seibučio kelionė profesionaliame krepšinyje truko 17 metų, o ją sustabdė antroji nugaros išvaržos operacija, rašo Tomas Vanagas, Basketnews.lt reporteris


Praėjusį sekmadienį, rugpjūčio 15 d., Seimo narys Petras Gražulis vyko iš Palangos į sostinę. Nepraėjus nė valandai dėl remontuojamo kelio susidarė kamštis, kurį politikas bandė aplenkti chuliganiškai spūstį lenkdamas iš dešinės.


„Psyche ir gamta“ – tai tarsi paroda-kelionė. Fizinė, mentalinė ir dvasinė viename. Tai paroda apie gamtą ir joje vaikščiojantį nerimą, apie klaidžiojančią „psyche“, kuri stebi, analizuoja, nori suprasti“, – taip savo tapybos parodą, nuo liepos 29-osios eksponuojamą „Ramybės“ galerijoje, pristatė jaunosios kartos tapytoja Goda Lukaitė.


Lapkričio 5 dienos rytą Palangos senosios gimnazijos III-IV klasių mokiniams prasidėjo kiek neįprasta kelionė literatūros takais. Nuvykę į Kauną, pirmiausia aplankėme Maironio lietuvių literatūros muziejų. Apžvelgti svarbiausius Jono Mačiulio gyvenimo įvykius mums padėjo išlikusios autentiškos Maironio nuotraukos, jo rašytų kūrinių rankraščiai bei gidė, kuri su...


Mano kelionė iš Anglijos, Bristolio, į Lietuvą, o man ir į Palangą, buvo įdomi ir stebint, ir pašnekinant bendrakeleivius, kurie Anglijoje tikisi geresnio gyvenimo.


Kunigo būstas apkarto

„Klaipėda“, 2011 05 30 | Rubrika: Miestas

Palangos centre esančio namo bendrasavininkiai jau antri metai kaunasi teisme. Už atjungtą kanalizaciją iš kaimynų 10 tūkst. litų neturtinės žalos reikalauja buvęs Palangos klebonas, buto savininku tapęs po vienišos tikinčiosios mirties.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius